Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Externe toernooien O12

Externe toernooien O12

datum Vereniging Bijzonderheden Naam Mailadres/inschrijvingslink9
26-05-2022 HSV de Zuidvogels, Eemnes Hoofd, 2,4 klasse Zuidvogels series https://www.hsvdezuidvogels.nl/1088/zuidvogelsseries2022/
04-06-2022 Unitas '30 Etten-Leur 4/5 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl
04-06-2022 SVMM - Maarn 2/3 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl
04-06-2022 OSM'75 Maarssen 4 klasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl
04-06-2022 v.v. B.Z.S. -Beusichem 1 klasse Jeugdtoernooi toernooien@vv-bzs.nl
04-06-2022 SC Everstein 3, 4 klasse Anton den Hartog https://www.everstein.nl/2025/toernooien/
05-06-2022 FC Kerkrade West Middag Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/
05-06-2022 OSM'75 Maarssen hoofdklasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl
05-06-2022 VV de Valk - Valkenswaard 0 De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/
05-06-2022 Oranje Blauw '15 (Limburg) overnachten mogelijk 25ste internationaal jeugdtoernooi wsmeets58@home.nl
11-06-2022 Unitas '30 Etten-Leur hoofd tm 3 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl
11-06-2022 VV Arnemuiden 8x8 Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029
11-06-2022 DVSU hoofd/1/4 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl
11-06-2022 VSV Vreeswijk 2/3/4/5 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl
11-06-2022 VV Zeewolde 4/5 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl
11-06-2022 SV 's-Gravenland 4 klasse Arie Janmaat toernooi https://www.svsgraveland.nl/1514/inschrijven-ajt-2022/
11-06-2022 RKVV Montagnards (Limburg) 0 Maasduinen voetbaltoernooi toernooien@montagnards.nl
11-06-2022 SC Bolsward 0 Jumpstyle Jeugdtoernooi toernooien@scbolsward.nl
11-06-2022 SV Laren'99 0 Sportivun cup Laren https://www.sportivun.nl/product/sportivun-cup-laren-11-juni-2022/
11-06-2022 SV Ondo, Asten-Heusden 0 Jeugdtoernooi g.hoefnagels@hetnet.nl
12-06-2022 LSVV - Zuid-Scharwoude 1/4 klasse LSVV Kramer's Zuurkool jeugdvoetbaltoernooi jeugdtoernooi@lsvv.nl
12-06-2022 VV Bieslo 0 Bieslo jeugdtoernooien toernooi@bieslo.nl
18-06-2022 vv Kamerik 3 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooien@vvkamerik.nl
18-06-2022 SC Muiderberg 0 Zandhazen toernooi https://www.scmuiderberg.nl/zandhazen/
26-06-2022 SV Nieuw Utrecht 1/2/3/4 klasse SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl
26-06-2022 vv de Meern 0 Jeugdtoernooi toernooicommissiejeugd@vvdemeern.nl
02-07-2022 VV Brederodes (Vianen) 0 Harry van Abkoude jeugdtoernooi https://tournify.nl/live/brederodes2022
27-08-2022 FC Driebergen 0 Hans van Vugt toernooi https://www.fcdriebergen.nl/aanmelden/
11-12 juni FC Almere zie website voor de dag Zomertoernooi https://zenotoernooi.nl/2022/fca_zomer/inschrijven
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!