Cookie beleid Kampong

De website van Kampong is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Bestuur

Bestuur

Kampong Voetbal kent een bestuur dat eindverantwoordelijk is voor de (dagelijkse) gang van zaken en de ontwikkeling van Kampong als voetbalvereniging.

Het bestuur kent de volgende portefeuilles: voorzitter, secretaris en penningmeester (die samen het 'dagelijks bestuur' vormen), jeugd, senioren, technisch beleid, commerciële zaken inclusief sponsoring, communicatie, junior penningmeester.

bestuur23.jpg

Op de foto v.l.n.r.: Floris Heuer, Nico van Ginkel, Ragna Schapendonk, Kees Jongkind, Sanne Quarles , Cas Briene, Marije Bartels, Diederik Hageraats

Algemeen Bestuur

 

Voorzitter/Lid federatiebestuur

Nico van Ginkel

Secretaris

Sanne Quarles

Penningmeester

Diederik Hageraats

Voorzitter jeugdcommissie

Ragna Schapendonk

Voorzitter seniorencommissie

Marije Bartels

Voorzitter commerciële zaken

Jeroen Pennders

Voorzitter technische commissie

Kees Jongkind

Voorzitter communicatiecommissie

Floris Heuer

   

 

Wilt u met een van de bestuursleden contact opnemen? Klik dan op de betreffende naam.


Benoeming bestuursleden en rooster van aftreden

Voor benoeming van leden voor het dagelijks bestuur (voorzitter, penningmeester, secretaris) geldt dat het bestuur ten minste 8 weken voor de ALV bekend maakt dat een positie vacant komt en hoe anderen hun interesse kenbaar kunnen maken. Het bestuur mag hierbij ook een kandidaat aankondigen. Bij meerdere geïnteresseerden volgt indien nodig een sollicitatieprocedure met een daarvoor aan te stellen neutrale commissie.

Voor benoeming van leden voor het algemeen bestuur (senioren, jeugd, technische zaken, commercie en communicatie) geldt dat bestuursleden kandidaat worden gesteld door het bestuur. Anderen kunnen op basis van het rooster van aftreden hun interesse tijdig kenbaar maken bij het bestuur.

Conform onze statuten, worden bestuursleden benoemd voor een termijn van 3 jaar. Bestuursleden zijn één keer herbenoembaar voor dezelfde portefeuille. Wie in een lopende termijn is benoemd, neemt op het rooster van aftreden de plaats van zijn voorganger in.

Bestuurslid

Portefeuille

Datum 1eaanstelling

Einde 1eaanstelling

Datum 2eaanstelling

Einde 2eaanstelling

Nico van Ginkel

Voorzitter
Lid van de federatie

6 november 2023

5 november 2026

 

 

Sanne Quarles

Secretaris

6 november 2023

5 november 2026

 

 

Diederik Hageraats

Penningmeester

6 november 2023

5 november 2026

 

 

Ragna Schapendonk

Jeugdzaken

29 juni 2020

28 juni 2023

6 november 2023

27 juni 2026

Marije Bartels

Seniorenzaken

6 november 2023

5 november 2026

 

 

Kees Jongkind

Technische zaken

18 november 2019

17 november 2022

30 januari 2023

29 januari 2026

Jeroen Pennders

Commerciële zaken

6 november 2023

5 november 2026

 

 

Floris Heuer

Communicatie

28 juni 2021

27 juni 2024

 

 


Organogram
Hieronder is een organogram van onze organisatie te vinden.

Schermafbeelding_2022-04-11_om_15.51.14.png

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!