O10 - Kampong Voetbal

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

O10

O10

datum Vereniging Bijzonderheden Naam Mailadres/inschrijvingslink
19-05-23 Dendermonde Belgie   Ros Beiaardcup https://www.rosbeiaardcup.be/
19-05-23 USV Hercules   CXLI Hercules 1882 toernooi  hSps://www.tournify.nl/live/hercu141
27-05-23 Oranje Blauw'15 Posterholt Limburg 26e jeugdtoernooi wsmeets58@home.nl
27-05-23 Focus'07 hoofd, 3, 4 klasse Focus'07 Pinkstercup toernooien@focus07.nl
27-05-23 DSV Concordia - Delft hoofd t/m 4 klasse Pinkster Panthertoernooi toernooien@concordiadelft.nl
27-05-23 WSV Waalwijk   Jeugd voetbaltoernooi jeugdtoernooien@wscwaalwijk.nl
28-05-23 OSM'75 1e, 3e, 4e klasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl
29-05-23 VV de Valk   Valk Pinkster Jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/536/pinkster-jeugd-toernooi/
3-06-23 SC Everstein Hoofd/5e klasse Anton Den Hertog-Toernooi  https://www.everstein.nl/2025/toernooien/
3-06-23 Leonidas-W Maastricht   Boudewijn Zenden Cup https://www.leonidas-w.nl/859/inschrijven-bzc2023/
3-06-23 v.v. Dilettant Krimpen ad Lek 3e klasse Jeugdtoernooi https://www.jeugd-toernooi.nl/
3-06-23 Be Fair Waddinxveen   Be Fair toernooi 2023 toernooien@cvvbefair.com
3-06-23 FC Driebergen   Hans van Vugt toernooi https://www.fcdriebergen.nl/hans-van-vugt-toernooien/
3-06-23 VV Activia - Twello   Jan Berends Pupillentoernooi  BJPPeters1993@kpnmail.nl
3-06-23 VV Brederodes   Harry van Abkoude jeugdvoetbaltoernooi https://www.tournify.nl/live/brederodes2023
3-06-23 TOV Baarn   TOV jeugdtoernooi toernooien@tov-baarn.nl
4-06-23 FC Kerkrade-West   Internationaal Jeugdtoernooi jeugdtoernooi@fckw.nl
4-06-23 VV Bieslo   Bieslo Jeugdtoernooien https://www.bieslo.nl/toernooi/
4-06-23 KSV Fortissimo - Ede   van Offerentoernooi toernooien@ksv-fortissimo.nl
10-6-23 SV Langbroek 4/5 klasse SVL langbroek sandervandijk78@gmail.com
10-06-23 SJO Maasduinen   Maasduinen toernooi https://www.sjomaasduinen.nl/362/aanmeldenmaasduinentoernooi/
10-06-23 vv Arnemuiden   Hart voor Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/
10-06-23 Unitas '30 Etten-Leur hoofd, 1e klasse Jeugdtoernooi toernooi@unitas30.nl
10-06-23 CSV '28 - Zwolle   Isaac de Groot Jeugdvoetbaltoernooi  amkodegroot@csv28zwolle.nl
10-06-23 VVZA-Amersfoort   Jeugdtoernooi toernooien@vvza.nl
10-06-23 VV Vianen   jubileum jeugdtoernooi 2023 jeugdcommissie@vvvianen.nl
10-06-23 Roda'46   Youngstars voetbaltoernooi https://www.tournify.nl/live/youngstars
17-06-23 Unitas '30 Etten-Leur 3e, 4e klasse Jeugdtoernooi toernooi@unitas30.nl
17-06-23 DVSU   DVSU toernooi toernooien@dvsu.nl
17-06-23 SC Bolsward   Jumpstyle Voetbaltoernooi  toernooien@scbolsward.nl
17-06-23 VV Hooglanderveen   AFAS jeugdtoernooi thuistoernooi@vvhooglanderveen.nl
17-06-23 IJFC hoofd t/m 3e klasse Jeugdtoernooi toernooi@ijfc.nl
17-06-23 VV Kamerik 2e klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooien@vvkamerik.nl
17-06-23 Desto   95 jaar uniek jeugdtoernooi https://www.tournify.nl/live/desto95jaarvoetbaltoernooi
17-06-23 HSV de Zuidvogels hoofd t/m 4 klasse Jeugdtoernooi https://www.hsvdezuidvogels.nl/1468/zuidvogelsseries2023/
24-06-23 SV Bedum   SV Bedum klaverblad jeugdtoernooi  https://www.tournify.nl/live/svbedumklaverbladjeugdtoernooi2023
24-06-23 VV Nederhorst 2e t/m 4e klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooi@vvnederhorst.org
24-06-23 VV de Meern   Anita Lafeber jeugdtoernooi toernooicommissiejeugd@vvdemeern.nl
24-06-23 VV OSC - Nijmegen   Clash of clubs toernooi https://www.tournify.nl/live/coc23kwali
16-18 juni Alfsee - Duitsland overnachting Germany Cup 2023 https://www.germany-cup.com/nederlands/germany-cup-2023/alfsee-16---18-juni/
20-21 mei VV Schaesberg - Landgraaf overnachting Strijthagencup https://strijthagencup.com/nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!