Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
2 okt 14:30 Kampong 1 (zon) Juliana '31 (zon)
1 okt 14:00 Kampong 35+1 Montfoort S.V.'19 35+1
30 sep 19:15 Kampong 35+1 (zaal) DESTO 35+1 (zaal)
2 okt 11:30 JOS Watergraafsmeer 2 (zon) Kampong 2 (zon)
3 okt 20:10 Kampong 2 (zaal) USVF 10 (zaal)
2 okt 11:00 Kampong 3 (zon) VSV 2 (zon)
30 sep 22:00 Voorwaarts 7 (zaal) Kampong 3 (zaal)
2 okt 11:00 SDO 3 (zon) Kampong 4 (zon)
2 okt 12:15 WV-HEDW 4 (zon) Kampong 5 (zon)
2 okt 15:00 Swift 8 (zon) Kampong 6 (zon)
2 okt 11:00 Kismet 2 (zon) Kampong 7 (zon)
2 okt 12:30 Voorwaarts 2 (zon) Kampong 8 (zon)
2 okt 11:00 KVVA 2 (zon) Kampong 9 (zon)
2 okt 14:30 Kampong 10 (zon) Soest SO 5 (zon)
2 okt 10:30 Kampong 12 (zon) Hoogland 6 (zon)
2 okt 14:30 Rivierwijkers 6 (zon) Kampong 13 (zon)
2 okt 12:30 Kampong 14 (zon) PVCV 7 (zon)
2 okt 11:00 Bilt De FC 2 (zon) Kampong 15 (zon)
2 okt 12:15 SMVC Fair Play 3 (zon) Kampong 16 (zon)
2 okt 12:30 Kampong 17 (zon) PVCV 10 (zon)
2 okt 14:30 Kampong 18 (zon) Sterrenwijk 4 (zon)
2 okt 10:30 Kampong 19 (zon) Rivierwijkers 7 (zon)
2 okt 10:30 Kampong 20 (zon) JSV Nieuwegein 4 (zon)
2 okt 12:30 Kampong 21 (zon) Kampong 11 (zon)
1 okt 8:30 Benjamins Benjamins
1 okt 16:20 Sporting '70 JO19-2 Kampong JO19-1
1 okt 14:00 Aurora JO19-1 Kampong JO19-2
1 okt 14:30 Kampong JO19-3 DOSC JO19-1
1 okt 15:30 Kampong JO19-4 Vriendenschaar JO19-2
1 okt 17:00 Hercules JO19-7 Kampong JO19-5
1 okt 13:15 Fortuna Sittard JO18-1 Kampong JO18-1
1 okt 11:30 Kloetinge JO17-1 Kampong JO17-1
1 okt 12:00 Kampong JO17-2 PVCV JO17-4
1 okt 13:45 Kampong JO17-3 Jonathan JO17-3
1 okt 13:00 Bilt De FC JO17-3 Kampong JO17-4
1 okt 12:15 Kampong JO16-1 DSO JO16-1
1 okt 12:00 Kampong JO16-2 Hercules JO16-3
1 okt 14:30 Odijk JO16-1 Kampong JO16-3
1 okt 15:20 Sporting '70 JO16-3 Kampong JO16-4
1 okt 16:40 Meern De JO16-4 Kampong JO16-5
1 okt 12:30 Kampong JO16-6 Victoria JO16-5
1 okt 11:15 DOSC JO15-1 Kampong JO15-1
1 okt 11:45 Kampong JO15-2 Montfoort S.V.'19 JO15-2
1 okt 13:30 Kampong JO15-3 Aurora JO15-1
1 okt 11:45 Sporting '70 JO15-1 Kampong JO15-4
1 okt 10:00 SVM JO15-1 Kampong JO15-5
1 okt 10:45 Kampong JO15-6 Focus '07 JO15-1
1 okt 13:30 Kampong JO14-2 Jonathan JO14-2
1 okt 12:30 Nieuw Utrecht SV JO14-1 Kampong JO14-3
1 okt 9:00 Kampong JO14-4 JSV Nieuwegein JO14-2
1 okt 8:30 Bilt De FC JO14-4 Kampong JO14-5
1 okt 8:30 Meern De JO14-4 Kampong JO14-6
1 okt 14:00 Kampong JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-1
1 okt 10:30 JSV Nieuwegein JO13-2 Kampong JO13-2
1 okt 8:30 Kampong JO13-3 Zeist JO13-1
1 okt 8:30 Saestum JO13-2 Kampong JO13-4
1 okt 11:45 Kampong JO13-5 Houten JO13-4
1 okt 10:30 Kampong JO13-6 SMVC Fair Play JO13-1
1 okt 10:15 Kampong JO12-1 Meern De JO12-1
1 okt 9:30 SV Overvecht/De Dreef JO12-1 Kampong JO12-2
1 okt 8:30 Delta Sports '95 FC JO12-3 Kampong JO12-3
1 okt 9:00 Kampong JO12-4 VVIJ JO12-3
1 okt 10:15 Kampong JO12-5 Sporting '70 JO12-3
1 okt 11:00 Bilt De FC JO12-3 Kampong JO12-6
1 okt 12:15 Maarssen JO12-2 Kampong JO12-7JM
1 okt 9:00 Kampong JO11-1 Roda '46 JO11-3
1 okt 10:00 OSM '75 JO11-1 Kampong JO11-2
1 okt 11:00 JSV Nieuwegein JO11-2 Kampong JO11-3
1 okt 8:30 Hercules JO11-6 Kampong JO11-4
1 okt 9:00 Kampong JO11-5 Zwaluwen Utrecht '11 JO11-3
1 okt 8:30 DOSC JO11-3 Kampong JO11-6
1 okt 10:30 Kampong JO11-7 UVV JO11-3
1 okt 9:00 Kampong JO11-8 Jonathan JO11-7
1 okt 10:00 Focus '07 JO10-1 Kampong JO10-1
1 okt 8:45 Kampong JO10-2 IJFC JO10-1
1 okt 10:00 FC Driebergen JO10-3 Kampong JO10-3
1 okt 10:30 Kampong JO10-4 DHSC JO10-2
1 okt 9:30 Zwaluwen Utrecht '11 JO10-5 Kampong JO10-5
1 okt 12:00 Jonathan JO10-8 Kampong JO10-6
1 okt 10:30 Kampong JO10-7 Jonathan JO10-9JM
1 okt 10:30 Kampong JO10-8 Zwaluwen Utrecht '11 JO10-4
1 okt 10:30 Kampong JO10-9 DVSU JO10-5
1 okt 9:30 DVSU JO10-4 Kampong JO10-10
1 okt 8:30 Kampong JO9-1 CDW JO9-1
1 okt 9:30 Kampong JO9-2 Brederodes JO9-1
1 okt 11:00 Jonathan JO9-4 Kampong JO9-3
1 okt 8:30 Kampong JO9-4 DEV Doorn JO9-1
1 okt 9:30 Kampong JO9-5 Bunnik '73 JO9-2
1 okt 9:50 Sporting 70 JO9-5JM Kampong JO9-6
1 okt 9:30 Kampong JO9-7 Montfoort S.V.'19 JO9-4
1 okt 8:30 Meern De JO9-9 Kampong JO9-8
1 okt 10:15 Bunnik '73 JO9-1 Kampong JO9-9
1 okt 9:30 Bilt De FC JO9-6 Kampong JO9-10
1 okt 8:30 Kampong JO8-1 DESTO JO8-2
1 okt 9:00 Woudenberg JO8-1 Kampong JO8-2
1 okt 8:30 Elinkwijk JO8-2 Kampong JO8-3
1 okt 8:30 Sporting 70 JO8-2JM Kampong JO8-4
1 okt 8:30 PVC JO8-3 Kampong JO8-5
1 okt 9:30 Kampong JO8-6 Houten JO8-4
1 okt 9:00 Vliegdorp 't vv JO8-1 Kampong JO8-7
1 okt 8:30 Kampong JO8-8 DESTO JO8-7
1 okt 10:00 Odijk JO8-2 Kampong JO8-9
1 okt 15:00 Kampong MO17-1 Sporting '70 MO17-2
1 okt 11:15 DESTO MO15-2 Kampong MO15-1
1 okt 13:15 Kampong MO15-2 Montfoort S.V.'19 MO15-1
1 okt 11:00 Delta Sports '95 FC MO15-2 Kampong MO15-3
1 okt 11:45 Kampong MO13-1 Sporting '70 MO13-1
1 okt 8:45 Kampong MO11-1 JSV Nieuwegein MO11-1
1 okt 10:15 Kampong O23-1 DOVO O23-1
1 okt 15:15 Kampong O23-2 VVIJ O23-2
1 okt 15:30 Kampong O23-3 Zwaluwen Utrecht '11 O23-1
30 sep 20:00 Kampong VR30+1 VSC VR30+1
6 okt 20:30 Hoogland VR4 (zon) Kampong VR1 (zon)
2 okt 12:30 Kampong VR1 (zon) Zwaluwen Utrecht '11 VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!