Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Toernooien extern

Toernooien extern

Datum Vereniging Bijzonderheden Naam Mailadres/inschrijvingslink Leeftijdscategorie Uiterste inschrijfdatum
26-05-22 DSVP - Pijnacker 1 klasse DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com MO19  
26-05-22 DSVP - Pijnacker 4 divisie, hoofd/1 klasse DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com MO17  
26-05-22 DSVP - Pijnacker hoofd/1 klasse DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com MO15  
28-05-22 SV Urk hoofd, 1/2 klasse Dayseaday toernooi kwkoffeman@uwnet.nl JO11  
28-05-22 SV Urk 1 klasse Dayseaday toernooi kwkoffeman@uwnet.nl JO10  
28-05-22 SV Urk hoofdklasse Dayseaday toernooi kwkoffeman@uwnet.nl JO9  
28-05-22 v.v. B.Z.S.  -Beusichem 3 klasse Jeugdtoernooi toernooien@vv-bzs.nl  JO8 15-apr
28-05-22 v.v. B.Z.S.  -Beusichem 2/3/5 klasse Jeugdtoernooi toernooien@vv-bzs.nl  JO10 15-apr
28-05-22 v.v. B.Z.S.  -Beusichem 3 klasse Jeugdtoernooi toernooien@vv-bzs.nl  MO13 15-apr
3-06-22 FC Kerkrade West Avondtoernooi Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/ JO16 31-mrt
3-06-22 FC Kerkrade West Avondtoernooi Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/ JO17 31-mrt
4-06-22 FC Kerkrade West Ochtend Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/ JO8 31-mrt
4-06-22 FC Kerkrade West Middag Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/ JO9 31-mrt
4-06-22 Unitas '30 Etten-Leur hoofd tm 4 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl JO8  
4-06-22 Unitas '30 Etten-Leur 4/5 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl JO11  
4-06-22 Unitas '30 Etten-Leur 1/2 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl MO13  
4-06-22 Unitas '30 Etten-Leur 1/2 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl MO11  
4-06-22 Unitas '30 Etten-Leur 4/5 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl JO12  
4-06-22 SVMM - Maarn 3/4 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl JO8  
4-06-22 SVMM - Maarn 3/4 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl JO9  
4-06-22 SVMM - Maarn 3/4 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl JO10  
4-06-22 SVMM - Maarn 2/3/4 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl JO11  
4-06-22 SVMM - Maarn 2/3 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl JO12  
4-06-22 OSM'75 Maarssen 1 en 4 klasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl JO8  
4-06-22 OSM'75 Maarssen 1/2/4 klasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl JO9  
4-06-22 OSM'75 Maarssen 2/4 klasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl JO11  
4-06-22 OSM'75 Maarssen 1/4 klasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl JO14  
4-06-22 OSM'75 Maarssen 1/4 klasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl JO10  
4-06-22 OSM'75 Maarssen hoofdklasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl JO11  
4-06-22 OSM'75 Maarssen 4 klasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl JO12  
4-06-22 OSM'75 Maarssen 4 klasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl JO15  
4-06-22 v.v. B.Z.S.  -Beusichem 2 klasse Jeugdtoernooi toernooien@vv-bzs.nl  JO11 15-apr
4-06-22 v.v. B.Z.S.  -Beusichem 1 klasse Jeugdtoernooi toernooien@vv-bzs.nl  JO12 15-apr
4-06-22 v.v. B.Z.S.  -Beusichem 3 klasse Jeugdtoernooi toernooien@vv-bzs.nl  JO13 15-apr
4-06-22 VV Arnemuiden 6x6 Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029 JO8  
4-06-22 VV Arnemuiden 6x6 Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029 JO9  
4-06-22 VV Arnemuiden Ladies only(11x11 en 7x7) Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/dames?toernooi=464029 MO19  
4-06-22 VV Arnemuiden Ladies only(11x11 en 7x7) Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029 Vrouwen  
4-06-22 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/ JO14  
4-06-22 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/ JO15  
4-06-22 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/ JO17  
4-06-22 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/ JO19  
4-06-22 VV Zeewolde hoofd t/m 5 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl JO15  
4-06-22 VV Zeewolde hoofd t/m 5 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl JO13  
4-06-22 VV Zeewolde 1 t/m 4 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl JO17  
5-06-22 FC Kerkrade West Middag Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/ JO12 31-mrt
5-06-22 OSM'75 Maarssen hoofdklasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl JO12  
5-06-22 OSM'75 Maarssen hoofd/2/4 klasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl JO13  
5-06-22 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/ JO11  
5-06-22 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/ JO12  
5-06-22 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/ JO13  
6-06-22 FC Kerkrade West   Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/ JO13 31-mrt
6-06-22 DSVP - Pijnacker   DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com MO9  
6-06-22 DSVP - Pijnacker   DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com MO10  
6-06-22 DSVP - Pijnacker hoofd/1/2 klasse DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com MO11  
6-06-22 DSVP - Pijnacker hoofdklasse DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com MO13  
6-06-22 DSVP - Pijnacker 8x8 DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com MO13  
6-06-22 DSVP - Pijnacker 2 klasse DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com MO15  
6-06-22 DSVP - Pijnacker 2 klasse DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com MO17  
6-06-22 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/ JO8  
6-06-22 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/ JO9  
6-06-22 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/ JO10  
10-06-22 FC Kerkrade West Avondtoernooi Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/ JO18 31-mrt
10-06-22 FC Kerkrade West Avondtoernooi Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/ JO19 31-mrt
10-06-22 VV Arnemuiden avondtoernooi - girlsnight Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029 MO13  
10-06-22 VV Arnemuiden avondtoernooi - girlsnight Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029 MO15  
10-06-22 VV Arnemuiden avondtoernooi - girlsnight Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029 MO17  
10-06-22 VV Arnemuiden avondtoernooi - girlsnight Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029 MO11  
11-06-22 FC Kerkrade West Ochtend Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/ JO10 31-mrt
11-06-22 FC Kerkrade West Middag Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/ JO11 31-mrt
11-06-22 Unitas '30 Etten-Leur hoofd, 1/3/4/5 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl JO9  
11-06-22 Unitas '30 Etten-Leur 3/4/5 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl JO13  
11-06-22 Unitas '30 Etten-Leur hoofd, 1 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl JO10  
11-06-22 Unitas '30 Etten-Leur hoofd tm 3 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl JO12  
11-06-22 SVMM - Maarn 4 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl JO14  
11-06-22 SVMM - Maarn 3/4 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl MO17  
11-06-22 SVMM - Maarn 3/4 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl JO13  
11-06-22 SVMM - Maarn 2/3 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl JO15  
11-06-22 v.v. B.Z.S.  -Beusichem 2 klasse Jeugdtoernooi toernooien@vv-bzs.nl  MO15 15-apr
11-06-22 v.v. B.Z.S.  -Beusichem hoofdklasse Jeugdtoernooi toernooien@vv-bzs.nl  JO14 15-apr
11-06-22 VV Arnemuiden 6x6 Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029 JO10  
11-06-22 VV Arnemuiden 8x8 Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029 JO11  
11-06-22 VV Arnemuiden 8x8 Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029 JO12  
11-06-22 VV Arnemuiden 1 klasse en lager Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029 JO13  
11-06-22 SV Geinoord niet selectie Jeugd WK jeugdwk@svgeinoord.nl JO8  
11-06-22 SV Geinoord niet selectie Jeugd WK jeugdwk@svgeinoord.nl JO9  
11-06-22 SV Geinoord niet selectie Jeugd WK jeugdwk@svgeinoord.nl JO10  
11-06-22 SV Geinoord niet selectie Jeugd WK jeugdwk@svgeinoord.nl JO11  
11-06-22 DVSU hoofd/4/6klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl JO8  
11-06-22 DVSU hoofd/2/4 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl JO9  
11-06-22 DVSU 1/2/3/4 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl JO10  
11-06-22 DVSU hoofd/1/4 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl JO12  
11-06-22 DVSU 6 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl MO9  
11-06-22 DVSU 1/2 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl MO11  
11-06-22 DVSU 2/3/4 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl MO13  
11-06-22 DVSU 3 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl MO15  
11-06-22 DVSU 1 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl MO17  
11-06-22 DVSU 1 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl JO16  
11-06-22 DVSU 1 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl JO17  
11-06-22 LSVV - Zuid-Scharwoude   LSVV Kramer's Zuurkool jeugdvoetbaltoernooi  jeugdtoernooi@lsvv.nl JO8  
11-06-22 LSVV - Zuid-Scharwoude 1/2/4 klasse LSVV Kramer's Zuurkool jeugdvoetbaltoernooi  jeugdtoernooi@lsvv.nl JO9  
11-06-22 LSVV - Zuid-Scharwoude 1/3/4 klasse LSVV Kramer's Zuurkool jeugdvoetbaltoernooi  jeugdtoernooi@lsvv.nl JO10  
11-06-22 VSV Vreeswijk 2/3/4 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl JO8  
11-06-22 VSV Vreeswijk 1/2/3/4 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl JO9  
11-06-22 VSV Vreeswijk 2/3/4 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl JO10  
11-06-22 VSV Vreeswijk hoofd/4 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl JO11  
11-06-22 VSV Vreeswijk 2/3/4/5 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl JO12  
11-06-22 VSV Vreeswijk 2 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl MO17  
11-06-22 VSV Vreeswijk 6 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl MO10  
11-06-22 VSV Vreeswijk 6 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl MO11  
11-06-22 VV Zeewolde 4/5 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl JO12  
11-06-22 VV Zeewolde hoofd t/m 5 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl JO11  
11-06-22 VV Zeewolde hoofd t/m 4 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl JO9  
11-06-22 VV Zeewolde 2/3 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl MO19  
11-06-22 VV Zeewolde 2/3 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl MO17  
11-06-22 VV Zeewolde 2/3 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl MO15  
11-06-22 VV Zeewolde 3/4 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl MO13  
12-06-22 FC Kerkrade West   Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/ JO14 31-mrt
12-06-22 FC Kerkrade West   Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/ JO15 31-mrt
12-06-22 LSVV - Zuid-Scharwoude hoofd/2/4 klasse LSVV Kramer's Zuurkool jeugdvoetbaltoernooi  jeugdtoernooi@lsvv.nl JO11  
12-06-22 LSVV - Zuid-Scharwoude 1/4 klasse LSVV Kramer's Zuurkool jeugdvoetbaltoernooi  jeugdtoernooi@lsvv.nl JO12  
12-06-22 LSVV - Zuid-Scharwoude hoofd/3 klasse LSVV Kramer's Zuurkool jeugdvoetbaltoernooi  jeugdtoernooi@lsvv.nl JO13  
12-06-22 LSVV - Zuid-Scharwoude 2 klasse LSVV Kramer's Zuurkool jeugdvoetbaltoernooi  jeugdtoernooi@lsvv.nl MO13  
12-06-22 VSV Vreeswijk hoofd/3 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl JO13  
12-06-22 VSV Vreeswijk 3 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl JO14  
12-06-22 VSV Vreeswijk 1 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl JO17  
12-06-22 VSV Vreeswijk 3 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl JO16  
12-06-22 VSV Vreeswijk 1/2 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl JO18  
12-06-22 VSV Vreeswijk 2 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl JO19  
12-06-22 VSV Vreeswijk 3 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl MO13  
12-06-22 VSV Vreeswijk 3 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl MO15  
12-06-22 VSV Vreeswijk 1 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl MO19  
17-06-22 VV Arnemuiden Vrijdagavond 7x7 Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/35-45?toernooi=464029 Senioren  
17-06-22 VV Arnemuiden Vrijdagavond 7x7 Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/35-45?toernooi=464029 35+  
17-06-22 VV Arnemuiden Vrijdagavond 7x7 Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/35-45?toernooi=464029 45+  
18-06-22 Unitas '30 Etten-Leur 3/4 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl JO10  
18-06-22 Unitas '30 Etten-Leur hoofd t/m 3 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl JO11  
18-06-22 DVSU hoofd/2/4 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl JO11  
18-06-22 DVSU hoofd/3/4 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl JO13  
18-06-22 DVSU 2/4 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl JO14  
18-06-22 DVSU 1/4 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl JO15  
18-06-22 CVVO - Lemmer divisie 1,2 hoofdklasse Douwe Boomsma toernooi aanmelding@douweboomsmatoernooi.nl JO13  
25-06-22 SV Nieuw Utrecht 3/4 klasse SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl JO8  
25-06-22 SV Nieuw Utrecht 3/4 klasse SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl JO9  
25-06-22 SV Nieuw Utrecht 1/2 klasse SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl JO10  
25-06-22 SV Nieuw Utrecht 1/2 klasse SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl JO11  
25-06-22 SV Nieuw Utrecht 3/4 klasse SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl JO13  
25-06-22 Unitas '30 Etten-Leur 1/2 divisie JO13 toernooi Toernooi@unitas30.nl JO13  
26-06-22 SV Nieuw Utrecht 1/2/3/4 klasse SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl JO12  
26-06-22 SV Nieuw Utrecht 2/3 klasse SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl JO14  
26-06-22 SV Nieuw Utrecht 2/3 klasse SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl JO17  
26-06-22 SV Nieuw Utrecht   SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl    
26-06-22 SV Nieuw Utrecht   SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl    
1-2 juli GSVV The Knickerbockers - Groningen Studententeams Internationaal toernooi https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3cmbVxaXiLrpc9Z1tNH9wmqNK1ZwhTVJ6Agj3gK_NBDqeOQ/viewform Senioren  
18-19 juni VV Wildervank weekend Jeugdtoernooi jeugdtoernooivvwildervank@gmail.com JO13 18-mrt
18-19 juni VV Wildervank weekend Jeugdtoernooi jeugdtoernooivvwildervank@gmail.com JO15 18-mrt
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!