• UITSLAGEN SENIOREN

  • DatumWedstrijdUitslagCompetitieDetails
    19 november 22:00Hercules 26 - Kampong 44 - 31214 Mannen Zaal recreatie
    18 november 14:30Kampong 12 - Zo 027 - 00519 Mannen Zondag reserve
    18 november 14:30Kampong 4 - Sporting Martinus 34 - 10519 Mannen Zondag reserve
    18 november 14:30MSV '19 4 - Kampong 221 - 20519 Mannen Zondag reserve
    18 november 14:00AFC Quick 1890 1 - Kampong 13 - 30512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
    18 november 13:30Vreeswijk 2 - Kampong 172 - 10519 Mannen Zondag reserve
    18 november 13:15Kampong VR1 - Sporting '70 VR413 - 0513 Vrouwen Zondag
    18 november 13:00APWC 3 - Kampong 1911 - 40519 Mannen Zondag reserve
    18 november 12:30Kampong 5 - ZON 37 - 10519 Mannen Zondag reserve
    18 november 12:30Kampong 13 - Hercules Zondag 42 - 30519 Mannen Zondag reserve
    18 november 12:25Kampong 14 - Bilt De FC 26 - 20519 Mannen Zondag reserve
    18 november 12:00Almere FC 3 - Kampong 75 - 10519 Mannen Zondag reserve
    18 november 11:30Hercules Zondag 2 - Kampong 20 - 00518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
    18 november 11:15Sporting '70 5 - Kampong 216 - 30519 Mannen Zondag reserve
    18 november 11:00Kampong 3 - Roda '46 20 - 00518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
    18 november 11:00Kampong 8 - SDZ 83 - 00519 Mannen Zondag reserve
    18 november 11:00Zwaluwen Utrecht '11 4 - Kampong 168 - 20519 Mannen Zondag reserve
    18 november 10:30Kampong 15 - Meern De 34 - 10519 Mannen Zondag reserve
    18 november 10:30Kampong 18 - Roda '46 63 - 10519 Mannen Zondag reserve
    18 november 10:30Kampong 6 - DIOS sv. 33 - 00519 Mannen Zondag reserve
    18 november 10:30Kampong 20 - Nieuw Utrecht SV 41 - 20519 Mannen Zondag reserve
    18 november 10:30Rivierwijkers 2 - Kampong 91 - 40519 Mannen Zondag reserve
    18 november 10:30Amsvorde 3 - Kampong 117 - 70519 Mannen Zondag reserve
    17 november 14:15Kampong 2 - Odysseus '91 30 - 20213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)
    17 november 14:00Kampong 35+1 - Zuidvogels HSV De 35+11 - 20292 Mannen 35+ Zaterdag
  • UITSLAGEN JUNIOREN

  • DatumWedstrijdUitslagCompetitieDetails
    17 november 16:00Kampong JO19-2 - Houten JO19-21 - 50224 Onder 19 competitie (najaar A-cat)
    17 november 15:45Kampong JO19-5 - Houten JO19-50 - 50225 Onder 19 competitie (najaar)
    17 november 15:45Vreeswijk MO15-2 - Kampong MO15-26 - 0248 Meiden Onder 15 competitie (najaar)
    17 november 15:15Roda '46 JO19-1 - Kampong JO19-11 - 10102 Nike Onder 19 competitie (A-cat)
    17 november 14:45Kampong JO15-4 - DVSU JO15-11 - 90245 Onder 15 competitie (najaar)
    17 november 14:30Kampong JO19-6 - Focus '07 JO19-33 - 80225 Onder 19 competitie (najaar)
    17 november 14:30Hooglanderveen JO19-4 - Kampong JO19-73 - 00225 Onder 19 competitie (najaar)
    17 november 14:00Kampong JO15-6 - Odijk JO15-11 - 40245 Onder 15 competitie (najaar)
    17 november 14:00Kampong MO15-1 - Meern De MO15-10 - 7248 Meiden Onder 15 competitie (najaar)
    17 november 14:00Kampong JO16-1 - Sparta Nijkerk JO16-10 - 50233 Onder 16 competitie (najaar)
    17 november 14:00FC Driebergen JO16-1 - Kampong JO16-24 - 90233 Onder 16 competitie (najaar)
    17 november 13:45Hercules JO19-3 - Kampong JO19-31 - 00225 Onder 19 competitie (najaar)
    17 november 13:15Kampong JO14-4 - DVSU JO14-213 - 00243 Onder 14 competitie (najaar)
    17 november 12:30Kampong JO14-5 - FC Driebergen JO14-312 - 30243 Onder 14 competitie (najaar)
    17 november 12:30IJsselmeervogels JO17-1 - Kampong JO17-11 - 00230 Onder 17 competitie (district A-cat)
    17 november 12:15Kampong JO14-2 - AFC Quick 1890 JO14-23 - 10243 Onder 14 competitie (najaar)
    17 november 12:15Kampong JO16-4 - JO16-51 - 30233 Onder 16 competitie (najaar)
    17 november 12:00Kampong JO17-2 - Jonathan JO17-21 - 00236 Onder 17 competitie (najaar A-cat)
    17 november 12:00Kampong JO16-5 - Victoria JO16-37 - 30233 Onder 16 competitie (najaar)
    17 november 11:15VVZA JO15-3 - Kampong JO15-51 - 00245 Onder 15 competitie (najaar)
    17 november 11:15Roda '46 JO17-5 - Kampong JO17-52 - 30235 Onder 17 competitie (najaar)
    17 november 10:30Kampong JO14-3 - Victoria JO14-46 - 30243 Onder 14 competitie (najaar)
    17 november 10:30Kampong JO15-3 - PVCV JO15-32 - 30245 Onder 15 competitie (najaar)
    17 november 10:15PVCV JO17-4 - Kampong JO17-40 - 00235 Onder 17 competitie (najaar)
    17 november 10:10Nieuwland ASC JO15-1 - Kampong JO15-15 - 10241 Onder 15 competitie (A-cat)
    17 november 10:00Kampong JO15-2 - Sporting '70 JO15-12 - 40228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
    17 november 10:00GVVV JO19-2 - Kampong JO19-41 - 30225 Onder 19 competitie (najaar)
    17 november 10:00Robinhood s.v. JO17-1 - Kampong JO17-37 - 20236 Onder 17 competitie (najaar A-cat)
    17 november 09:45Houten JO14-1 - Kampong JO14-10 - 70243 Onder 14 competitie (najaar)
    17 november 09:45Cobu Boys MO17-2 - Kampong MO17-12 - 1239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)
    17 november 08:30IJFC JO16-1 - Kampong JO16-30 - 30233 Onder 16 competitie (najaar)
    14 november 19:00Kampong JO14-1 - NVC JO14-15 - 10243 Onder 14 competitie (najaar)
  • UITSLAGEN PUPILLEN

  • DatumWedstrijdUitslagCompetitieDetails
    17 november 12:15DOVO JO12-2 - Kampong JO12-24 - 30253 Onder 12 competitie (najaar)
    17 november 12:00Elinkwijk JO13-3 - Kampong JO13-54 - 20255 Onder 13 competitie (najaar)
    17 november 11:45Kampong JO13-3 - Elinkwijk JO13-21 - 00255 Onder 13 competitie (najaar)
    17 november 11:35Meern De MO11-4 - Kampong MO11-32 - 7253 Meiden Onder 11 competitie (najaar)
    17 november 11:00Kampong MO13-1 - MO13-23 - 0244 Meiden Onder 13 competitie (najaar)
    17 november 11:00Schalkwijk JO13-1 - Kampong JO13-20 - 40255 Onder 13 competitie (najaar)
    17 november 10:45DWSM JO12-1 - Kampong JO12-43 - 60253 Onder 12 competitie (najaar)
    17 november 10:30Kampong JO13-4 - DOSC JO13-32 - 60255 Onder 13 competitie (najaar)
    17 november 10:30Kampong JO11-7 - Bunnik '73 JO11-310 - 10265 Onder 11 competitie (najaar)
    17 november 10:30Kampong MO11-2 - Maarssen MO11-11 - 4253 Meiden Onder 11 competitie (najaar)
    17 november 10:00Odijk JO11-2 - Kampong JO11-51 - 40265 Onder 11 competitie (najaar)
    17 november 09:30Elinkwijk JO13-2007-1 - Kampong JO13-2007-12 - 30255 Onder 13 competitie (najaar)
    17 november 09:00Kampong JO12-1 - Maarssen JO12-33 - 80253 Onder 12 competitie (najaar)
    17 november 09:00Kampong JO11-4 - Breukelen FC JO11-22 - 20265 Onder 11 competitie (najaar)
    17 november 09:00Kampong JO13-6 - UVV JO13-63 - 20255 Onder 13 competitie (najaar)
    17 november 09:00Kampong JO12-3 - Houten JO12-42 - 10253 Onder 12 competitie (najaar)
    17 november 09:00Kampong JO12-5 - CJVV JO12-48 - 00253 Onder 12 competitie (najaar)
    17 november 09:00Kampong JO11-6 - JSV Nieuwegein JO11-33 - 30265 Onder 11 competitie (najaar)
    17 november 09:00Kampong JO11-3 - Saestum JO11-16 - 50265 Onder 11 competitie (najaar)
    17 november 09:00Sporting Martinus JO11-1 - Kampong JO11-112 - 50265 Onder 11 competitie (najaar)
    17 november 08:30Kampong JO13-1 - JSV Nieuwegein JO13-12 - 30250 Onder 13 competitie (A-cat)
    17 november 08:30Goy 't JO12-2 - Kampong JO12-65 - 20253 Onder 12 competitie (najaar)
    17 november 08:30MSV '19 JO13-3 - Kampong JO13-71 - 80255 Onder 13 competitie (najaar)
    17 november 08:30IJsselmeervogels MO11-1 - Kampong MO11-10 - 20253 Meiden Onder 11 competitie (najaar)
    14 november 18:30Buitenboys sc. JO9-2 - Kampong JO9-3 (zo) - B4525 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 1e ronde