• UITSLAGEN SENIOREN

  • DatumWedstrijdUitslagCompetitieDetails
    25 maart 21:05't Goy 2 - Kampong 53 - 21214 Mannen Zaal recreatie
    25 maart 19:15Hercules 18 - Kampong 21 - 141214 Mannen Zaal recreatie
    24 maart 15:30WV-HEDW 6 - Kampong 40 - 20519 Mannen Zondag reserve
    24 maart 14:30Kampong 20 - PVCV 52 - 00519 Mannen Zondag reserve
    24 maart 14:30Kampong 1 - SCH '44 11 - 20512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
    24 maart 14:00Sporting '70 3 - Kampong 111 - 10519 Mannen Zondag reserve
    24 maart 14:00UVV 4 - Kampong 122 - 20519 Mannen Zondag reserve
    24 maart 14:00FC Driebergen 2 - Kampong 181 - 10519 Mannen Zondag reserve
    24 maart 13:30Zeeburgia avv 7 - Kampong 83 - 30519 Mannen Zondag reserve
    24 maart 13:30Vreeswijk 2 - Kampong 222 - 30519 Mannen Zondag reserve
    24 maart 13:00Koninklijke HFC 4 - Kampong 62 - 40519 Mannen Zondag reserve
    24 maart 13:00Roda '46 4 - Kampong 92 - 40519 Mannen Zondag reserve
    24 maart 12:30Kampong 5 - TOS-Actief 26 - 10519 Mannen Zondag reserve
    24 maart 12:30Kampong 13 - DWSV 24 - 50519 Mannen Zondag reserve
    24 maart 12:30Kampong 14 - Soest SO 42 - 10519 Mannen Zondag reserve
    24 maart 12:00GeuzenMiddenmeer 3 - Kampong 76 - 40519 Mannen Zondag reserve
    24 maart 12:00Diemen sv. 2 - Kampong 31 - 10518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
    24 maart 11:00Kampong 2 - Koninklijke HFC 24 - 20518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
    24 maart 11:00Nieuw Utrecht SV 3 - Kampong 103 - 30519 Mannen Zondag reserve
    24 maart 11:00Roda '46 5 - Kampong 195 - 40519 Mannen Zondag reserve
    24 maart 11:00Schalkwijk VR1 - Kampong VR10 - 0513 Vrouwen Zondag
    24 maart 10:30Kampong 21 - Voorwaarts 54 - 30519 Mannen Zondag reserve
    24 maart 10:30Kampong 16 - Hercules 43 - 10519 Mannen Zondag reserve
    23 maart 14:30Breukelen FC 35+1 - Kampong 35+13 - 10292 Mannen 35+ Zaterdag
    23 maart 14:30Benschop 3 - Kampong 22 - 10213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)
  • UITSLAGEN JUNIOREN

  • DatumWedstrijdUitslagCompetitieDetails
    23 maart 16:15Houten JO16-2 - Kampong JO16-41 - 40234 Onder 16 competitie (voorjaar)
    23 maart 16:10VVIJ JO17-5 - Kampong JO17-43 - 70237 Onder 17 competitie (voorjaar)
    23 maart 16:00Kampong JO16-1 - Meern De JO16-22 - 10234 Onder 16 competitie (voorjaar)
    23 maart 16:00Kampong MO17-1 - Sporting '70 MO17-21 - 0235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)
    23 maart 15:45Kampong JO19-5 - Jonathan JO19-41 - 20227 Onder 19 competitie (voorjaar)
    23 maart 15:30Kampong JO17-5 - Focus '07 JO17-22 - 20237 Onder 17 competitie (voorjaar)
    23 maart 15:00Zuidoost United JO15-1 - Kampong JO15-59 - 20247 Onder 15 competitie (voorjaar)
    23 maart 14:30Koninklijke HFC JO19-1 - Kampong JO19-11 - 00102 Nike Onder 19 competitie (A-cat)
    23 maart 14:00Kampong JO19-6 - Delta Sports '95 FC JO19-42 - 40227 Onder 19 competitie (voorjaar)
    23 maart 14:00Kampong JO17-3 - Maarssen JO17-20 - 10238 Onder 17 competitie (voorjaar A-cat)
    23 maart 13:45Kampong JO16-3 - Hees JO16-16 - 00234 Onder 16 competitie (voorjaar)
    23 maart 13:45Kampong JO16-5 - UVV JO16-13 - 20234 Onder 16 competitie (voorjaar)
    23 maart 13:25Hercules JO19-4 - Kampong JO19-44 - 00227 Onder 19 competitie (voorjaar)
    23 maart 13:00Kampong MO15-1 - Maarssen MO15-12 - 3241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)
    23 maart 13:00Hoogland JO19-2 - Kampong JO19-21 - 30226 Onder 19 competitie (voorjaar A-cat)
    23 maart 12:45Argon JO15-1 - Kampong JO15-13 - 10241 Onder 15 competitie (A-cat)
    23 maart 12:45PVCV JO14-3 - Kampong JO14-45 - 30244 Onder 14 competitie (voorjaar)
    23 maart 12:30Kampong JO19-7 - Graveland 's JO19-32 - 50227 Onder 19 competitie (voorjaar)
    23 maart 12:15Kampong JO15-6 - Bunnik '73 JO15-20 - 30247 Onder 15 competitie (voorjaar)
    23 maart 12:00Kampong JO14-5 - Jonathan JO14-65 - 10244 Onder 14 competitie (voorjaar)
    23 maart 12:00Kampong JO14-3 - VRC JO14-22 - 30244 Onder 14 competitie (voorjaar)
    23 maart 12:00Kampong JO17-2 - Lopik JO17-11 - 00238 Onder 17 competitie (voorjaar A-cat)
    23 maart 11:30Musketiers JO16-1 - Kampong JO16-20 - 40234 Onder 16 competitie (voorjaar)
    23 maart 10:45Kampong JO15-4 - DEV Doorn JO15-27 - 20247 Onder 15 competitie (voorjaar)
    23 maart 10:30AFC 34 JO17-1 - Kampong JO17-13 - 10230 Onder 17 competitie (district A-cat)
    23 maart 10:05Hercules JO14-4 - Kampong JO14-64 - 00244 Onder 14 competitie (voorjaar)
    23 maart 10:00Kampong JO14-2 - PVC JO14-14 - 10244 Onder 14 competitie (voorjaar)
    23 maart 10:00Delta Sports '95 FC JO14-1 - Kampong JO14-14 - 10244 Onder 14 competitie (voorjaar)
    23 maart 09:05Vriendenschaar JO15-3 - Kampong JO15-30 - 40247 Onder 15 competitie (voorjaar)
  • UITSLAGEN PUPILLEN

  • DatumWedstrijdUitslagCompetitieDetails
    23 maart 15:30Jonathan JO11-7 - Kampong JO11-44 - 40267 Onder 11 competitie (voorjaar)
    23 maart 14:30Kampong JO13-5 - Roda '46 JO13-32 - 20257 Onder 13 competitie (voorjaar)
    23 maart 12:00Kampong JO13-2 - PVCV JO13-21 - 30257 Onder 13 competitie (voorjaar)
    23 maart 11:15Kampong MO11-2 - UVV MO11-12 - 2254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar)
    23 maart 11:15Kampong MO11-1 - Geinburgia sv. MO11-10 - 4254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar)
    23 maart 10:30Kampong JO12-2 - Odijk JO12-11 - 50254 Onder 12 competitie (voorjaar)
    23 maart 10:30Kampong JO13-6 - Eemnes JO13-44 - 10257 Onder 13 competitie (voorjaar)
    23 maart 10:30Kampong JO12-6 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-34 - 50254 Onder 12 competitie (voorjaar)
    23 maart 10:30Kampong JO12-3 - Brederodes JO12-26 - 40254 Onder 12 competitie (voorjaar)
    23 maart 10:30Zwaluwen Utrecht '11 JO12-2 - Kampong JO12-17 - 50254 Onder 12 competitie (voorjaar)
    23 maart 10:30Bilt De FC MO11-2 - Kampong MO11-37 - 0254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar)
    23 maart 10:30Brederodes JO11-1 - Kampong JO11-27 - 10267 Onder 11 competitie (voorjaar)
    23 maart 10:15WV-HEDW JO11-2 - Kampong JO11-15 - 70267 Onder 11 competitie (voorjaar)
    23 maart 10:00MSV '19 MO13-1 - Kampong MO13-12 - 0247 Meiden Onder 13 competitie (voorjaar)
    23 maart 09:55Hercules JO12-4 - Kampong JO12-43 - 40254 Onder 12 competitie (voorjaar)
    23 maart 09:55Meern De JO13-5 - Kampong JO13-30 - 40257 Onder 13 competitie (voorjaar)
    23 maart 09:45Vreeswijk JO12-1 - Kampong JO12-56 - 10254 Onder 12 competitie (voorjaar)
    23 maart 09:15Kampong JO13-7 - Hercules JO13-42 - 20257 Onder 13 competitie (voorjaar)
    23 maart 09:00Kampong JO11-5 - IJFC JO11-21 - 40267 Onder 11 competitie (voorjaar)
    23 maart 09:00Kampong JO13-4 - Maarssen JO13-48 - 20257 Onder 13 competitie (voorjaar)
    23 maart 09:00Kampong JO11-6 - IJFC JO11-36 - 30267 Onder 11 competitie (voorjaar)
    23 maart 09:00Kampong JO11-3 - Nieuw Utrecht SV JO11-13 - 20267 Onder 11 competitie (voorjaar)
    23 maart 08:30Kampong JO13-1 - Houten JO13-10 - 30250 Onder 13 competitie (A-cat)
    23 maart 08:30Houten JO11-3 - Kampong JO11-715 - 20267 Onder 11 competitie (voorjaar)