• Trainingen

     

    senioren:
    * Dit jaar geen teamnummering, maar namen van opgegeven teamleiders.
    * Nieuw: 1,5 uur in plaats van 1 uur training, maar de teams starten of eindigen op een kwart veld.
    * Check goed je begin tijd! Het eerste blokje wat in jouw kleur is geselecteerd, is je starttijd.
    * We hebben zo goed mogelijk alle voorkeuren ingewilligd, kan er iets écht niet, neem contact op.
    * Train je op veld VSC? Dan staat je kliko met materiaal daar naast het veld in een zeecontainer.

     

    Afgelasting training

    Soms kan het zijn dat door weersomstandigheden een training moeten worden afgelast. Als er sneeuw op het kunstgras ligt, mag er niet op gespeeld worden. Ook het grasveld kan door omstandigheden moeten worden afgelast. De afgelasting wordt doordeweeks uiterlijk om 15:00 uur op de site gezet (op woensdag uiterlijk 12:00 uur). Staan er geen afgelastingen voor de trainingen, dan gaat het gewoon door. Je vindt de afgelastingenpagina in menu onder "Actueel" en onder "Wedstrijden". 

    Materialen training

    Elk team (buiten de circuittraining) beschikt standaard over ballen, hesjes en hoedjes. Deze zitten per team voor de selectieteams in lockers in de spelerstunnel van het clubgebouw en voor de niet selectieteams jeugd en senioren in een kliko onder de tribune. De kliko’s van de benjamins staan op Domeinen in de loods van cricket. Materialen, kliko’s en lockers worden geregeld via manager@kampongvoetbal.nl

     
    Benjamins trainingsschema zie onderaan de pagina of op de Benjamins startpagina

  • Datum bijgewerkt 13 september 2021

  • Legenda:   JO8 t/m JO13                                        
        JO14 t/m JO19                                        
        Senioren                                        
        Dames/meisjes                                        
        Keepers                                        
        Circuit- (CT) of Techniektraining (TT)                                        
        Trainingsteams                                        
                                                       
                                                       
    Maandag Veld 1a Veld 1b Maandag Veld 2a Veld 2b Maandag Veld 7a Veld 7b Maandag Domeinen A Domeinen B Maandag VSC a VSC b Maandag
    16:30 Keepers 16:30 JO9-1/2/3/4     16:30         16:30         16:30         16:30
    16:45 16:45     16:45         16:45         16:45         16:45
    17:00 17:00     17:00 MO13-3     17:00         17:00         17:00
    17:15 17:15     17:15     17:15         17:15         17:15
    17:30 17:30 JO14-1 JO14-2 17:30     17:30 JO11-1/2/3 17:30         17:30
    17:45 17:45 17:45     17:45 17:45         17:45
    18:00   JO10-1/2/3/4 18:00 18:00 JO13-3     18:00 18:00         18:00
    18:15 18:15 18:15     18:15 18:15         18:15
    18:30 18:30 18:30     18:30 18:30 JO15-3 JO15-4 18:30
    18:45 18:45 18:45     18:45 18:45 18:45
    19:00 JO18-1 JO17-1 19:00 JO16-2 JO16-1 19:00 JO17-2 JO16-5 19:00         19:00 19:00
    19:15 19:15 19:15 19:15         19:15 19:15
    19:30 19:30 19:30 19:30 JO19-6     19:30 JO17-4 JO17-5 19:30
    19:45 19:45 19:45 19:45     19:45 19:45
    20:00 20:00 JO19-3 20:00 MO19-2 20:00     20:00 20:00
    20:15 20:15 20:15 20:15     20:15 20:15
    20:30 JO19-4 JO19-2 20:30 VR30+2 20:30 Victor & Ton 20:30         20:30         20:30
    20:45 20:45 20:45 20:45         20:45         20:45
    21:00 21:00 VR30+1 21:00 21:00         21:00         21:00
    21:15 21:15 21:15 21:15         21:15         21:15
    21:30         21:30 21:30     21:30         21:30         21:30
    21:45         21:45 21:45     21:45         21:45         21:45
    22:00         22:00     22:00         22:00         22:00         22:00
    22:15         22:15     22:15         22:15         22:15         22:15
    22:30         22:30         22:30         22:30         22:30         22:30
               
    Dinsdag Veld 1a Veld 1b Dinsdag Veld 2a Veld 2b Dinsdag Veld 7a Veld 7b Dinsdag Domeinen A Domeinen B Dinsdag VSC a VSC b Dinsdag
    16:30         16:30         16:30         16:30         16:30   16:30
    16:45         16:45         16:45         16:45         16:45 16:45
    17:00 JO13-4 JO13-6 17:00         17:00         17:00 JO12-1/2/3 17:00 17:00
    17:15 17:15         17:15         17:15 17:15 17:15
    17:30 17:30 JO13-5     17:30 JO13-1 JO13-2 17:30 17:30 17:30
    17:45 17:45     17:45 17:45 17:45 17:45
    18:00 JO15-1 JO15-2 18:00 MO13-1 18:00 18:00 18:00 JO14-3 JO14-6 18:00
    18:15 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15
    18:30 18:30 JO15-6 18:30 18:30 MO14-1 MO13-2 18:30 18:30
    18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45
    19:00 19:00 JO15-5 19:00 MO17-1 MO17-2 19:00 19:00 Pepijn & Muit     19:00
    19:15 19:15 19:15 19:15 19:15     19:15
    19:30 JO19-1 JO17-3 19:30 JO16-3 19:30 19:30     19:30 Luuk & Wouter 19:30
    19:45 19:45 19:45 19:45     19:45 19:45
    20:00 20:00 VR1 20:00 20:00 Jordi & Ruben     20:00     20:00
    20:15 20:15 20:15 20:15     20:15 20:15
    20:30 K1 / 2 / O23-1 20:30   20:30 MO19-1 Philip & Bram 20:30     20:30 Daan & Sebastiaan     20:30
    20:45 20:45 20:45 20:45     20:45   20:45
    21:00 21:00 21:00 21:00     21:00     21:00
    21:15 21:15 21:15 21:15     21:15     21:15
    21:30 21:30 K1 / 2 / O23-1 21:30 21:30         21:30         21:30
    21:45 21:45 21:45 21:45         21:45         21:45
    22:00 22:00 22:00         22:00         22:00         22:00
    22:15 22:15 22:15         22:15         22:15         22:15
    22:30         22:30         22:30         22:30         22:30         22:30
                                                       
    Woensdag Veld 1a Veld 1b Woensdag Veld 2a Veld 2b Woensdag Veld 7a Veld 7b Woensdag Domeinen A Domeinen B Woensdag VSC a VSC b Woensdag
    15:15         15:15         15:15         15:15         15:15   15:15
    15:30         15:30         15:30         15:30         15:30 15:30
    15:45 CT JO8-1/2/3/4/5/6/7/8 15:45 CT JO9-5/6/7/8/9/10 15:45         15:45         15:45 15:45
    16:00 16:00 16:00         16:00 Benjamins 16:00 16:00
    16:15 16:15 16:15 JO11-4/5/6 16:15 16:15 16:15
    16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
    16:45 CT JO9-1/2/3/4 & JO10-5/6/7/8 16:45 CT JO10-1/2/3/4/9/10/11 & MO10-1 16:45 16:45 16:45 16:45
    17:00 17:00 17:00 17:00 17:00 17:00
    17:15 17:15 17:15 JO12-4/5/6/7/8 17:15 17:15 17:15
    17:30 17:30 17:30 17:30 JO14-4 JO14-5 17:30 17:30
    17:45 Uitloop 17:45 Uitloop 17:45 17:45 17:45 17:45
    18:00 Wedstrijden 18:00 JO14-1 JO14-2 18:00 18:00 18:00     JO15-3 18:00
    18:15 18:15 18:15 JO17-2 JO16-1 18:15 18:15     18:15
    18:30 18:30 18:30 18:30 JO17-4 JO16-4 18:30   18:30
    18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45
    19:00 19:00 19:00 19:00 19:00 JO16-2 MO19-2 19:00
    19:15 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15
    19:30 19:30 Niels & Hugo Maarten & Bart 19:30 19:30       19:30 19:30
    19:45 Uitloop 19:45 19:45 Adrian & Jules Steppe & Floris 19:45     19:45 19:45
    20:00 Johan & Wouter Tristan & Jan 20:00 20:00 20:00 JO19-4     20:00 Wouter & Ger Dirk & Jort 20:00
    20:15 20:15 20:15 20:15     20:15 20:15
    20:30 20:30         20:30 20:30     20:30 20:30
    20:45 20:45 20:45         20:45     20:45 20:45
    21:00         21:00 Sinan & Yatha Klassieke Veteranen 21:00 21:00         21:00         21:00
    21:15 21:15 21:15 Sinco & Steven JO19-5 21:15         21:15 21:15
    21:30 Ben & Ryan Only Fun 21:30 21:30 21:30         21:30 Jesse & Stef Virgil & Mees 21:30
    21:45 21:45 21:45 21:45         21:45 21:45
    22:00 22:00         22:00 22:00         22:00 22:00
    22:15 22:15         22:15         22:15         22:15 22:15
    22:30         22:30         22:30         22:30         22:30         22:30
                                                       
    Donderdag Veld 1a Veld 1b Donderdag Veld 2a Veld 2b Donderdag Veld 7a Veld 7b Donderdag Domeinen A Domeinen B Donderdag VSC a VSC b Donderdag
    16:00         16:00         16:00         16:00         16:00   16:00
    16:15         16:15         16:15         16:15         16:15 16:15
    16:30         16:30 JO11-1/2/3 16:30         16:30         16:30 16:30
    16:45         16:45 16:45         16:45         16:45 16:45
    17:00 JO12-1/2/3 17:00 17:00     O10 breedte 17:00         17:00 17:00
    17:15 17:15 17:15     17:15         17:15 17:15
    17:30 17:30 JO13-1 JO13-2 17:30 MO13-1/2/3 17:30         17:30 17:30
    17:45 17:45 17:45 17:45         17:45 17:45
    18:00 JO15-4 MO14-1 18:00 18:00 JO15-1 18:00 JO16-5 JO14-3 18:00 MO17-1 MO17-2 18:00
    18:15 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15
    18:30 18:30 18:30 JO15-2 18:30 18:30 18:30
    18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45
    19:00 JO17-1 / JO18-1 / O23-1 19:00 JO17-1 / JO18-1 / O23-1 19:00 19:00 JO17-3     19:00 Pim & Chiel Joris & Adriaan 19:00
    19:15 19:15 19:15 19:15     19:15 19:15
    19:30 19:30 19:30 Tom & Siebe 19:30     19:30 19:30
    19:45 19:45 19:45 19:45     19:45 19:45
    20:00 20:00 20:00 Rutger & Albert 20:00 JO19-1 JO19-3 20:00         20:00
    20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
    20:30 K1 / 2 20:30 K1 / 2 K3 20:30     20:30 20:30 VR1 Thomas & Max 20:30
    20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
    21:00 21:00 21:00     Steven, Felix & Harm 21:00         21:00 21:00
    21:15 21:15 21:15 21:15         21:15 21:15
    21:30 21:30 21:30 Jeroen & Olof 21:30         21:30         21:30
    21:45 21:45 21:45 21:45         21:45         21:45
    22:00 22:00     22:00     22:00         22:00         22:00
    22:15 22:15     22:15     22:15         22:15         22:15
    22:30         22:30         22:30         22:30         22:30         22:30
                                                       
    Vrijdag Veld 1a Veld 1b Vrijdag Veld 2a Veld 2b Vrijdag Veld 7a Veld 7b Vrijdag Domeinen A Domeinen B Vrijdag VSC a VSC b Vrijdag
    15:30         15:30         15:30         15:30         15:30   15:30
    15:45         15:45         15:45         15:45         15:45 15:45
    16:00         16:00 Voetbalschool 16:00         16:00         16:00 16:00
    16:15         16:15 16:15         16:15         16:15 16:15
    16:30         16:30 16:30         16:30         16:30 16:30
    16:45         16:45 16:45         16:45         16:45 16:45
    17:00 JO13-3/4/5 17:00 Voetbalschool 17:00 JO11-4/5/6 17:00         17:00 17:00
    17:15 17:15 17:15 17:15         17:15 17:15
    17:30 17:30 17:30 17:30         17:30 17:30
    17:45 17:45 17:45 17:45         17:45 17:45
    18:00 Keepers JO14-4 18:00     JO14-5 18:00 JO12-4 JO14-6 18:00         18:00 18:00
    18:15 18:15     18:15 18:15         18:15 18:15
    18:30 18:30     18:30 18:30         18:30 18:30
    18:45 18:45     18:45 18:45         18:45 18:45
    19:00 Keepers JO19-2 19:00 JO19-5 JO19-6 19:00 JO16-3     19:00         19:00 19:00
    19:15 19:15 19:15     19:15         19:15 19:15
    19:30 19:30 19:30     19:30         19:30 19:30
    19:45 19:45 19:45     19:45         19:45 19:45
    20:00 Vrijdagavond 7x7 20:00 VR30+1 / 2 20:00 Kicked Off Cup 20:00         20:00 20:00
    20:15 20:15 20:15 20:15         20:15 20:15
    20:30 20:30 20:30 20:30         20:30 20:30
    20:45 20:45 20:45 20:45         20:45 20:45
    21:00 21:00 21:00 21:00         21:00 21:00
    21:15 21:15 21:15 21:15         21:15 21:15
    21:30 \       21:30         21:30         21:30         21:30 21:30
    21:45         21:45         21:45         21:45         21:45 21:45
    22:00         22:00         22:00         22:00         22:00 22:00
    22:15         22:15         22:15         22:15         22:15 22:15
    22:30         22:30         22:30         22:30         22:30 22:30