• Trainingsschema is 2018/2019 bekend (zie onderstaand)
    Het trainingsschema voor seizoen 2018/2019 is bekend. Alle teams hebben weer een plek gekregen op de 4 trainingsvelden (3 kunstgras en 1 grasveld) van Kampong Voetbal.
    In onderstaande schema kun je zien wanneer welk team traint.

    Start trainingen
    De selectieteams kunnen vanaf 27 augustus starten met de trainingen. Als de trainer besluit later te beginnen horen de spelers dat via hun trainer.

    Afgelasting training
    Soms kan het zijn dat door weersomstandigheden een training moeten worden afgelast. Als er sneeuw op het kunstgras ligt mag er niet op gespeeld worden. Ook het grasveld kan door omstandigheden moeten worden afgelast. De afgelasting wordt maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag uiterlijk 12 uur op de site gezet. Staan er geen afgelastingen voor de training dan gaat het gewoon door.

    Materialen training
    Elk team beschikt standaard over ballen (1 per speler), hesjes en hoedjes. Deze zitten per team voor de selectieteams in lockers in de spelerstunnel van het clubgebouw en voor de niet selectieteams jeugd en senioren in een kliko onder de tribune. De kliko’s van de benjamins staan op Domeinen in de loods van cricket. Materialen, kliko’s en lockers worden geregeld via manager@kampongvoetbal.nl

  • Legenda:   = JO08 t/m JO13
      = JO14 t/m JO19
      = Heren
      = Dames/meisjes
      = Keepers
      = Circuit- (CT) of Techniektraining (TT)
      = Veteranen, only fun, 7x7
    Let op: JO13-8 is het 1e team van de lichting uit 2007
    JO13-3 is het 2e team van de lichting uit 2007
           
    Maandag Veld 1a Veld 1b Maandag Veld 2a Veld 2b  Maandag Veld 7a Veld 7b Maandag Domeinen A Domeinen B Maandag
    16:30         16:30         16:30         16:30     16:30
    16:45         16:45         16:45         16:45     16:45
    17:00 JO10-1,2,3&4 JO9-1,2,3&4 17:00 JO13-8 JO13-3 17:00 JO11-1,2&3 MO12-1 (vr) 17:00 Keepers O11 t/m O13 (sel)   17:00
    17:15 17:15 17:15 17:15   17:15
    17:30 17:30 17:30 17:30   17:30
    17:45 17:45 17:45 17:45   17:45
    18:00 Keepers
    O17&O19 (sel)
    JO14-6 18:00 18:00 JO13-1 JO13-2 18:00 MO13-1 (vr)   18:00
    18:15 18:15 18:15 18:15   18:15
    18:30 18:30 JO14-1 JO14-2 18:30 18:30   18:30
    18:45 18:45 18:45 18:45   18:45
    19:00 JO15-1 JO15-2 19:00 19:00 19:00 JO13-4 JO14-4 19:00
    19:15 19:15 19:15 19:15 19:15
    19:30 19:30 19:30 JO17-1 JO17-2 19:30 19:30
    19:45 19:45 19:45 19:45 19:45
    20:00 20:00 JO19-4 JO19-5 20:00 20:00 JO19-1   20:00
    20:15 20:15 20:15 20:15   20:15
    20:30 JO17-4,5&6 20:30 20:30 20:30   20:30
    20:45 20:45 20:45 20:45   20:45
    21:00 21:00 JO19-3 JO19-7 21:00 JO19-6     21:00   21:00
    21:15 21:15 21:15     21:15   21:15
    21:30         21:30 21:30     21:30   21:30
    21:45         21:45 21:45     21:45     21:45
    22:00         22:00         22:00         22:00     22:00
    22:15         22:15         22:15         22:15     22:15
    22:30         22:30         22:30         22:30     22:30
       
    Dinsdag Veld 1a Veld 1b Dinsdag Veld 2a Veld 2b  Dinsdag Veld 7a Veld 7b Dinsdag Domeinen A Domeinen B Dinsdag
    16:30         16:30         16:30         16:30     16:30
    16:45         16:45         16:45         16:45     16:45
    17:00 JO15-4     17:00         17:00         17:00     17:00
    17:15     17:15         17:15         17:15     17:15
    17:30     17:30         17:30         17:30 Keepers O14&O15 (sel)   17:30
    17:45     17:45         17:45         17:45   17:45
    18:00 JO16-2 JO16-3 18:00 JO17-3 JO16-1 18:00         18:00   18:00
    18:15 18:15 18:15         18:15   18:15
    18:30 18:30 18:30 JO15-5 JO15-3 18:30 MO17-1 (vr) JO15-4 18:30
    18:45 18:45 18:45 18:45 18:45
    19:00 JO16-4 JO16-5 19:00 JO19-1 JO19-2 19:00 19:00 19:00
    19:15 19:15 19:15 19:15 19:15
    19:30 19:30 19:30 MO15-2 (vr) MO15-1 (vr) 19:30 Zon 22 19:30
    19:45 19:45 19:45 19:45 19:45
    20:00 Keepers Selectie 20:00 20:00 20:00 20:00
    20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
    20:30 Zon 2 Zon 16 20:30 Zon 1 20:30 MO19-1 (vr) Zon 11 20:30 Vrouwen 1 Zon 21 20:30
    20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
    21:00 21:00 21:00 21:00 21:00
    21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
    21:30 Zon 2 21:30 21:30         21:30   21:30
    21:45 21:45 21:45         21:45   21:45
    22:00 22:00 22:00         22:00     22:00
    22:15 22:15 22:15         22:15     22:15
    22:30         22:30         22:30         22:30     22:30
       
    Woensdag Veld 1a Veld 1b Woensdag Veld 2a Veld 2b  Woensdag Veld 7a Veld 7b Woensdag Domeinen A Domeinen B Woensdag
    15:30         15:30         15:30         15:30 MO11-1 (vr)   15:30
    15:45 JO8-1,2,3&4 CT JO9-5M, JO9-6M  JO9-5 & 6 15:45 CT JO8-1, 2, 3, 4, 5 CT JO9-1, 2, 3, 4  15:45         15:45   15:45
    16:00 16:00 16:00         16:00   16:00
    16:15 16:15 16:15         16:15   16:15
    16:30 16:30 16:30 JO10-1,2,3&4 JO9-1,2,3&4 16:30   16:30
    16:45 CT JO10-9, 10 MO11-2&3 (vr) 16:45 CT JO10-5, 6, 7, 8 CT JO11-4, 5, 6, 7 16:45 16:45   16:45
    17:00 17:00 17:00 17:00 Benjamins Benjamins 17:00
    17:15 17:15 17:15 17:15 17:15
    17:30 17:30 17:30 JO11-1,2&3 17:30 JO14-3 17:30
    17:45         17:45 CT JO12 breedte 17:45 17:45 17:45
    18:00 Wedstrijden 18:00 18:00 18:00   18:00
    18:15 18:15 18:15 18:15   18:15
    18:30 18:30 18:30 JO13-8 JO14-1 18:30 JO14-5 JO17-4 18:30
    18:45 18:45         18:45 18:45 18:45
    19:00 19:00 Zat 2 Zon 10 19:00 19:00 19:00
    19:15 19:15 19:15 19:15 19:15
    19:30 19:30 19:30 19:30 JO17-5 JO17-6 19:30
    19:45 19:45 19:45 19:45 19:45
    20:00 20:00 Zon 12 Zon 15 20:00 Zat 35+ Zon 19 Zon 8 Zon 14 20:00 20:00
    20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
    20:30 Zon 13 Zon 6 20:30 20:30 20:30 JO19-3&4 20:30
    20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
    21:00 21:00 Zon 5 Zon 17 21:00 Vet klassiek (x) Zon 20 21:00 21:00
    21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
    21:30 Only fun (x) Zon 4 21:30 21:30 21:30     21:30
    21:45 21:45 21:45 21:45     21:45
    22:00 22:00         22:00         22:00     22:00
    22:15 22:15         22:15         22:15     22:15
    22:30         22:30         22:30         22:30     22:30
       
    Donderdag Veld 1a Veld 1b Donderdag Veld 2a Veld 2b  Donderdag Veld 7a Veld 7b Donderdag Domeinen A Domeinen B Donderdag
    16:00         16:00         16:00         16:00     16:00
    16:15         16:15         16:15         16:15     16:15
    16:30         16:30 MO12-1 (vr)     16:30         16:30     16:30
    16:45         16:45     16:45         16:45     16:45
    17:00 JO13-7 JO13-4 17:00     17:00 JO13-1 JO13-2 17:00 MO15-1 (vr) JO16-2 17:00
    17:15 17:15     17:15 17:15 17:15
    17:30 17:30 JO15-2 JO13-3 17:30 17:30 17:30
    17:45 17:45 17:45 17:45 17:45
    18:00 JO13-5 JO13-6 18:00 18:00 18:00 JO15-3,4,5&6 18:00
    18:15 18:15 18:15 18:15 18:15
    18:30 18:30 18:30 JO15-1 JO19-2 18:30 18:30
    18:45 18:45 18:45 18:45 18:45
    19:00 JO17-1 JO17-2 19:00 JO19-1 19:00 19:00 JO14-2 JO16-1 19:00
    19:15 19:15 19:15 19:15 19:15
    19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
    19:45 19:45 19:45 19:45 19:45
    20:00 20:00 20:00 JO17-3 Zon 7 20:00 20:00
    20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
    20:30 Zon 2 Zon 3 20:30 Zon 1 20:30 20:30 MO17-1 & MO19-1 (vr) 20:30
    20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
    21:00 21:00 21:00 Zon 9 Zon 18 21:00 21:00
    21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
    21:30 21:30 21:30 21:30     21:30
    21:45 21:45 21:45 21:45     21:45
    22:00     22:00 22:00         22:00     22:00
    22:15     22:15 22:15         22:15     22:15
    22:30         22:30         22:30         22:30     22:30
       
    Vrijdag Veld 1a Veld 1b Vrijdag Veld 2a Veld 2b  Vrijdag Veld 7a Veld 7b Vrijdag Domeinen A Domeinen B Vrijdag
    15:30         15:30         15:30         15:30     15:30
    15:45         15:45         15:45         15:45     15:45
    16:00         16:00         16:00         16:00     16:00
    16:15         16:15         16:15         16:15     16:15
    16:30 Opbouw TT 16:30 Opbouw TT 16:30         16:30     16:30
    16:45 16:45 16:45         16:45     16:45
    17:00 TT  O8, O9 17:00 TT  O10, O11 17:00 JO11-5     17:00 JO15-1 / JO14-1   17:00
    17:15 17:15 17:15     17:15   17:15
    17:30 17:30 17:30     17:30   17:30
    17:45 17:45 17:45     17:45   17:45
    18:00 TT selectie O14 TT selectie O15 18:00 TT O12,O13 18:00 Keepers O11 t/m O14 (breedte) MO13-1 (vr) 18:00 JO15-6   18:00
    18:15 18:15 18:15 18:15   18:15
    18:30 18:30 18:30 18:30   18:30
    18:45 18:45 18:45 18:45   18:45
    19:00 TT selectie O16 TT selectie O17 19:00 Uitloop TT 19:00 Keepers O15 t/m O19 (breedte) JO16-3 19:00 JO16-4&5 19:00
    19:15 19:15 19:15 19:15 19:15
    19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
    19:45 19:45 19:45 19:45 19:45
    20:00 Vet Vrijdag (x) 20:00 Vrouwen 1 Vrouwen 35+ 20:00 7x7 (x) JO19-2 (tijdelijk) 20:00     20:00
    20:15 20:15 20:15 20:15     20:15
    20:30 20:30 20:30 20:30     20:30
    20:45 20:45 20:45 20:45     20:45
    21:00         21:00         21:00         21:00     21:00