• PROGRAMMA SENIOREN

    Onderstand het programma voor de senioren voor de komende weken. Onder de tabel met het programma voor de veldteams staat een tabel met het programma voor de zaalteams.

  • VELD

    DatumWedstrijdStatusScheidsrechtersVeldKleedkamer ThuisKleedkamer Uit
    15 nov. 20:00Kampong VR30+2 - OSM '75 VR30+1Te spelenveld 2 VSC
    15 nov. 20:30Kampong VR30+2 - Faja Lobi KDS VR30+3Te spelenveld 2 VSC
    15 nov. 21:00VSC VR30+3 - Kampong VR30+2Te spelenveld 2 VSC
    16 nov. 14:30Kampong 2 - IJsselmeervogels 3Te spelenveld 5
    16 nov. 14:30EDO (U) 35+1 - Kampong 35+1Te spelenveld 3 EDO (U)
    16 nov. 14:30JSV Nieuwegein 9 - Kampong 4Te spelenJ. (Jon) van Zoelen (Scheidsrechter)veld 2--
    17 nov. 10:30Kampong 21 - Hercules 5Te spelenH. (Houssin) el Hadef (Scheidsrechter)veld 3--
    17 nov. 10:30Kampong 9 - Sterrenwijk 3Te spelenJ.W. (Hans) Tersteeg (Scheidsrechter)veld 1--
    17 nov. 10:30Kampong 6 - Nederhorst vv 2Te spelenveld 7
    17 nov. 10:30Muiden sc. 2 - Kampong 18Te spelenveld 1
    17 nov. 11:00Laren 99 sv 3 - Kampong 19Te spelenveld 1
    17 nov. 11:00Kismet 2 - Kampong 22Te spelenveld 1 Kismet
    17 nov. 11:00Roda '46 5 - Kampong 17Te spelenveld 3
    17 nov. 11:30Sporting '70 5 - Kampong 20Te spelenveld 6 Sporting'70
    17 nov. 11:30FIT avv 3 - Kampong 8Te spelenveld 3 FIT
    17 nov. 12:30Kampong 13 - VSC 2Te spelenH. (Houssin) el Hadef (Scheidsrechter)veld 7--
    17 nov. 12:30Kampong 15 - Kampong 14Te spelenveld 2
    17 nov. 12:30Kampong 10 - Rivierwijkers 3Te spelenJ.W. (Hans) Tersteeg (Scheidsrechter)veld 1--
    17 nov. 13:00Swift 5 - Kampong 4Te spelenD. (Dion) Fijma (Scheidsrechter)veld 1
    17 nov. 14:00Sporting '70 VR4 - Kampong VR1Te spelenveld 6 Sporting'70
    17 nov. 14:00SDO 5 - Kampong 16Te spelenveld 2
    17 nov. 14:00JOS Watergraafsmeer - Kampong 1Te spelenH.E.J. (Erik) Sierhuis (Assistent-scheidsrechter), R. (Robbie) Tiesinga (Scheidsrechter), M.J.M.H. (Michel) Tiemessen (Assistent-scheidsrechter)veld 1 JOS W'meer
    17 nov. 14:30Kampong 11 - FC Weesp 3Te spelenJ. (Johan) Vink (Scheidsrechter)veld 1--
    17 nov. 14:30Kampong 12 - Focus '07 3Te spelenH.W.O. (Herman) Berendsen (Scheidsrechter)veld 2--
    22 nov. 20:00Kampong VR30+1 - Overbos sv. VR30+1Te spelenveld 2
    23 nov. 11:00Sterrenwijk 4 - Kampong 4Te spelenveld 2 Sterrenwijk
    23 nov. 11:00EDO (U) 35+2 - Kampong 35+1Te spelenveld 3 EDO (U)
    23 nov. 14:15Kampong 2 - Bunnik '73 2Te spelenveld 4
    23 nov. 15:00VET - HerculesTe spelenveld 5
    24 nov. 10:30Kampong 8 - CTO '70 vv 2Te spelenveld 3
    24 nov. 10:30Kampong 6 - Roda '46 4Te spelenveld 4
    24 nov. 10:30Kampong 15 - UVV 4Te spelenveld 7
    24 nov. 10:30Faja Lobi KDS 2 - Kampong 9Te spelenveld 2
    24 nov. 10:30Houten 4 - Kampong 17Te spelenveld 2
    24 nov. 11:00Kampong 2 - Hoogland 2Te spelenveld 1
    24 nov. 11:00Roda '46 6 - Kampong 19Te spelenveld 3
    24 nov. 11:00Saestum 3 - Kampong 13Te spelenveld 1
    24 nov. 11:00PVC 5 - Kampong 22Te spelenveld 2
    24 nov. 11:00Zwaluwen Utrecht '11 4 - Kampong 14Te spelenveld 3
    24 nov. 11:15Pancratius Rksv 2 - Kampong 3Te spelenveld 1 Pancratius
    24 nov. 11:30Sporting '70 5 - Kampong 21Te spelenveld 6 Sporting'70
    24 nov. 12:30Kampong 12 - SCH '44 2Te spelenveld 7
    24 nov. 12:30Kampong 20 - Sterrenwijk 8Te spelenveld 3
    24 nov. 12:30Kampong VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR1Te spelenveld 2
    24 nov. 12:30Kampong 16 - Waterwijk asc 4Te spelenveld 6
    24 nov. 12:30BVV '31 4 - Kampong 18Te spelenveld 3
    24 nov. 13:00Swift 10 - Kampong 7Te spelenveld 3
    24 nov. 14:00Sporting '70 3 - Kampong 10Te spelenveld 2 Sporting'70
    24 nov. 14:30Kampong 5 - Nieuw West United SV 4Te spelenveld 7
    24 nov. 14:30Kampong 11 - WV-HEDW 9Te spelenveld 6
    24 nov. 14:30Kampong 1 - DWS afc 1Te spelenveld 1
    24 nov. 14:30Kampong 4 - Buitenveldert sc. 3Te spelenveld 2
    30 nov. 12:00VVA Achterberg 2 - Kampong 2Te spelenveld 1
    30 nov. 14:45Kampong 4 - Odin 11Te spelenveld 6
    30 nov. 15:00VET - SpartaTe spelenveld 5
    30 nov. 15:15Kampong 35+1 - IJsselmeervogels 35+1Te spelenveld 3
    1 dec. 10:15Swift 9 - Kampong 8Te spelenveld 3
    1 dec. 10:30Kampong 22 - JSV Nieuwegein 3Te spelenveld 3
    1 dec. 10:30Kampong 18 - Forza Almere 2Te spelenveld 5
    1 dec. 10:30Kampong 9 - VVIJ 3Te spelenveld 7
    1 dec. 10:30FC Uitgeest 2 - Kampong 2Te spelenveld 3
    1 dec. 11:00Kampong 3 - Abcoude fc 2Te spelenveld 1
    1 dec. 11:00PVC 4 - Kampong 15Te spelenveld 2
    1 dec. 11:00Hercules 5 - Kampong 20Te spelenveld 3 Hercules
    1 dec. 11:30Ankaraspor FC 2 - Kampong 4Te spelenveld 1 Ankaraspor
    1 dec. 12:00Almere FC 2 - Kampong 11Te spelenveld 3
    1 dec. 12:00Woerden 4 - Kampong 12Te spelenveld 4
    1 dec. 12:30Kampong 10 - Faja Lobi KDS 3Te spelenveld 7
    1 dec. 12:30Kampong 21 - VSC 4Te spelenveld 3
    1 dec. 12:30Kampong 14 - PVCV 6Te spelenveld 2
    1 dec. 12:45Soest SO 4 - Kampong 13Te spelenveld 2 SO Soest
    1 dec. 13:00Kampong VR1 - Hoogland VR3Te spelenveld 1
    1 dec. 14:00Nieuw Utrecht SV 1 - Kampong 1Te spelenveld 1
    1 dec. 14:30Kampong 17 - Sterrenwijk 6Te spelenveld 7
    1 dec. 14:30Kampong 19 - BVV '31 3Te spelenveld 2
    1 dec. 15:00Kampong 7 - Sloterdijk avv. 3Te spelenveld 1
    6 dec. 20:00Hercules VR30+2 - Kampong VR30+1Te spelenveld 1 Hercules
    7 dec. 13:45Rivierwijkers 9 - Kampong 4Te spelenJ. (Johan) Vink (Scheidsrechter)veld 1 --
    7 dec. 14:00Kampong 2 - FC Driebergen 2Te spelenveld 1
    7 dec. 14:30Montfoort S.V.'19 35+1 - Kampong 35+1Te spelenveld 3
    8 dec. 10:30Kampong 21 - Voorwaarts 4Te spelenveld 7
    8 dec. 10:30Kampong 6 - Wasmeer 3Te spelenveld 5
    8 dec. 10:30Kampong 9 - Voorwaarts 2Te spelenveld 4
    8 dec. 10:30AFC Quick 1890 VR1 - Kampong VR1Te spelenveld 2
    8 dec. 11:00Kampong 2 - Hoofddorp s.v. 2Te spelenveld 1
    8 dec. 11:00WV-HEDW 7 - Kampong 8Te spelenveld 3 - 2 WVHEDW
    8 dec. 11:00Schalkwijk 3 - Kampong 17Te spelenveld 1
    8 dec. 12:00Rivierwijkers 5 - Kampong 22Te spelenveld 1
    8 dec. 12:00VVU Ardahanspor 2 - Kampong 10Te spelenveld 1 VVU/Ar/DVSU
    8 dec. 12:00BVV '31 2 - Kampong 16Te spelenveld 2
    8 dec. 12:00Legmeervogels 2 - Kampong 3Te spelenveld 2
    8 dec. 12:15Hercules 4 - Kampong 14Te spelenveld 6 Hercules
    8 dec. 12:15Buitenboys sc. 4 - Kampong 18Te spelenveld 1
    8 dec. 12:30Kampong 13 - Amsvorde 2Te spelenveld 6
    8 dec. 12:30Kampong 15 - Zwaluwen Utrecht '11 4Te spelenveld 7
    8 dec. 12:30Kampong 12 - PVCV 5Te spelenveld 3
    8 dec. 12:30Kampong 7 - RAP sv. 2Te spelenveld 2
    8 dec. 12:30Soest SO 7 - Kampong 19Te spelenveld 3 SO Soest
    8 dec. 14:00Sporting Almere 3 - Kampong 5Te spelenveld 2
    8 dec. 14:30Kampong 20 - Roda '46 7Te spelenveld 3
  • ZAAL

    DatumThuisteamUitteamScheidsrechtersAccommodatieDetails
    11 nov. 20:10Kampong 6Hercules 26Zuilen
    11 nov. 20:10Eemnes 1Kampong 2A.C. (Adriaan) van Wegen (Scheidsrechter)Hilt, de
    15 nov. 19:15ZVVN 77 4Kampong 5Heem, 't
    15 nov. 22:00Exstudiantes Utrecht 2Kampong 1A. (Arend) Sesink Clee (Scheidsrechter)Nieuw Welgelegen
    18 nov. 19:15USVF 8Kampong 6Dreef, de
    18 nov. 21:00Kampong 3USVF 5Afgeschermd (Scheidsrechter)Kees Boeke Sporthal
    18 nov. 21:05Kosterman 12Kampong 4A.B.J. (Harry) Kosterman (Scheidsrechter)Paperclip, de
    20 nov. 21:05Brederodes 2Kampong 2Afgeschermd (Scheidsrechter)Helsdingen
    22 nov. 19:15Kampong 5Santos FC 3Afgeschermd (Scheidsrechter)Galgenwaard, Sportcentrum
    22 nov. 19:15VSC VE1Kampong VE1Hoograven
    22 nov. 20:10Kampong 1USVF 1Afgeschermd (Scheidsrechter)Galgenwaard, Sportcentrum
    25 nov. 19:15Kampong 6Nieuw Utrecht SV 1Zuilen
    27 nov. 20:00Spirit 30 (SC) JO19-1Kampong 1Afgeschermd (Scheidsrechter)Sluis, de
    29 nov. 19:15Delta Sports '95 FC 6Kampong 5Dome, The
    29 nov. 20:55Kampong 3Hercules 9Afgeschermd (Scheidsrechter)Galgenwaard, Sportcentrum
    2 dec. 20:10Kampong 4Voorwaarts 9Zuilen
    2 dec. 21:00Voorwaarts 4Kampong 3Kees Boeke Sporthal
    2 dec. 21:05Kampong 6Vreeswijk 6Zuilen
    4 dec. 21:55't Goy 1Kampong 2Dome, The
    6 dec. 21:05ZVVN 77 2Kampong 1Heem, 't
    6 dec. 21:05Delta Sports '95 FC 6Kampong 5Dome, The
    6 dec. 21:50Kampong VE1Zwaluwen Utrecht '11 VE4Galgenwaard, Sportcentrum
    9 dec. 21:05Kampong 6DESTO 8Zuilen
    9 dec. 21:05DESTO 7Kampong 4Weide Wereld
    10 dec. 19:15Hercules VE2Kampong VE1Hercules