• PROGRAMMA SENIOREN

    Onderstand het programma voor de senioren voor de komende weken. Onder de tabel met het programma voor de veldteams staat een tabel met het programma voor de zaalteams.

  • VELD

    DatumWedstrijdStatusScheidsrechtersVeldKleedkamer ThuisKleedkamer Uit
    29 aug. 13:00Woudenberg 35+1 - Kampong 35+1Te spelenVeld 6
    29 aug. 14:00Kampong 2 - CSW 4Te spelenveld 1
    29 aug. 17:00CSW - KampongTe spelenveld 1
    30 aug. 10:30Kampong 24 - Domstad Majella 3Te spelenveld 4
    30 aug. 10:30Kampong 20 - Houten 3Te spelenveld 3
    30 aug. 10:30Zeist 2 - Kampong 23Te spelenveld 1
    30 aug. 11:00Kampong 2 - Hooglanderveen 2Te spelenveld 1
    30 aug. 11:00Kampong 3 - PVCV 2Te spelenveld 2
    30 aug. 11:00VVZA 3 - Kampong 9Te spelenveld 2
    30 aug. 11:00JSV Nieuwegein 2 - Kampong 16Te spelenveld 1
    30 aug. 11:15Sporting '70 VR4 - Kampong VR1Te spelenveld 2-Sporting'70
    30 aug. 12:00Montfoort S.V.'19 2 - Kampong 22Te spelenveld 5
    30 aug. 12:00VVU Ardahanspor 2 - Kampong 14Te spelenveld 1-VVU/Ar/DVSU
    30 aug. 12:15ASV Arsenal 3 - Kampong 6Te spelenveld 2
    30 aug. 12:30Kampong 26 - KDO sv 3Te spelenveld 3
    30 aug. 12:30Kampong 25 - Sterrenwijk 9Te spelenveld 4
    30 aug. 12:30Kampong 7 - Aurora 2Te spelenveld 7
    30 aug. 12:30Kampong 15 - SCH '44 2Te spelenveld 6
    30 aug. 12:30Kampong 12 - Focus '07 2Te spelenveld 5
    30 aug. 12:45Kampong 17 - VSC 4Te spelenveld 2
    30 aug. 12:45Waterwijk asc 2 - Kampong 11Te spelenveld 4
    30 aug. 13:00PVCV 6 - Kampong 19Te spelenveld 2
    30 aug. 13:00AFC Quick 1890 5 - Kampong 18Te spelenveld 4
    30 aug. 13:15Voorwaarts 2 - Kampong 8Te spelenveld 1
    30 aug. 14:30Kampong 5 - 't Goy 2Te spelenveld 1
    30 aug. 14:30Kampong 13 - Schalkwijk 2Te spelenveld 2
    5 sep. 12:00Bunnik '73 2 - Kampong 2Te spelenveld 1
    5 sep. 14:00Veteranen - VeteranenTe spelenveld 5--
    6 sep. 10:30Kampong 8 - Rivierwijkers 4Te spelenveld 2
    6 sep. 10:30Kampong 9 - Wasmeer 2Te spelenveld 3
    6 sep. 11:00Kampong 6 - RODA '23 Rksv 2Te spelenveld 1
    6 sep. 11:00Soest SO 2 - Kampong 3Te spelenveld 1-SO Soest
    6 sep. 11:00PVC 2 - Kampong 2Te spelenveld 1
    6 sep. 11:00DCG Rksv 2 - Kampong 4Te spelenveld 1-DCG
    6 sep. 11:00HDS 2 - Kampong 15Te spelenveld 1
    6 sep. 11:00Bilt De FC 2 - Kampong 24Te spelenveld 1
    6 sep. 11:30Hooglanderveen 3 - Kampong 5Te spelenveld 2
    6 sep. 11:45Rivierwijkers 3 - Kampong 7Te spelenE. (Bert) Imperatori (Scheidsrechter)veld 1-Rivierwijkers--
    6 sep. 12:00Faja Lobi KDS 3 - Kampong 13Te spelenveld 1
    6 sep. 12:30Kampong 18 - VVU Ardahanspor 4Te spelenveld 3
    6 sep. 12:30Kampong 11 - Soest SO 4Te spelenveld 5
    6 sep. 12:30Kampong 16 - Sporting '70 3Te spelenveld 4
    6 sep. 12:30Kampong 23 - Hooglanderveen 5Te spelenveld 7
    6 sep. 12:30Kampong VR1 - FIT avv VR1Te spelenveld 2
    6 sep. 12:30Kampong 22 - Nieuw Utrecht SV 4Te spelenveld 6
    6 sep. 12:45Kampong 14 - VSC 2Te spelenveld 1
    6 sep. 13:00Sterrenwijk 7 - Kampong 20Te spelenveld 2-Sterrenwijk
    6 sep. 13:00Sterrenwijk 5 - Kampong 17Te spelenveld 4
    6 sep. 13:00Oranje - Wit 2 - Kampong 12Te spelenveld 1-Oranje Wit
    6 sep. 14:30Kampong - KDO svTe spelenveld 1
    6 sep. 14:30Kampong 19 - Sporting '70 5Te spelenveld 2
    6 sep. 14:30VSC 6 - Kampong 25Te spelenveld 3-VSC
    6 sep. 14:45Koninklijke HFC 2 - Kampong 26Te spelenveld 2
  • ZAAL

    DatumThuisteamUitteamScheidsrechtersAccommodatieDetails
    1 sep. 19:15Hercules 30Kampong 5Hercules
    2 sep. 21:00Delta Sports '95 FC 4Kampong 4Dome, The
    4 sep. 19:15Kampong 2Maarssen 1Sportcampus
    4 sep. 21:05UVV 3Kampong 1Paperclip, de
    4 sep. 21:50Kampong 3Vreeswijk 4Sporthal OVVO Maarssen