• PROGRAMMA SENIOREN

    Onderstand het programma voor de senioren voor de komende weken. Onder de tabel met het programma voor de veldteams staat een tabel met het programma voor de zaalteams.

  • VELD

    DatumWedstrijdStatusScheidsrechtersVeldKleedkamer ThuisKleedkamer Uit
    23 mei. 19:30Kismet 2 - Kampong 17Te spelenveld 2 Kismet
    23 mei. 20:15JSV Nieuwegein 4 - Kampong 12Te spelenveld 2Kl 1Kl 2
    25 mei. 12:00ST Muiden/Weesp 35+1 - Kampong 35+1Te spelenveld 2
    25 mei. 12:30Houten 2 - Kampong 2Te spelenveld 4
    26 mei. 09:30Kampong 16 - Sterrenwijk 3Te spelenveld 7
    26 mei. 09:30Kampong 17 - Sterrenwijk 5Te spelenveld 2
    26 mei. 11:00Kampong 2 - Purmersteijn 2Te spelenJ. (Jacco) Schoonhoven (Scheidsrechter)veld 1
    26 mei. 11:00VVGA 2 - Kampong 8Te spelenveld 1
    26 mei. 11:00Zwaluwen Utrecht '11 3 - Kampong 15Te spelenveld 1
    26 mei. 11:00DWSM 2 - Kampong 22Te spelenveld 1 DWSM
    26 mei. 11:00Saestum 3 - Kampong 14Te spelenveld 2
    26 mei. 11:30Kampong 9 - Victoria 2Te spelenveld 2
    26 mei. 11:30Kampong 7 - Abcoude fc 4Te spelenveld 7
    26 mei. 11:30Geinburgia sv. 2 - Kampong 4Te spelenveld 1
    26 mei. 12:00Domstad Majella 2 - Kampong 20Te spelenM. (Martin) Koetsier (Assistent-scheidsrechter), J. (Joey) de Jongh (Scheidsrechter)veld 1 Domstad Majella--
    26 mei. 12:30Hooglanderveen 4 - Kampong 18Te spelenveld 5
    26 mei. 12:30Elinkwijk VR1 - Kampong VR1Te spelenP.H.M. (Paul) Maijstré (Scheidsrechter)veld 3
    26 mei. 12:30Houten 2 - Kampong 3Te spelenS.C. (Stefan) de Vries (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)veld 21412
    26 mei. 13:30Kampong 11 - Focus '07 3Te spelenveld 2
    26 mei. 13:30Kampong 10 - UVV 3Te spelenveld 7
    26 mei. 13:30SDZ 4 - Kampong 6Te spelen2e veld
    26 mei. 14:00Kampong 1 - Hooglanderveen 1Te spelenJ. (Jan) Poortier (Scheidsrechter)veld 1
    26 mei. 15:30Kampong 5 - Swift 9Te spelenveld 2
    26 mei. 15:30Kampong 19 - Hooglanderveen 5Te spelenveld 7
    26 mei. 16:00Kampong 21 - VSC 5Te spelenveld 1
    29 mei. 19:30HDS 2 - Kampong 14Te spelenveld 1
    29 mei. 19:30Voorwaarts 5 - Kampong 21Te spelenveld 1
    29 mei. 19:30DWSM 2 - Kampong 17Te spelenveld 1 DWSM
    1 jun. 14:30AH'78 35+1 - Kampong 35+1Te spelenveld 1
    1 jun. 15:00Veteranen - ToernooiTe spelenveld 1--
    2 jun. 10:30Kampong 8 - RAP sv. 2Te spelenveld 7
    2 jun. 10:30Kampong 6 - Eendracht '82 sc. 2Te spelenveld 1
    2 jun. 10:30Kampong 18 - Sporting '70 5Te spelenveld 2
    2 jun. 11:00VSC 2 - Kampong 12Te spelenC. van Soest (Scheidsrechter)veld 3 VSC41
    2 jun. 11:30Overamstel sc. 2 - Kampong 5Te spelenveld 1 Overamstel
    2 jun. 12:00PVCV 6 - Kampong 17Te spelenveld 1
    2 jun. 12:30Kampong VR1 - AFC Quick 1890 VR1Te spelenveld 1
    2 jun. 12:30Kampong 14 - VVZA 4Te spelenveld 2
    2 jun. 13:00Faja Lobi KDS 2 - Kampong 10Te spelenveld 1
    2 jun. 13:00Sterrenwijk 4 - Kampong 21Te spelenveld 1 Domstad Majella
    2 jun. 13:00sva Papendorp 4 - Kampong 13Te spelenveld 1
    2 jun. 14:30Kampong 4 - RAP sv. 3Te spelenveld 1
    2 jun. 14:30Kampong 22 - Soest SO 8Te spelenveld 2
    2 jun. 15:00Swift 11 - Kampong 7Te spelenveld 2
    5 jun. 19:30Kampong 14 - Soest SO 4Te spelenveld 118 Domeinen20 Domeinen
    5 jun. 19:30Kampong 22 - DWSM 2Te spelenveld 4
    10 jun. 12:30Kampong 14 - AFC Quick 1890 4Te spelenveld 117 Domeinen19 Domeinen
    10 jun. 14:30Kampong 4 - WV-HEDW 6Te spelenveld 22 Heren4 Heren
    10 jun. 14:30Kampong 17 - Kampong 22Te spelenveld 2
    16 jun. 10:30Kampong 11 - Schalkwijk 2Te spelenveld 119 Domeinen20 Domeinen
    16 jun. 10:30Soest SO 5 - Kampong 18Te spelenveld 2 SO Soest
    16 jun. 12:00Kampong 21 - HDS 4Te spelenveld 218 Domeinen20 Domeinen
    16 jun. 12:00Kampong 5 - FIT avv 3Te spelenveld 4
    16 jun. 12:30Kampong 4 - Pancratius Rksv 5Te spelenveld 1--
    16 jun. 12:30Kampong 14 - Amsvorde 4Te spelenveld 7
    16 jun. 12:30Soest SO 8 - Kampong 17Te spelenveld 1 SO Soest
    16 jun. 13:00Kampong 10 - Maarssen 2Te spelenveld 3
  • ZAAL

    Geen informatie