• PROGRAMMA SENIOREN

    Onderstand het programma voor de senioren voor de komende weken. Onder de tabel met het programma voor de veldteams staat een tabel met het programma voor de zaalteams.

  • VELD

    DatumWedstrijdStatusScheidsrechtersVeldKleedkamer ThuisKleedkamer Uit
    20 okt. 20:00Kampong 1 - Nieuwland ASC 1Te spelenR. (Remco) Appel (Scheidsrechter), F.J.P. (Ferdy) van Geet (Assistent-scheidsrechter)veld 1
    22 okt. 20:00Victoria VR30+1 - Kampong VR30+2Te spelenveld 1-Victoria--
    23 okt. 11:30Maarssen O23-1 - Kampong O23-1Te spelenM. (Marco) Franchimont (Assistent-scheidsrechter), T. (Tygo) de Gier (Scheidsrechter)veld 378
    23 okt. 12:00Kampong 35+1 - Zuidvogels HSV De 35+1Te spelenveld 7
    23 okt. 12:45Hercules VR4 - Kampong VR1Te spelenveld 2-Hercules
    24 okt. 11:00Kampong 4 - Meer De sv. 2Te spelenM. (Melvin) van Doesburg (Scheidsrechter)veld 2
    24 okt. 11:00Kampong 3 - Bloemendaal 2Te spelenR.J. (Romano) Vorm (Scheidsrechter)veld 1
    24 okt. 11:00Kampong 7 - Rivierwijkers 2Te spelenD. (Danny) ter Hoeve (Scheidsrechter)veld 7--
    24 okt. 11:00Kampong 17 - VSC 2Te spelenH.A.W.S. (Henk) ter Hoeve (Scheidsrechter)veld 3--
    24 okt. 11:00Nieuw Utrecht SV 2 - Kampong 12Te spelenveld 2
    24 okt. 11:00JSV Nieuwegein 3 - Kampong 19Te spelenAfgeschermd (Scheidsrechter)veld 1--
    24 okt. 11:30TOG 2 - Kampong 6Te spelenM.J. (Michael) Fresco (Scheidsrechter)10-veld 1-TOG
    24 okt. 13:00SV Overvecht/De Dreef 2 - Kampong 9Te spelenveld 1
    24 okt. 13:15AFC 2 - Kampong 2Te spelenM.A.M. (Marcel) Huijboom (Scheidsrechter)Veld 1 (HV)
    24 okt. 14:30AGB 1 - Kampong 1Te spelenR.A. (Raymond) Schipper (Scheidsrechter), Q. (Quinten) Oudendijk (Assistent-scheidsrechter)veld 1-AGB
    30 okt. 12:00Kampong O23-1 - TEC O23-1Te spelenveld 1
    30 okt. 14:00IJFC 5 - Kampong 2Te spelenveld 4-IJFC
    30 okt. 14:15DESTO O23-4 - Kampong O23-3Te spelenveld 3
    30 okt. 14:30CTO '70 vv 35+1 - Kampong 35+1Te spelenveld 1
    30 okt. 15:00Kampong Klassieke Veteranen - Victoria Klassieke VeteranenTe spelenveld 5--
    30 okt. 16:10Kampong O23-4 - DESTO O23-3Te spelenveld 2
    30 okt. 16:15Kampong O23-2 - 't Goy O23-1Te spelenveld 1
    31 okt. 10:30Kampong 17 - Zwaluwen Utrecht '11 6Te spelenveld 7
    31 okt. 10:30Kampong 20 - Sporting '70 6Te spelenveld 5
    31 okt. 10:30Kampong 24 - Rivierwijkers 8Te spelenveld 2
    31 okt. 10:30Kampong 9 - AS'80 3Te spelenA. (Jurrien) Bijl (Scheidsrechter)veld 3--
    31 okt. 11:00Kampong 2 - Velsen Rkvv 2Te spelenveld 1
    31 okt. 11:00PVCV 2 - Kampong 5Te spelenveld 1
    31 okt. 11:00Sterrenwijk 8 - Kampong 18Te spelen(16) veld 2-Sterrenwijk(/Odin/Domstad) (16)
    31 okt. 11:00Saestum 2 - Kampong 14Te spelenveld 2
    31 okt. 11:00PVC 6 - Kampong 23Te spelenveld 2
    31 okt. 11:15Sporting '70 2 - Kampong 3Te spelenveld 1-Sporting'70
    31 okt. 11:30Sporting '70 VR2 - Kampong VR1Te spelenveld 6-Sporting'70
    31 okt. 11:30Hooglanderveen 5 - Kampong 19Te spelenveld 4
    31 okt. 11:45WV-HEDW 2 - Kampong 4Te spelen08-veld 1-WVHEDW hoofd
    31 okt. 11:45Zeeburgia avv 5 - Kampong 8Te spelen21-veld 2-Zeeburgia
    31 okt. 12:15SMVC Fair Play 2 - Kampong 15Te spelenveld 3
    31 okt. 12:30Kampong 6 - Ankaraspor FC 2Te spelenveld 2
    31 okt. 12:30Kampong 12 - PVCV 3Te spelenveld 7
    31 okt. 12:30Kampong 16 - Sporting '70 4Te spelenA. (Jurrien) Bijl (Scheidsrechter)veld 3--
    31 okt. 12:30Kampong 21 - Hercules 4Te spelenveld 4
    31 okt. 13:00SV Overvecht/De Dreef 2 - Kampong 11Te spelenveld 1
    31 okt. 14:00Sporting '70 5 - Kampong 22Te spelenveld 6-Sporting'70
    31 okt. 14:30Kampong 1 - LSVV 1Te spelenveld 1
    31 okt. 14:30Kampong 10 - Forza Almere 2Te spelenveld 7
    31 okt. 14:30Kampong 7 - FIT avv 2Te spelenveld 2
    5 nov. 20:00Kampong VR30+2 - Faja Lobi KDS VR30+2Te spelenveld 2
    5 nov. 20:30Faja Lobi KDS VR30+1 - Kampong VR30+1Te spelenveld 1
    6 nov. 14:00Kampong 2 - Lopik 2Te spelenveld 1
    6 nov. 14:00Kampong 35+1 - RODA '23 Rksv 35+1Te spelenveld 6
    6 nov. 15:15Hoogland O23-3 - Kampong O23-4Te spelenveld 2
    6 nov. 15:30DESTO O23-1 - Kampong O23-2Te spelenveld 3
    6 nov. 16:15DBS O23-1 - Kampong O23-1Te spelenveld 1
    6 nov. 18:00Kampong O23-3 - Montfoort S.V.'19 O23-1Te spelenveld 1
    7 nov. 10:30Kampong 14 - Soest SO 5Te spelenveld 3
    7 nov. 10:30Kampong 8 - AFC 4Te spelenveld 2
    7 nov. 11:00Kampong 3 - Pancratius Rksv 2Te spelenveld 1
    7 nov. 11:00SDO 2 - Kampong 2Te spelenveld 2
    7 nov. 11:00Focus '07 2 - Kampong 12Te spelenveld 1
    7 nov. 11:00Nieuw Utrecht SV 3 - Kampong 16Te spelenveld 1
    7 nov. 11:00PVC 4 - Kampong 17Te spelenveld 2
    7 nov. 11:15Hercules 5 - Kampong 20Te spelenveld 3-Hercules
    7 nov. 12:00WV-HEDW 4 - Kampong 7Te spelen07-veld 4 WVHEDW KG1
    7 nov. 12:30Kampong 4 - NFC 2Te spelenveld 3
    7 nov. 12:30Kampong 5 - Houten 2Te spelenveld 2
    7 nov. 12:30Kampong VR1 - SDO VR2Te spelenveld 5
    7 nov. 12:30Kampong 19 - KVVA 2Te spelenveld 7
    7 nov. 12:30Kampong 23 - Zwaluwen Utrecht '11 7Te spelenveld 4
    7 nov. 12:30Kampong 15 - Saestum 2Te spelenveld 6
    7 nov. 12:30WV-HEDW 8 - Kampong 9Te spelen06-veld 5-WVHEDW KG2 (alleen B-categorie)
    7 nov. 12:30Hoogland 10 - Kampong 21Te spelenveld 4
    7 nov. 12:45Kampong 22 - Soest SO 7Te spelenveld 1
    7 nov. 12:45Buitenboys sc. 3 - Kampong 10Te spelenveld 2
    7 nov. 14:00Fortuna Wormerveer sv 1 - Kampong 1Te spelenveld 1
    7 nov. 14:15Kampong 11 - Faja Lobi KDS 2Te spelenveld 3
    7 nov. 14:30Kampong 18 - Voorwaarts 5Te spelenveld 2
    7 nov. 14:30Kampong 13 - AS'80 6Te spelenveld 1
    7 nov. 14:30Voorwaarts 6 - Kampong 24Te spelenveld 1
    11 nov. 20:00FC Weesp 2 - Kampong 4Te spelenveld 1
    12 nov. 20:00Kampong VR30+1 - Montfoort S.V.'19 VR30+1Te spelenveld 2
    13 nov. 12:00Kampong O23-1 - PVCV O23-1Te spelenveld 1
    13 nov. 15:00UVV O23-1 - Kampong O23-3Te spelenveld 1
    13 nov. 15:00Kampong Klassieke Veteranen - Quick Te spelenveld 5--
    13 nov. 18:00Kampong O23-4 - Delta Sports '95 FC O23-1Te spelenveld 2
    13 nov. 18:00Kampong O23-2 - Brederodes O23-1Te spelenveld 1
    14 nov. 10:30Kampong 17 - Kismet 2Te spelenveld 3
    14 nov. 10:30Kampong 24 - Hoogland 12Te spelenveld 717 Domeinen19 Domeinen
    14 nov. 11:00Kampong 2 - Sterrenwijk 2Te spelenveld 1
    14 nov. 11:00Sporting Almere 3 - Kampong 18Te spelenveld 9-Sp. Almere
    14 nov. 11:00Kismet 3 - Kampong 23Te spelenveld 1-Kismet
  • ZAAL

    DatumThuisteamUitteamScheidsrechtersAccommodatieDetails
    22 okt. 19:15Kampong 2Brederodes 4K.R. (Kenneth) Debipersad (Scheidsrechter)Galgenwaard, Sportcentrum
    22 okt. 22:00Kampong 3Kosterman 16Galgenwaard, Sportcentrum
    25 okt. 20:10UVV 9Kampong 4Paperclip, de
    29 okt. 19:15FC Harmelen 4Kampong 2Kroon, de
    29 okt. 20:10Kampong 1Vreeswijk 1Afgeschermd (Scheidsrechter)Galgenwaard, Sportcentrum
    29 okt. 20:10Argon 35+1Kampong 35+1Afgeschermd (Scheidsrechter)Phoenix, de
    29 okt. 22:00Zwaluwen Utrecht '11 12Kampong 3Nieuw Welgelegen
    1 nov. 20:10Kampong 4Nieuw Utrecht SV 1Zuilen
    1 nov. 20:10Kampong 2Kosterman 11Weide Wereld
    5 nov. 21:00SV Overvecht/De Dreef 1Kampong 1H. (Henri) Wolf (Scheidsrechter)Dreef, de
    5 nov. 22:00Kampong 35+1Zwaluwen Utrecht '11 35+3Galgenwaard, Sportcentrum
    5 nov. 22:00Kampong 2Vreeswijk 3Dome, The
    8 nov. 21:05Hercules 18Kampong 4Hercules
    10 nov. 20:10Brederodes 1Kampong 1Helsdingen
    12 nov. 21:00Spakenburg 35+1Kampong 35+1Stormvogel, de
    12 nov. 21:00Exstudiantes Utrecht 5Kampong 2Dreef, de
    12 nov. 21:05Bilt De FC 4Kampong 3Bilt, Sporthal, de