• PROGRAMMA PUPILLEN (O8 -O14)

  • DatumWedstrijdScheidsrechtersVeldKleedkamer ThuisKleedkamer UitDetails
    13 nov. 17:45Kampong JO11-2 - Vreeswijk JO11-1veld 1--
    16 nov. 08:30Kampong JO13-2 - DOVO JO13-2T. (Tim) Bond (Scheidsrechter)veld 1--
    16 nov. 08:30Hercules JO13-3 - Kampong JO13-5veld 5 Hercules
    16 nov. 08:30Jonathan MO11-2 - Kampong MO11-2veld 3
    16 nov. 08:30Sporting '70 JO11-2 - Kampong JO11-3veld 5 Sporting'70
    16 nov. 08:30Meern De JO10-2 - Kampong JO10-2veld 5
    16 nov. 08:30DVSU JO12-2 - Kampong JO12-4veld 1 VVU/Ar/DVSU
    16 nov. 08:30DVSU JO11-2 - Kampong JO11-8veld 1 VVU/Ar/DVSU
    16 nov. 08:30Bilt De FC JO12-1 - Kampong JO12-3veld 5
    16 nov. 08:45Kampong JO8-1 - Meern De ZA-JO8-2Afgeschermd (Spelbegeleider)veld 2--
    16 nov. 08:45Kampong JO8-4 - DHSC JO8-2Afgeschermd (Spelbegeleider)veld 2--
    16 nov. 08:45Kampong JO8-2 - VV De Dreef JO8-1Afgeschermd (Spelbegeleider)veld 2--
    16 nov. 08:45Kampong JO10-6 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-6H.F. (Hidde) Hendriks (Spelbegeleider)veld 2--
    16 nov. 08:45Focus '07 JO13-1 - Kampong JO13-12e veld kg/licht
    16 nov. 08:45FC Driebergen JO9-1 - Kampong JO9-3Veld 2B59
    16 nov. 09:00Kampong JO12-8 - Hercules JO12-7L. (Lars) Wijnholt (Scheidsrechter)veld 3--
    16 nov. 09:00Kampong JO12-6 - Hercules JO12-5T. (Thijmen) Gerrits (Scheidsrechter)veld 3--
    16 nov. 09:00Kampong JO11-6 - Hercules JO11-5Afgeschermd (Scheidsrechter)veld 4--
    16 nov. 09:00Geinoord Nieuwegein JO9-2 - Kampong JO9-4veld 2
    16 nov. 09:00Odijk JO10-2 - Kampong JO10-8veld 2
    16 nov. 09:00Kampong JO11-5 - onbekendKoopmans, G.J.E. (Gijs)veld 4--
    16 nov. 09:15Kampong JO11-2 - Jonathan JO11-1Afgeschermd (Scheidsrechter)veld 7--
    16 nov. 09:15Kampong JO12-9 - Delta Sports '95 FC JO12-4P. (Pjotr) Guffens (Scheidsrechter)veld 7--
    16 nov. 09:30Elinkwijk MO11-1 - Kampong MO11-1veld 4
    16 nov. 09:30Elinkwijk JO10-3 - Kampong JO10-5veld 4
    16 nov. 09:45PVCV JO9-2 - Kampong JO9-2Veld 1A0309
    16 nov. 09:45Jonathan JO11-2 - Kampong JO11-4veld 5
    16 nov. 09:50Sporting '70 JO10-9 - Kampong JO10-10veld 2 Sporting'70
    16 nov. 09:50DVSU JO12-4 - Kampong JO12-7veld 1 VVU/Ar/DVSU
    16 nov. 10:00Kampong JO13-4 - CDW JO13-3GN. (Nadir) Kikach (Scheidsrechter)veld 1--
    16 nov. 10:00Kampong JO10-4 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-3H.B.C. (Hugo) Brooijmans (Spelbegeleider)veld 2--
    16 nov. 10:00Kampong JO10-1 - PVCV JO10-1A.C (Arno) de Vries (Spelbegeleider)veld 2--
    16 nov. 10:00Kampong JO10-7 - DOSC JO10-5Afgeschermd (Spelbegeleider)veld 2--
    16 nov. 10:00Kampong JO10-3 - Hercules JO10-2T.R. (Tijn) van Dijk (Spelbegeleider)veld 2--
    16 nov. 10:00Montfoort S.V.'19 JO12-2 - Kampong JO12-5veld 4
    16 nov. 10:00PVC JO12-1 - Kampong JO12-2veld 1
    16 nov. 10:15Bilt De FC JO9-1 - Kampong JO9-1veld 4
    16 nov. 10:30Kampong MO11-3 - Aurora MO11-1B.J. (Boris Jan) Knopper (Scheidsrechter)veld 4--
    16 nov. 10:30Kampong JO11-7 - Jonathan JO11-3A. (Abdellah) Benslama (Scheidsrechter)veld 4--
    16 nov. 10:30Maarssen JO11-1 - Kampong JO11-1veld 4A (8-8)1A2A
    16 nov. 10:45IJFC JO8-1 - Kampong JO8-3veld 5 IJFC pupillenveld
    16 nov. 11:00Kampong JO13-6 - OSM '75 JO13-4Afgeschermd (Scheidsrechter)veld 6--
    16 nov. 11:00Lopik JO12-1 - Kampong JO12-1veld 2
    16 nov. 12:30Jonathan JO10-5 - Kampong JO10-9veld 5
    17 nov. 09:00Buitenboys sc. JO9-2 - Kampong JO9-5 (zo)veld 3
    17 nov. 09:00Sporting '70 JO8-3 - Kampong JO8-7veld 2 Sporting'70
    17 nov. 09:00Sporting '70 JO8-5 - Kampong JO8-3veld 2 Sporting'70
    17 nov. 09:30Zwaluwen Utrecht 11 JO8-3G - Kampong JO8-6veld 2
    17 nov. 10:00Kampong JO9-4 (zo) - Sporting '70 JO9-3veld 2
    17 nov. 10:00Kampong JO9-3 (zo) - Sporting '70 JO9-2veld 2
    17 nov. 10:00Kampong JO8-2 - Zwaluwen Utrecht 11 JO8-4Gveld 2
    17 nov. 10:00Meern De, ZO-JO9-1 - Kampong JO9-2 (zo)veld 5
    17 nov. 10:00Meern De, ZO-JO8-7 - Kampong JO8-1veld 5
    17 nov. 11:00Kampong JO9-1 (zo) - Meern De, ZO-JO9-4veld 2
    17 nov. 11:00Kampong JO8-5 - Hercules JO8-6veld 2
    17 nov. 11:00Kampong JO8-4 - Hercules JO8-3veld 2
    20 nov. 18:00Houten JO11-5 - Kampong JO11-8veld 3
    23 nov. 08:30Kampong JO13-6 - Hercules JO13-4veld 1
    23 nov. 08:30Hercules JO13-1 - Kampong JO13-1veld 2 Hercules
    23 nov. 08:30Montfoort S.V.'19 MO11-1 - Kampong MO11-1veld 4
    23 nov. 08:30Houten JO11-2 - Kampong JO11-4veld 4
    23 nov. 08:30PVC JO8-2 - Kampong JO8-4veld 2
    23 nov. 08:30JSV Nieuwegein JO12-3 - Kampong JO12-9veld 8
    23 nov. 08:45Kampong JO8-3 - Delta Sports '95 FC JO8-2veld 2
    23 nov. 08:45Kampong JO9-1 - Woudenberg JO9-1veld 2
    23 nov. 08:45Kampong JO9-3 - Sporting '70 JO9-2veld 2
    23 nov. 08:45Kampong JO9-2 - VV De Dreef JO9-1veld 2
    23 nov. 08:45Focus '07 JO13-2 - Kampong JO13-31e veld kg/licht
    23 nov. 08:45Delta Sports '95 FC JO11-3 - Kampong JO11-5S. (Sven) van Dongen (Scheidsrechter)veld 2--
    23 nov. 09:00Kampong MO11-3 - Saestum MO11-1veld 3
    23 nov. 09:00Kampong JO12-8 - Odijk JO12-3veld 3
    23 nov. 09:00Kampong JO11-3 - Bilt De FC JO11-2veld 4
    23 nov. 09:00Kampong JO11-2 - Hercules JO11-2veld 4
    23 nov. 09:00Kampong JO10-5 - DESTO JO10-4veld 7
    23 nov. 09:00Kampong JO9-4 - Brederodes JO9-2veld 7
    23 nov. 09:00Kampong JO11-8 - Houten JO11-4veld 7
    23 nov. 09:00Maarssen MO11-1 - Kampong MO11-2L.J.W.W. (Luca) van den Brink (Scheidsrechter)veld 4A (8-8)3B4B
    23 nov. 09:00VSC JO12-1 - Kampong JO12-7veld 3 VSC
    23 nov. 09:30Bilt De FC JO11-4 - Kampong JO11-7veld 4
    23 nov. 09:30DVSU JO8-1 - Kampong JO8-2veld 2 DVSU
    23 nov. 09:45Kampong JO10-2 - Delta Sports '95 FC JO10-1veld 2
    23 nov. 09:45Kampong JO10-9 - Vliegdorp 't vv JO10-4veld 2
    23 nov. 09:45Kampong JO10-8 - Sporting '70 JO10-7veld 2
    23 nov. 09:45Kampong JO10-10 - Saestum JO10-3veld 2
    23 nov. 09:45Sporting '70 JO10-6 - Kampong JO10-6veld 2 Sporting'70
    23 nov. 09:45SDV Barneveld JO11-1 - Kampong JO11-1veld 6
    23 nov. 10:00Kampong JO13-4 - Achterveld SV JO13-1veld 1
    23 nov. 10:00Bilt De FC JO11-5 - Kampong JO11-6veld 5
    23 nov. 10:15Odijk JO10-1 - Kampong JO10-4veld 2
    23 nov. 10:30Kampong JO12-6 - SVM JO12-2veld 3
    23 nov. 10:30Kampong JO12-4 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-3veld 3
    23 nov. 10:30Kampong JO12-2 - Elinkwijk JO12-1veld 7
    23 nov. 10:30Kampong JO12-1 - Geinoord Nieuwegein JO12-2veld 7
    23 nov. 10:30Delta Sports '95 FC JO10-7 - Kampong JO10-7veld 5
    23 nov. 10:45Kampong JO13-2 - Sporting '70 JO13-1veld 5
    23 nov. 11:00Houten JO8-2 - Kampong JO8-1Veld 8
    23 nov. 11:30Houten JO12-1 - Kampong JO12-3veld 3
    23 nov. 11:30JSV Nieuwegein JO12-2 - Kampong JO12-5veld 8
    23 nov. 11:50Meern De JO10-1 - Kampong JO10-1veld 5
    23 nov. 12:20PVCV JO10-3 - Kampong JO10-3veld 1