• PROGRAMMA PUPILLEN (O8 -O14)

  • DatumWedstrijdScheidsrechtersVeldKleedkamer ThuisKleedkamer UitDetails
    25 jan. 08:30Kampong JO13-3 - Vriendenschaar JO13-2Afgeschermd (Scheidsrechter)veld 11 Heren3 Heren
    25 jan. 08:30Kampong JO12-1 - RODA '23 Rksv JO12-1P.P.E. (Pepijn) Hoppenbrouwer (Scheidsrechter)veld 714 Domeinen16 Domeinen
    25 jan. 08:30UVV JO8-2 - Kampong JO8-1veld 2
    25 jan. 08:30DESTO MO11-5 - Kampong MO11-3veld 4
    25 jan. 08:30DESTO JO13-3 - Kampong JO13-2M. (Marco) Ritmeester (Scheidsrechter)veld 3--
    25 jan. 08:30DESTO JO10-9 - Kampong JO10-10veld 5 ( kwart veldjes)
    25 jan. 08:45Kampong JO10-3 - VV De Dreef JO10-1B. (Boris) van Zuilichem (Spelbegeleider)veld 218 Domeinen20 Domeinen
    25 jan. 08:45Kampong JO10-2 - PVCV JO10-1Q. (Quint) Adema (Spelbegeleider)veld 217 Domeinen19 Domeinen
    25 jan. 08:45Kampong JO10-6 - Odijk JO10-2P.J.A. (Peer) Ruijs (Spelbegeleider)veld 214 Domeinen16 Domeinen
    25 jan. 08:45Kampong JO10-8 - Sporting '70 JO10-7D. (Dries) Spronk (Spelbegeleider)veld 217 Domeinen19 Domeinen
    25 jan. 08:45Bunnik '73 JO10-2 - Kampong JO10-9veld 1
    25 jan. 09:00Kampong JO11-4 - Zwaluwen Utrecht '11 JO11-2Afgeschermd (Scheidsrechter)veld 317 Domeinen19 Domeinen
    25 jan. 09:00Kampong JO11-7 - Brederodes JO11-2Afgeschermd (Scheidsrechter)veld 418 Domeinen20 Domeinen
    25 jan. 09:00Kampong JO11-8 - DOVO JO11-6G. (Guus) Bramer (Scheidsrechter)veld 314 Domeinen16 Domeinen
    25 jan. 09:00SCH '44 JO12-2 - Kampong JO12-4veld 2
    25 jan. 09:00Benjamins - Benjaminsveld 617 Domeinen19 Domeinen
    25 jan. 09:30Delta Sports '95 FC JO10-5 - Kampong JO10-5veld 5
    25 jan. 09:30DVSU JO10-1 - Kampong JO10-1veld 2 DVSU
    25 jan. 09:45FC Driebergen JO9-1 - Kampong JO9-3Veld 2A34
    25 jan. 09:55PVCV JO11-2 - Kampong JO11-2Veld 3A0514
    25 jan. 10:00Kampong JO8-4 - VVIJ JO8-2Afgeschermd (Spelbegeleider)veld 218 Domeinen20 Domeinen
    25 jan. 10:00Kampong JO8-3 - Jonathan JO8-4J.W.D. (Joek) Scheer (Spelbegeleider)veld 217 Domeinen19 Domeinen
    25 jan. 10:00Kampong JO9-2 - GVVV JO9-1L.A. (Luke) Hoogveld (Spelbegeleider)veld 214 Domeinen16 Domeinen
    25 jan. 10:00Kampong JO9-1 - UVV JO9-1veld 218 Domeinen20 Domeinen
    25 jan. 10:00Kampong JO13-1 - Spakenburg JO13-1veld 12 Heren4 Heren
    25 jan. 10:55Meern De ZA-JO8-3 - Kampong JO8-2veld 5
    25 jan. 11:00Nieuw Utrecht SV JO11-1 - Kampong JO11-6Veld 2A (links)
    25 jan. 11:45Sporting '70 JO10-2 - Kampong JO10-4veld 5 Sporting'70
    25 jan. 12:00DESTO JO13-4 - Kampong JO13-6J. (Annes) Diemont (Scheidsrechter)veld 6--
    25 jan. 12:15JSV Nieuwegein JO10-5 - Kampong JO10-7veld 7
    25 jan. 12:20Maarssen JO9-4 - Kampong JO9-4veld 11B (6-6)5B6B
    25 jan. 14:00Kampong JO11-3 - Spakenburg JO11-1veld 717 Domeinen19 Domeinen
    25 jan. 14:00Kampong JO11-1 - AFC IJburg JO11-1veld 714 Domeinen16 Domeinen
    25 jan. 14:00Saestum JO11-2 - Kampong JO11-5veld 3bkk 4kk 12
    25 jan. 14:00UVV JO13-3 - Kampong JO13-4S. (Stefan) van Essen (Scheidsrechter)veld 5--
    25 jan. 14:15Jonathan JO12-4 - Kampong JO12-5L.O. Leider / Ouder (Spelbegeleider) (Scheidsrechter)veld 5--
    25 jan. 14:15Vriendenschaar JO12-2 - Kampong JO12-6veld 3
    25 jan. 14:30Kampong MO11-2 - Vriendenschaar MO11-1veld 21 Dames2 Dames
    25 jan. 14:30Kampong MO11-1 - Jonathan MO11-2veld 21 Dames2 Dames
    25 jan. 14:45Kampong JO12-8 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-3veld 418 Domeinen20 Domeinen
    25 jan. 14:45Kampong JO12-7 - SVM JO12-2veld 417 Domeinen19 Domeinen
    25 jan. 15:30Kampong JO13-5 - Montfoort S.V.'19 JO13-3veld 714 Domeinen16 Domeinen
    26 jan. 09:30Kampong JO9-4 (zo) - Meern De, ZO-JO9-6veld 21 Heren3 Heren
    26 jan. 09:30Kampong JO9-1 (zo) - Meern De, ZO-JO9-4veld 21 Heren3 Heren
    26 jan. 09:30Kampong JO8-6 - Sporting '70 JO8-6veld 21 Heren3 Heren
    26 jan. 09:30Kampong JO8-4 - Meern De, ZO-JO8-6veld 21 Heren3 Heren
    26 jan. 09:30Zwaluwen Utrecht 11 JO8-4G - Kampong JO8-2veld 2
    26 jan. 10:30Kampong JO9-2 (zo) - Meern De, ZO-JO9-1veld 21 Heren3 Heren
    26 jan. 10:30Kampong JO8-7 - Sporting '70 JO8-3veld 21 Heren3 Heren
    26 jan. 10:30Kampong JO8-1 - Hercules JO8-6veld 21 Heren3 Heren
    26 jan. 10:30Kampong JO8-3 - Meern De, ZO-JO8-10veld 21 Heren3 Heren
    26 jan. 10:30Zwaluwen Utrecht 11 JO8-3G - Kampong JO8-5veld 2
    26 jan. 11:30Kampong JO9-5 (zo) - Kampong JO9-3 (zo)veld 21 Heren3 Heren
    29 jan. 17:45Kampong JO12-3 - Sporting '70 JO12-1veld 1
    29 jan. 18:15Bilt De FC JO12-5 - Kampong JO12-7veld 2
    29 jan. 18:30Kampong JO12-9 - VSC JO12-2veld 1 VSC14 Domeinen16 Domeinen
    1 feb. 08:30Kampong JO13-3 - Delta Sports JO13-6Mveld 1
    1 feb. 08:30Elinkwijk JO8-4 - Kampong JO8-3veld 4
    1 feb. 08:30Geinoord Nieuwegein JO12-4 - Kampong JO12-6veld 1
    1 feb. 08:30Saestum JO13-1 - Kampong JO13-2veld 1
    1 feb. 08:40Maarssen JO12-4 - Kampong JO12-4veld 4A (8-8)5A6A
    1 feb. 08:45Kampong JO8-2 - Bilt De FC JO8-1veld 2
    1 feb. 08:45Kampong JO8-1 - DESTO JO8-1veld 2
    1 feb. 08:45Kampong JO9-3 - Hercules JO9-2veld 2
    1 feb. 08:45Kampong JO9-4 - Bilt De FC JO9-2veld 2
    1 feb. 08:45Kampong JO12-8 - PVCV JO12-4veld 7
    1 feb. 08:45Kampong JO12-1 - FC Driebergen JO12-1veld 7
    1 feb. 09:00Kampong JO11-4 - DVSU JO11-2veld 3
    1 feb. 09:00Kampong JO11-3 - Woudenberg JO11-1veld 3
    1 feb. 09:00Kampong JO11-7 - Bilt De FC JO11-4veld 4
    1 feb. 09:00Kampong JO11-8 - 't Goy JO11-2veld 4
    1 feb. 09:00Loosdrecht JO12-2 - Kampong JO12-7veld 2
    1 feb. 09:00Houten JO12-3 - Kampong JO12-5veld 3
    1 feb. 09:00Delta Sports '95 FC JO11-1 - Kampong JO11-2veld 2
    1 feb. 09:45Kampong JO10-9 - VSC JO10-1Afgeschermd (Spelbegeleider)veld 2--
    1 feb. 09:45Kampong JO10-7 - Delta Sports '95 FC JO10-5R.M. (Roque) Verweel (Spelbegeleider)veld 2--
    1 feb. 09:45Kampong JO10-6 - SVMM JO10-2M.H.P (Max) Koehler (Spelbegeleider)veld 2--
    1 feb. 09:45Kampong JO10-5 - PVC JO10-3L. (Lasse) Windhorst (Spelbegeleider)veld 2--
    1 feb. 09:45DVSU JO8-2 - Kampong JO8-4veld 2 DVSU
    1 feb. 09:45DVSU JO9-1 - Kampong JO9-1veld 2 DVSU
    1 feb. 09:45Hercules JO10-6 - Kampong JO10-8veld 3 Hercules
    1 feb. 09:45Hercules JO10-1 - Kampong JO10-2veld 3 Hercules
    1 feb. 09:45Jonathan JO11-4 - Kampong JO11-5veld 5
    1 feb. 10:00AFC Quick 1890 MO11-2 - Kampong MO11-3veld 2
    1 feb. 10:15Kampong JO11-1 - BFC JO11-2veld 7
    1 feb. 10:15Kampong JO12-2 - Delta Sports '95 FC JO12-1veld 7
    1 feb. 10:30Kampong JO12-3 - Delta Sports '95 FC JO12-3veld 3
    1 feb. 10:30Elinkwijk JO13-4 - Kampong JO13-6veld 2
    1 feb. 10:45Kampong JO13-5 - Zwaluwen Utrecht '11 JO13-3veld 4
    1 feb. 11:00Kampong MO11-2 - OSM '75 MO11-2veld 2
    1 feb. 11:00Kampong JO10-3 - Vliegdorp 't vv JO10-1veld 2
    1 feb. 11:00Kampong JO10-4 - Delta Sports '95 FC JO10-3veld 2
    1 feb. 11:30CDW JO9-1 - Kampong JO9-2veld 3
    1 feb. 11:30Hercules JO13-2 - Kampong JO13-4veld 6 Hercules
    1 feb. 12:00Kampong JO13-1 - SCH '44 JO13-1R. (Raymond) Kolleman (Scheidsrechter)veld 1
    1 feb. 12:30CDW JO10-1 - Kampong JO10-1veld 3
    1 feb. 12:30Jonathan JO10-5 - Kampong JO10-10veld 5
    1 feb. 14:15Kampong JO12-9 - Sporting '70 JO12-5veld 2
    1 feb. 14:15Kampong MO11-1 - VRC MO11-1veld 2
    1 feb. 15:15Sporting '70 JO11-4 - Kampong JO11-6veld 5 Sporting'70