• Kampong VR30+2 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Kampong VR30+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dister, ElsbetOverige staf
    Imoula, FatihaOverige stafTeammanager
    Schapendonk, RagnaTechnische stafTrainer
    Sie, MaureenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 20:00VVU Ardahanspor VR30+1 - Kampong VR30+2Sportpark Lunetten
    18 feb. 20:00Kampong VR30+2 - PVC VR30+1Sportpark Maarschalkerweerd
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Kampong VR30+2 (204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitiereeks 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VSC VR30+176013663018
    2AS'80 VR30+175113663016
    3Hercules VR30+1751132102216
    4Faja Lobi KDS VR30+273131011-110
    5Victoria VR30+16303191459
    6VSC VR30+26303191639
    7VVU Ardahanspor VR30+17214515-107
    8Hercules VR30+37214935-267
    9PVC VR30+16114726-194
    10Kampong VR30+26006337-340
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Basdew, SharmilaTeamspeler
    Boogers, NathalieTeamspeler
    Essebbar, NadyaTeamspeler
    Idema, KarinTeamspeler
    Imoula, FatihaTeamspeler
    Kroneman, WoutjeTeamspeler
    Litjens, AnnemiekeTeamspeler
    Merkus, KarinTeamspeler
    Sie, MaureenTeamspeler
    Spruijt, JennyTeamspeler
    Wit, EstherTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VVU Ardahanspor VR30+1

    VS

    Kampong VR30+2

    04 februari 202220:00 uur
    Sportpark Lunetten veld 1-VVU/Ar/DVSU

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Kampong VR30+2

    204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitiereeks 7x7

    0,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd