• Kampong Vrouwen 30+1 (vrijdag)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Wezel, Inge vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 okt. 20:45VSC VR30+2 - Kampong VR30+1Sportpark Koningsweg
    8 nov. 20:00PVC VR30+1 - Kampong VR30+1Sportpark Marco van Basten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 okt.Kampong VR30+1 - PVCV VR30+15 - 0
  • Poulestanden Kampong VR30+1 (238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Waterwijk asc VR30+23300214179
    2Kampong VR30+12200120126
    3Overbos sv. VR30+132017526
    4DVSU VR30+1320159-46
    5VSC VR30+2210110733
    6PVC VR30+121016423
    7PVCV VR30+1210136-33
    8Victoria VR30+1200249-50
    9Hercules VR30+22002214-120
    10Vecht de VR30+13003113-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bartels, MarijeTeamspeler
    Pot, GeertjenTeamspeler
    Schmoelders-Landgraf, ChristelTeamspeler
    Velthuizen, CarlaTeamspeler
    Wezel, Inge vanTeamspeler