• Kampong Vrouwen 30+1 (vrijdag)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dekker, EefjeOverige stafTeammanager
    Garnette, SamuelTechnische stafTrainer
    Wezel, Inge vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Kampong VR30+1 (204 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Faja Lobi KDS VR30+1330012579
    2Faja Lobi KDS VR30+233007169
    3Montfoort S.V.'19 VR30+1220011386
    4Waterwijk asc VR30+13201122106
    5Kampong VR30+1210123-13
    6Hercules VR30+1210135-23
    7Hercules VR30+2300337-40
    8VSC VR30+13003210-80
    9Benschop VR30+13003622-160
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bartels, MarijeTeamspeler
    Bosselaar, LeonieTeamspeler
    Dekker, EefjeTeamspeler
    Pot, GeertjenTeamspeler
    Schmoelders-Landgraf, ChristelTeamspeler
    Velthuizen, CarlaTeamspeler
    Volman, MargaTeamspeler
    Wezel, Inge vanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.