• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Teamfoto Kampong JO19-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Ornek, EricOverige stafTeammanager
    Straatman, JorickTechnische stafTrainer
    Weerd, Paul van deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Kampong JO19-1 (0102 Nike Onder 19 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zeeburgia avv JO19-122160658273148
    2AFC JO19-122144449222746
    3Koninklijke HFC JO19-122141763333043
    4Hollandia JO19-12213185143840
    5Roda '46 JO19-12212463628840
    6DEM (RKVV) JO19-122102104651-532
    7Stichting Cambuur Leeuwarden JO19-12290135648827
    8RODA '23 Rksv JO19-12281133052-2225
    9IJsselmeervogels JO19-12272132548-2323
    10Kampong JO19-12271142842-1422
    11Be Quick 1887 JO19-12264122748-2122
    12Quick Boys JO19-12260162956-2718

    Poulestanden Kampong JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jonathan JO19-1330011479
    2Kampong JO19-132018536
    3Waterwijk asc JO19-1310246-23
    4Elinkwijk JO19-13003412-80

    Poulestanden Kampong JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Koninklijke HFC JO19-11100130133
    2AFC JO19-111009273
    3RODA '23 Rksv JO19-111008173
    4Hercules JO19-111007073
    5Purmerend JO19-111007073
    6AFC JO19-211007163
    7Laren 99 sv JO19-111007253
    8Dijk De asv JO19-111006153
    9AFC 34 JO19-111007343
    10VSV JO19-111006243
    11't Goy JO19-111004043
    12Olympia Haarlem JO19-111004043
    13Argon JO19-111005233
    14Fortuna Wormerveer sv JO19-111005233
    15Kolping Boys JO19-111005233
    16Meervogels 31 JO19-111005233
    17Foresters (de) JO19-111004133
    18Zeeburgia avv JO19-211004133
    19WV-HEDW JO19-1 (zat)11003033
    20WV-HEDW JO19-1 (zon)11005323
    21Delta Sports '95 FC JO19-111003123
    22Argon JO19-211002023
    23DEM (RKVV) JO19-111002023
    24SCH '44 JO19-111003213
    25DOVO JO19-111002113
    26Jong Holland JO19-111002113
    27Kampong JO19-111002113
    28Roda '46 JO19-111002113
    29Maarssen JO19-111002203
    30Koninklijke HFC JO19-211001103
    31Buitenveldert sc. JO19-100000000
    32LSVV JO19-100000000
    33United sv/DAVO JO19-100000000
    34Zeeburgia avv JO19-100000000
    35Jonathan JO19-110012200
    36Zaanlandia JO19-110011100
    37Sporting '70 JO19-1100123-10
    38Jonathan JO19-2100112-10
    39Nieuwland ASC JO19-1100112-10
    40VVIJ JO19-1100112-10
    41Zouaven (de) JO19-1100112-10
    42DIOS sv. JO19-1100135-20
    43IJsselmeervogels JO19-1100113-20
    44IJmuiden vv. JO19-1100102-20
    45Soest SO JO19-1100102-20
    46DOSC JO19-1100125-30
    47Hollandia JO19-1100125-30
    48Onze Gezellen JO19-1100125-30
    49Sporting Martinus JO19-1100125-30
    50Hercules Zaandam sc JO19-1100114-30
    51Zuidvogels HSV De JO19-1100114-30
    52ZSGOWMS JO19-1100103-30
    53HSV JO19-1100137-40
    54WSV 1930 JO19-1100126-40
    55Limmen JO19-1100104-40
    56PVCV JO19-1100104-40
    57CJVV JO19-1100127-50
    58ZAP JO19-1100116-50
    59Pancratius Rksv JO19-1100117-60
    60BFC JO19-1100129-70
    61RAP sv. JO19-1100118-70
    62FC Driebergen JO19-1100107-70
    63Vitesse 22 JO19-1100107-70
    64WSV 1930 JO19-21001013-130

    Poulestanden Kampong JO19-1 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Koninklijke HFC JO19-11100122103
    2AFC JO19-111007163
    3Fortuna Wormerveer sv JO19-111007163
    4Roda '46 JO19-111006153
    5RODA '23 Rksv JO19-111006243
    6Delta Sports '95 FC JO19-111005143
    7Hercules JO19-111005143
    8Dijk De asv JO19-111004043
    9Foresters (de) JO19-111004043
    10Kampong JO19-111003033
    11Olympia Haarlem JO19-111004223
    12Zeeburgia avv JO19-111003123
    13AFC JO19-211001013
    14Maarssen JO19-111001013
    15Zeeburgia avv JO19-211001013
    16Argon JO19-211001103
    17Laren 99 sv JO19-100000000
    18Buitenveldert sc. JO19-110011100
    19DOVO JO19-1100101-10
    20Kolping Boys JO19-1100101-10
    21WV-HEDW JO19-1 (zat)100101-10
    22Argon JO19-1100124-20
    23SCH '44 JO19-1100113-20
    24WV-HEDW JO19-1 (zon)100103-30
    25Jong Holland JO19-1100126-40
    26Meervogels 31 JO19-1100115-40
    27MSV '19 JO19-1100115-40
    28DEM (RKVV) JO19-1100104-40
    29't Goy JO19-1100104-40
    30Koninklijke HFC JO19-2100116-50
    31AFC 34 JO19-1100117-60
    32Purmerend JO19-1100117-60
    33VSV JO19-11001212-100

    Poulestanden Kampong JO19-1 (B3280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv JO19-111009183
    2Argon JO19-211005053
    3Zeeburgia avv JO19-111004043
    4Koninklijke HFC JO19-111004133
    5AFC JO19-111004223
    6Dijk De asv JO19-111003123
    7Fortuna Wormerveer sv JO19-111003123
    8Kampong JO19-111001013
    9Hercules JO19-1100101-10
    10Foresters (de) JO19-1100124-20
    11AFC JO19-2100113-20
    12Zeeburgia avv JO19-2100113-20
    13Roda '46 JO19-1100114-30
    14Olympia Haarlem JO19-1100104-40
    15Maarssen JO19-1100105-50
    16Laren 99 sv JO19-1100119-80

    Poulestanden Kampong JO19-1 (B3290 Onder 19 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zeeburgia avv JO19-111005053
    2AFC JO19-111006243
    3Koninklijke HFC JO19-111004133
    4Argon JO19-211002113
    5Kampong JO19-1100112-10
    6Dijk De asv JO19-1100114-30
    7Fortuna Wormerveer sv JO19-1100126-40
    8RODA '23 Rksv JO19-1100105-50

    Poulestanden Kampong JO19-1 (0636 Onder 19 competitie Zaterdag nacompetitie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Argon JO19-111004133
    2Hercules JO19-111004133
    3Be Quick 1887 JO19-111006513
    4d' Olde Veste'54 JO19-111002113
    5AFC 34 JO19-1100156-10
    6Kampong JO19-1100112-10
    7HSC '21 JO19-1100114-30
    8Quick '20 JO19-1100114-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adamson, JardellTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ertana, OzanTeamspeler
    Hendriks, HansTeamspeler
    Hoeffnagel, MilanTeamspeler
    Oldenhof, ThijsTeamspeler
    Ornek, TomTeamspeler
    Renner, Ruben deTeamspeler
    Timber, DylanTeamspeler
    Verheul, SemTeamspeler
    Weerd, Dennis van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.