• 35+1 Veld Zaterdag man

  • Kampong 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Blonk, MaartenOverige stafTeammanager
    Corthals, FransOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 14:15Kampong 35+1 - TOB Rksv 35+6Sportpark Maarschalkerweerd
    5 feb. 13:00ASV Arsenal 35+1 - Kampong 35+1Sportpark De Schinkel
    12 feb. 16:45Kampong 35+1 - Buitenveldert sc. 35+1Sportpark Maarschalkerweerd
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Kampong 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wartburgia asv 35+384132922713
    2AMVJ 35+174032317612
    3FC Amsterdamse Bos 35+183323327612
    4Ouderkerk sv. 35+1732234231111
    5TOB Rksv 35+773222525011
    6Buitenveldert sc. 35+173131323-1010
    7TOB Rksv 35+683142125-410
    8ASV Arsenal 35+16231251699
    9AFC 35+173042535-109
    10Amstelveen/Heemraad 35+17115924-154

    Poulestanden Kampong 35+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EDO (U) 35+132108357
    2Kampong 35+132107347
    3Zuidvogels HSV De 35+231026513
    4Vliegdorp 't vv 35+13003414-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Bart vdTeamspeler
    Blonk, MaartenTeamspeler
    Corthals, FransTeamspeler
    Essen, Freek vanTeamspeler
    Feenstra, AndriesTeamspeler
    Gelderen, Janco vanTeamspeler
    Jaarsma, ErnstTeamspeler
    Kraan, EdwinTeamspeler
    Leenders, FransTeamspeler
    Louwes, WimTeamspeler
    Luiten, ReneTeamspeler
    Pereira, RoijTeamspeler
    Postma, MartijnTeamspeler
    Rijn, Sander vanTeamspeler
    Spaan, RickTeamspeler
    Swier, BartTeamspeler
    Winwood, ChristopherTeamspeler
    Zoomers, JanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.