• 21 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Steenbergen, PimOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 sep. 10:30Kampong 21 - Bilt De FC 2Sportpark Maarschalkerweerd
    29 sep. 12:00Rivierwijkers 4 - Kampong 21Sportpark Koningsweg
    6 okt. 10:30Kampong 21 - Roda '46 7Sportpark Maarschalkerweerd
    13 okt. 14:00Kampong 20 - Kampong 21Sportpark Maarschalkerweerd
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 sep.Hooglanderveen 5 - Kampong 214 - 0
    15 sep.Sterrenwijk 9 - Kampong 211 - 4
  • Poulestanden Kampong 21 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hooglanderveen 53300183159
    2Kampong 2132016606
    3Soest SO 63012410-61
    4Sterrenwijk 93012312-91

    Poulestanden Kampong 21 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 200000000
    2Domstad Majella 200000000
    3Hercules 500000000
    4Kampong 2100000000
    5Kampong 2000000000
    6Rivierwijkers 400000000
    7Roda '46 700000000
    8Sporting '70 500000000
    9Sterrenwijk 800000000
    10Voorwaarts 400000000
    11VSC 400000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Barkhuis, AdriaanTeamspeler
    Berkhof, JorisTeamspeler
    Besselaar, Ruben v. denTeamspeler
    Bos, TerrenceTeamspeler
    Brandt Corstius, OscarTeamspeler
    Cornelisse, BobbyTeamspeler
    Elsman, DaanTeamspeler
    Frunt, RowanTeamspeler
    Kamphof, Erik JanTeamspeler
    Merode, Job vanTeamspeler
    Schouw, JurriaanTeamspeler
    Spoor, ReinierTeamspelerDoelverdediger
    Steenbergen, PimTeamspeler
    Struijk, Martijn van derTeamspeler
    Valdini, JoshTeamspeler
    Verbaas, BramTeamspeler
    Verhoef, LuukTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.