• 20 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wijkstra, DirkOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 sep. 14:30Kampong 20 - Domstad Majella 2Sportpark Maarschalkerweerd
    6 okt. 09:45Voorwaarts 4 - Kampong 20Sportpark Berekuil
    13 okt. 14:00Kampong 20 - Kampong 21Sportpark Maarschalkerweerd
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 sep.Kampong 20 - Roda '46 65 - 3
    15 sep.Kampong 20 - HDS 33 - 1
  • Poulestanden Kampong 20 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JSV Nieuwegein 3330015969
    2Kampong 20320111836
    3HDS 3310279-23
    4Roda '46 63003714-70

    Poulestanden Kampong 20 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 200000000
    2Domstad Majella 200000000
    3Hercules 500000000
    4Kampong 2100000000
    5Kampong 2000000000
    6Rivierwijkers 400000000
    7Roda '46 700000000
    8Sporting '70 500000000
    9Sterrenwijk 800000000
    10Voorwaarts 400000000
    11VSC 400000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakx, KasTeamspeler
    Barkmeijer, KarsTeamspeler
    Hoogstraaten, Jort vanTeamspeler
    Kemp, NielsTeamspeler
    Poppelaars, JosseTeamspeler
    Schnitzler, NickTeamspeler
    Seigers, JandouweTeamspeler
    Verdoorn, SebastiaanTeamspeler
    Wijkstra, DirkTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.