• 20 Veld Zondag man

  • Kampong 20

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Barkhuis, AdriaanOverige stafTeammanager
    Werring, JorisOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jan. 10:30Kampong 20 - Roda '46 5Sportpark Maarschalkerweerd
    6 feb. 12:30Kampong 20 - Rivierwijkers 6Sportpark Maarschalkerweerd
    13 feb. 14:00Schalkwijk 2 - Kampong 20Sportpark Blokhoven
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Kampong 20 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sterrenwijk 6971126111522
    2Hoogland 9870134151921
    3Domstad Majella 287012371621
    4PVCV 6842227141314
    5Hercules 5942328161214
    6Kampong 2083322823512
    7VSC 593332027-712
    8Roda '46 5104061627-1112
    9Rivierwijkers 6102351320-79
    10Voorwaarts 4102082636-106
    11Schalkwijk 28026732-252
    12VSC 45005121-200

    Poulestanden Kampong 20 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 2321011747
    2Kampong 20320113764
    3PVC 5302167-12
    4UVV 33012615-91
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakkers, DannyTeamspeler
    Barkhuis, AdriaanTeamspeler
    Bos, TerrenceTeamspeler
    Jonkman, OlafTeamspeler
    Kuip, Sven van derTeamspeler
    Leuftink, MaxTeamspeler
    Masselink, BramTeamspeler
    Meulenbelt, ThijsTeamspeler
    Sassen, KoenTeamspeler
    Schouw, JurriaanTeamspeler
    Tammeling, RubenTeamspeler
    Verhoef, LuukTeamspeler
    Vis, JochemTeamspeler
    Werring, JorisTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.