Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Alle toernooien

Alle toernooien

Datum Leeftijd Vereniging Bijzonderheden Naam Mailadres/inschrijvingslink
26-05-22 MO19 DSVP - Pijnacker 1 klasse DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com
26-05-22 MO17 DSVP - Pijnacker 4 divisie, hoofd/1 klasse DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com
26-05-22 MO15 DSVP - Pijnacker hoofd/1 klasse DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com
26-05-22 JO8 HSV de Zuidvogels, Eemnes hoofd, 2,3,4 klasse Zuidvogels series https://www.hsvdezuidvogels.nl/1088/zuidvogelsseries2022/
26-05-22 JO9 HSV de Zuidvogels, Eemnes 3,4,5 klasse Zuidvogels series https://www.hsvdezuidvogels.nl/1088/zuidvogelsseries2022/
26-05-22 JO14 HSV de Zuidvogels, Eemnes 2de klasse Zuidvogels series https://www.hsvdezuidvogels.nl/1088/zuidvogelsseries2022/
26-05-22 JO13 HSV de Zuidvogels, Eemnes 1,3 klasse Zuidvogels series https://www.hsvdezuidvogels.nl/1088/zuidvogelsseries2022/
26-05-22 JO12 HSV de Zuidvogels, Eemnes Hoofd, 2,4 klasse Zuidvogels series https://www.hsvdezuidvogels.nl/1088/zuidvogelsseries2022/
26-05-22 JO15 HSV de Zuidvogels, Eemnes 2,3,4 klasse Zuidvogels series https://www.hsvdezuidvogels.nl/1088/zuidvogelsseries2022/
26-05-22 JO16 HSV de Zuidvogels, Eemnes 3 klasse Zuidvogels series https://www.hsvdezuidvogels.nl/1088/zuidvogelsseries2022/
26-05-22 MO19 VV Nieuw Buinen 2 klasse Noppen en Naaldhakken meidentoernooi@vvnieuwbuinen.nl
26-05-22 MO11 VV Nieuw Buinen 2 klasse Noppen en Naaldhakken meidentoernooi@vvnieuwbuinen.nl
27-05-22 JO10 HSV de Zuidvogels, Eemnes 1,2,3,4 klasse Zuidvogels series https://www.hsvdezuidvogels.nl/1088/zuidvogelsseries2022/
27-05-22 JO11 HSV de Zuidvogels, Eemnes 1,3,5 klasse Zuidvogels series https://www.hsvdezuidvogels.nl/1088/zuidvogelsseries2022/
27-05-22 MO9 HSV de Zuidvogels, Eemnes   Zuidvogels series https://www.hsvdezuidvogels.nl/1088/zuidvogelsseries2022/
27-05-22 MO11 HSV de Zuidvogels, Eemnes 2 klasse Zuidvogels series https://www.hsvdezuidvogels.nl/1088/zuidvogelsseries2022/
27-05-22 MO17 HSV de Zuidvogels, Eemnes 1 klasse Zuidvogels series https://www.hsvdezuidvogels.nl/1088/zuidvogelsseries2022/
27-05-22 MO15 HSV de Zuidvogels, Eemnes 1,3 klasse Zuidvogels series https://www.hsvdezuidvogels.nl/1088/zuidvogelsseries2022/
27-05-22 MO13 HSV de Zuidvogels, Eemnes hoofd,1,3 klasse Zuidvogels series https://www.hsvdezuidvogels.nl/1088/zuidvogelsseries2022/
28-05-22 JO11 SV Urk hoofd, 1/2 klasse Dayseaday toernooi kwkoffeman@uwnet.nl
28-05-22 JO10 SV Urk 1 klasse Dayseaday toernooi kwkoffeman@uwnet.nl
28-05-22 JO9 SV Urk hoofdklasse Dayseaday toernooi kwkoffeman@uwnet.nl
28-05-22 JO8 v.v. B.Z.S. -Beusichem 3 klasse Jeugdtoernooi toernooien@vv-bzs.nl
28-05-22 JO10 v.v. B.Z.S. -Beusichem 2/3/5 klasse Jeugdtoernooi toernooien@vv-bzs.nl
28-05-22 MO13 v.v. B.Z.S. -Beusichem 3 klasse Jeugdtoernooi toernooien@vv-bzs.nl
28-05-22 JO13 SV Ondo, Asten-Heusden   Jeugdtoernooi g.hoefnagels@hetnet.nl
29-05-22 JO8 SV Ondo, Asten-Heusden   Jeugdtoernooi g.hoefnagels@hetnet.nl
29-05-22 JO9 SV Ondo, Asten-Heusden   Jeugdtoernooi g.hoefnagels@hetnet.nl
29-05-22 JO10 SV Ondo, Asten-Heusden   Jeugdtoernooi g.hoefnagels@hetnet.nl
3-06-22 JO16 FC Kerkrade West Avondtoernooi Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/
3-06-22 JO17 FC Kerkrade West Avondtoernooi Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/
4-06-22 JO8 FC Kerkrade West Ochtend Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/
4-06-22 JO9 FC Kerkrade West Middag Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/
4-06-22 JO8 Unitas '30 Etten-Leur hoofd tm 4 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl
4-06-22 JO11 Unitas '30 Etten-Leur 4/5 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl
4-06-22 MO13 Unitas '30 Etten-Leur 1/2 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl
4-06-22 MO11 Unitas '30 Etten-Leur 1/2 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl
4-06-22 JO12 Unitas '30 Etten-Leur 4/5 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl
4-06-22 JO8 SVMM - Maarn 3/4 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl
4-06-22 JO9 SVMM - Maarn 3/4 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl
4-06-22 JO10 SVMM - Maarn 3/4 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl
4-06-22 JO11 SVMM - Maarn 2/3/4 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl
4-06-22 JO12 SVMM - Maarn 2/3 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl
4-06-22 JO8 OSM'75 Maarssen 1 en 4 klasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl
4-06-22 JO9 OSM'75 Maarssen 1/2/4 klasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl
4-06-22 JO11 OSM'75 Maarssen 2/4 klasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl
4-06-22 JO14 OSM'75 Maarssen 1/4 klasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl
4-06-22 JO10 OSM'75 Maarssen 1/4 klasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl
4-06-22 JO11 OSM'75 Maarssen hoofdklasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl
4-06-22 JO12 OSM'75 Maarssen 4 klasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl
4-06-22 JO15 OSM'75 Maarssen 4 klasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl
4-06-22 JO11 v.v. B.Z.S. -Beusichem 2 klasse Jeugdtoernooi toernooien@vv-bzs.nl
4-06-22 JO12 v.v. B.Z.S. -Beusichem 1 klasse Jeugdtoernooi toernooien@vv-bzs.nl
4-06-22 JO13 v.v. B.Z.S. -Beusichem 3 klasse Jeugdtoernooi toernooien@vv-bzs.nl
4-06-22 JO8 VV Arnemuiden 6x6 Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029
4-06-22 JO9 VV Arnemuiden 6x6 Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029
4-06-22 MO19 VV Arnemuiden Ladies only(11x11 en 7x7) Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/dames?toernooi=464029
4-06-22 Vrouwen VV Arnemuiden Ladies only(11x11 en 7x7) Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029
4-06-22 JO14 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/
4-06-22 JO15 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/
4-06-22 JO17 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/
4-06-22 JO19 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/
4-06-22 JO15 VV Zeewolde hoofd t/m 5 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl
4-06-22 JO13 VV Zeewolde hoofd t/m 5 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl
4-06-22 JO17 VV Zeewolde 1 t/m 4 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl
4-06-22 JO8 Oranje Blauw '15 (Limburg) overnachten mogelijk 25ste internationaal jeugdtoernooi wsmeets58@home.nl
4-06-22 JO9 Oranje Blauw '15 (Limburg) overnachten mogelijk 25ste internationaal jeugdtoernooi wsmeets58@home.nl
4-06-22 JO10 Oranje Blauw '15 (Limburg) overnachten mogelijk 25ste internationaal jeugdtoernooi wsmeets58@home.nl
4-06-22 JO14 SV Ondo, Asten-Heusden   Jeugdtoernooi g.hoefnagels@hetnet.nl
4-06-22 JO15 SV Ondo, Asten-Heusden   Jeugdtoernooi g.hoefnagels@hetnet.nl
4-06-22 JO19 SC Everstein 2e klasse Ad Bergshoeff-toernooi https://www.everstein.nl/2025/toernooien/
4-06-22 JO17 SC Everstein 4 klasse Ad Bergshoeff-toernooi https://www.everstein.nl/2025/toernooien/
4-06-22 JO12 SC Everstein 3, 4 klasse Anton den Hartog https://www.everstein.nl/2025/toernooien/
4-06-22 JO9 SC Everstein 4 klasse Anton den Hartog https://www.everstein.nl/2025/toernooien/
4-06-22 JO8 SC Everstein 1, 5 klasse Ad Bergshoeff-toernooi https://www.everstein.nl/2025/toernooien/
4-06-22 MO15 SC Everstein 2 klasse Meisjes jeugdtoernooi https://www.everstein.nl/2025/toernooien/
4-06-22 MO13 SC Everstein 3 klasse Ad Bergshoeff-toernooi https://www.everstein.nl/2025/toernooien/
5-06-22 JO12 FC Kerkrade West Middag Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/
5-06-22 JO12 OSM'75 Maarssen hoofdklasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl
5-06-22 JO13 OSM'75 Maarssen hoofd/2/4 klasse Beer Haagedoorntoernooi toernooien@osm75.nl
5-06-22 JO11 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/
5-06-22 JO12 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/
5-06-22 JO13 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/
5-06-22 JO11 Oranje Blauw '15 (Limburg) overnachten mogelijk 25ste internationaal jeugdtoernooi wsmeets58@home.nl
5-06-22 JO12 Oranje Blauw '15 (Limburg) overnachten mogelijk 25ste internationaal jeugdtoernooi wsmeets58@home.nl
6-06-22 JO13 FC Kerkrade West   Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/
6-06-22 MO9 DSVP - Pijnacker   DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com
6-06-22 MO10 DSVP - Pijnacker   DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com
6-06-22 MO11 DSVP - Pijnacker hoofd/1/2 klasse DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com
6-06-22 MO13 DSVP - Pijnacker hoofdklasse DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com
6-06-22 MO13 DSVP - Pijnacker 8x8 DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com
6-06-22 MO15 DSVP - Pijnacker 2 klasse DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com
6-06-22 MO17 DSVP - Pijnacker 2 klasse DSVP Meisjestoernooi meisjestoernooiendsvp@gmail.com
6-06-22 JO8 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/
6-06-22 JO9 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/
6-06-22 JO10 VV de Valk - Valkenswaard   De valk Pinkster jeugdtoernooi https://www.vvdevalk.nl/538/pinkster-jeugd-toernooi/
6-06-22 JO13 Oranje Blauw '15 (Limburg) overnachten mogelijk 25ste internationaal jeugdtoernooi wsmeets58@home.nl
6-06-22 JO15 Oranje Blauw '15 (Limburg) overnachten mogelijk 25ste internationaal jeugdtoernooi wsmeets58@home.nl
10-06-22 JO18 FC Kerkrade West Avondtoernooi Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/
10-06-22 JO19 FC Kerkrade West Avondtoernooi Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/
10-06-22 MO13 VV Arnemuiden avondtoernooi - girlsnight Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029
10-06-22 MO15 VV Arnemuiden avondtoernooi - girlsnight Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029
10-06-22 MO17 VV Arnemuiden avondtoernooi - girlsnight Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029
10-06-22 MO11 VV Arnemuiden avondtoernooi - girlsnight Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029
10-06-22 JO9 RKVV Montagnards (Limburg) avond Maasduinen voetbaltoernooi toernooien@montagnards.nl
10-06-22 JO17 RKVV Montagnards (Limburg) avond Maasduinen voetbaltoernooi toernooien@montagnards.nl
10-06-22 JO19 VV Bieslo avond Bieslo jeugdtoernooien toernooi@bieslo.nl
10-06-22 JO17 VV Bieslo avond Bieslo jeugdtoernooien toernooi@bieslo.nl
11-06-22 JO10 FC Kerkrade West Ochtend Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/
11-06-22 JO11 FC Kerkrade West Middag Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/
11-06-22 JO9 Unitas '30 Etten-Leur hoofd, 1/3/4/5 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl
11-06-22 JO13 Unitas '30 Etten-Leur 3/4/5 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl
11-06-22 JO10 Unitas '30 Etten-Leur hoofd, 1 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl
11-06-22 JO12 Unitas '30 Etten-Leur hoofd tm 3 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl
11-06-22 JO14 SVMM - Maarn 4 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl
11-06-22 MO17 SVMM - Maarn 3/4 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl
11-06-22 JO13 SVMM - Maarn 3/4 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl
11-06-22 JO15 SVMM - Maarn 2/3 klasse SVMM Jeugdcup 2022 toernooi@svmm.nl
11-06-22 MO15 v.v. B.Z.S. -Beusichem 2 klasse Jeugdtoernooi toernooien@vv-bzs.nl
11-06-22 JO14 v.v. B.Z.S. -Beusichem hoofdklasse Jeugdtoernooi toernooien@vv-bzs.nl
11-06-22 JO10 VV Arnemuiden 6x6 Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029
11-06-22 JO11 VV Arnemuiden 8x8 Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029
11-06-22 JO12 VV Arnemuiden 8x8 Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029
11-06-22 JO13 VV Arnemuiden 1 klasse en lager Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/jeugd?toernooi=464029
11-06-22 JO8 SV Geinoord niet selectie Jeugd WK jeugdwk@svgeinoord.nl
11-06-22 JO9 SV Geinoord niet selectie Jeugd WK jeugdwk@svgeinoord.nl
11-06-22 JO10 SV Geinoord niet selectie Jeugd WK jeugdwk@svgeinoord.nl
11-06-22 JO11 SV Geinoord niet selectie Jeugd WK jeugdwk@svgeinoord.nl
11-06-22 JO8 DVSU hoofd/4/6klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl
11-06-22 JO9 DVSU hoofd/2/4 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl
11-06-22 JO10 DVSU 1/2/3/4 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl
11-06-22 JO12 DVSU hoofd/1/4 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl
11-06-22 MO9 DVSU 6 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl
11-06-22 MO11 DVSU 1/2 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl
11-06-22 MO13 DVSU 2/3/4 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl
11-06-22 MO15 DVSU 3 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl
11-06-22 MO17 DVSU 1 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl
11-06-22 JO16 DVSU 1 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl
11-06-22 JO17 DVSU 1 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl
11-06-22 JO8 LSVV - Zuid-Scharwoude   LSVV Kramer's Zuurkool jeugdvoetbaltoernooi jeugdtoernooi@lsvv.nl
11-06-22 JO9 LSVV - Zuid-Scharwoude 1/2/4 klasse LSVV Kramer's Zuurkool jeugdvoetbaltoernooi jeugdtoernooi@lsvv.nl
11-06-22 JO10 LSVV - Zuid-Scharwoude 1/3/4 klasse LSVV Kramer's Zuurkool jeugdvoetbaltoernooi jeugdtoernooi@lsvv.nl
11-06-22 JO8 VSV Vreeswijk 2/3/4 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl
11-06-22 JO9 VSV Vreeswijk 1/2/3/4 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl
11-06-22 JO10 VSV Vreeswijk 2/3/4 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl
11-06-22 JO11 VSV Vreeswijk hoofd/4 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl
11-06-22 JO12 VSV Vreeswijk 2/3/4/5 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl
11-06-22 MO17 VSV Vreeswijk 2 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl
11-06-22 MO10 VSV Vreeswijk 6 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl
11-06-22 MO11 VSV Vreeswijk 6 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl
11-06-22 JO12 VV Zeewolde 4/5 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl
11-06-22 JO11 VV Zeewolde hoofd t/m 5 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl
11-06-22 JO9 VV Zeewolde hoofd t/m 4 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl
11-06-22 MO19 VV Zeewolde 2/3 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl
11-06-22 MO17 VV Zeewolde 2/3 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl
11-06-22 MO15 VV Zeewolde 2/3 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl
11-06-22 MO13 VV Zeewolde 3/4 klasse Jeugdtoernooi wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl
11-06-22 JO10 SV 's-Gravenland 1,5 klasse Arie Janmaat toernooi https://www.svsgraveland.nl/1514/inschrijven-ajt-2022/
11-06-22 JO11 SV 's-Gravenland 1,3 klasse Arie Janmaat toernooi https://www.svsgraveland.nl/1514/inschrijven-ajt-2022/
11-06-22 JO12 SV 's-Gravenland 4 klasse Arie Janmaat toernooi https://www.svsgraveland.nl/1514/inschrijven-ajt-2022/
11-06-22 JO13 SV 's-Gravenland 1,3 klasse Arie Janmaat toernooi https://www.svsgraveland.nl/1514/inschrijven-ajt-2022/
11-06-22 JO14 SV 's-Gravenland 4 klasse Arie Janmaat toernooi https://www.svsgraveland.nl/1514/inschrijven-ajt-2022/
11-06-22 JO15 SV 's-Gravenland hoofd, 2, 3 Arie Janmaat toernooi https://www.svsgraveland.nl/1514/inschrijven-ajt-2022/
11-06-22 JO10 RKVV Montagnards (Limburg)   Maasduinen voetbaltoernooi toernooien@montagnards.nl
11-06-22 JO11 RKVV Montagnards (Limburg)   Maasduinen voetbaltoernooi toernooien@montagnards.nl
11-06-22 JO12 RKVV Montagnards (Limburg)   Maasduinen voetbaltoernooi toernooien@montagnards.nl
11-06-22 JO9 RKVV Montagnards (Limburg)   Maasduinen voetbaltoernooi toernooien@montagnards.nl
11-06-22 JO8 RKVV Montagnards (Limburg)   Maasduinen voetbaltoernooi toernooien@montagnards.nl
11-06-22 JO8 SC Bolsward   Jumpstyle Jeugdtoernooi toernooien@scbolsward.nl
11-06-22 JO9 SC Bolsward   Jumpstyle Jeugdtoernooi toernooien@scbolsward.nl
11-06-22 JO10 SC Bolsward   Jumpstyle Jeugdtoernooi toernooien@scbolsward.nl
11-06-22 JO11 SC Bolsward   Jumpstyle Jeugdtoernooi toernooien@scbolsward.nl
11-06-22 JO12 SC Bolsward   Jumpstyle Jeugdtoernooi toernooien@scbolsward.nl
11-06-22 JO8 SV Laren'99   Sportivun cup Laren https://www.sportivun.nl/product/sportivun-cup-laren-11-juni-2022/
11-06-22 JO9 SV Laren'99   Sportivun cup Laren https://www.sportivun.nl/product/sportivun-cup-laren-11-juni-2022/
11-06-22 JO10 SV Laren'99   Sportivun cup Laren https://www.sportivun.nl/product/sportivun-cup-laren-11-juni-2022/
11-06-22 MO10 SV Laren'99   Sportivun cup Laren https://www.sportivun.nl/product/sportivun-cup-laren-11-juni-2022/
11-06-22 JO11 SV Laren'99   Sportivun cup Laren https://www.sportivun.nl/product/sportivun-cup-laren-11-juni-2022/
11-06-22 MO11 SV Laren'99   Sportivun cup Laren https://www.sportivun.nl/product/sportivun-cup-laren-11-juni-2022/
11-06-22 JO12 SV Laren'99   Sportivun cup Laren https://www.sportivun.nl/product/sportivun-cup-laren-11-juni-2022/
11-06-22 JO13 vv SVBO, Emmen   Jeugdtoernooi https://www.tournify.nl/live/svbo2022/
11-06-22 JO15 vv SVBO, Emmen   Jeugdtoernooi https://www.tournify.nl/live/svbo2022/
11-06-22 JO11 SV Ondo, Asten-Heusden   Jeugdtoernooi g.hoefnagels@hetnet.nl
11-06-22 JO12 SV Ondo, Asten-Heusden   Jeugdtoernooi g.hoefnagels@hetnet.nl
11-06-22 JO15 VV Bieslo   Bieslo jeugdtoernooien toernooi@bieslo.nl
11-06-22 JO14 VV Bieslo   Bieslo jeugdtoernooien toernooi@bieslo.nl
11-06-22 MO15 VV Bieslo   Bieslo jeugdtoernooien toernooi@bieslo.nl
12-06-22 JO14 FC Kerkrade West   Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/
12-06-22 JO15 FC Kerkrade West   Internationaal Jeugdtoernooi https://www.fckw.nl/518/nederlands/
12-06-22 JO11 LSVV - Zuid-Scharwoude hoofd/2/4 klasse LSVV Kramer's Zuurkool jeugdvoetbaltoernooi jeugdtoernooi@lsvv.nl
12-06-22 JO12 LSVV - Zuid-Scharwoude 1/4 klasse LSVV Kramer's Zuurkool jeugdvoetbaltoernooi jeugdtoernooi@lsvv.nl
12-06-22 JO13 LSVV - Zuid-Scharwoude hoofd/3 klasse LSVV Kramer's Zuurkool jeugdvoetbaltoernooi jeugdtoernooi@lsvv.nl
12-06-22 MO13 LSVV - Zuid-Scharwoude 2 klasse LSVV Kramer's Zuurkool jeugdvoetbaltoernooi jeugdtoernooi@lsvv.nl
12-06-22 JO13 VSV Vreeswijk hoofd/3 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl
12-06-22 JO14 VSV Vreeswijk 3 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl
12-06-22 JO17 VSV Vreeswijk 1 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl
12-06-22 JO16 VSV Vreeswijk 3 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl
12-06-22 JO18 VSV Vreeswijk 1/2 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl
12-06-22 JO19 VSV Vreeswijk 2 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl
12-06-22 MO13 VSV Vreeswijk 3 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl
12-06-22 MO15 VSV Vreeswijk 3 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl
12-06-22 MO19 VSV Vreeswijk 1 klasse Jeugdtoernooi Toernooien@vsvvreeswijk.nl
12-06-22 MO11 SV 's-Gravenland   Leeuwinnentoernooi https://www.svsgraveland.nl/1515/inschrijven-leeuwinnentoernooi-2022/
12-06-22 MO13 SV 's-Gravenland   Leeuwinnentoernooi https://www.svsgraveland.nl/1515/inschrijven-leeuwinnentoernooi-2022/
12-06-22 MO15 SV 's-Gravenland   Leeuwinnentoernooi https://www.svsgraveland.nl/1515/inschrijven-leeuwinnentoernooi-2022/
12-06-22 MO17 SV 's-Gravenland   Leeuwinnentoernooi https://www.svsgraveland.nl/1515/inschrijven-leeuwinnentoernooi-2022/
12-06-22 MO19 SV 's-Gravenland   Leeuwinnentoernooi https://www.svsgraveland.nl/1515/inschrijven-leeuwinnentoernooi-2022/
12-06-22 JO13 RKVV Montagnards (Limburg)   Maasduinen voetbaltoernooi toernooien@montagnards.nl
12-06-22 JO15 RKVV Montagnards (Limburg)   Maasduinen voetbaltoernooi toernooien@montagnards.nl
12-06-22 JO8 VV Bieslo   Bieslo jeugdtoernooien toernooi@bieslo.nl
12-06-22 JO9 VV Bieslo   Bieslo jeugdtoernooien toernooi@bieslo.nl
12-06-22 JO10 VV Bieslo   Bieslo jeugdtoernooien toernooi@bieslo.nl
12-06-22 JO11 VV Bieslo   Bieslo jeugdtoernooien toernooi@bieslo.nl
12-06-22 JO12 VV Bieslo   Bieslo jeugdtoernooien toernooi@bieslo.nl
12-06-22 JO13 VV Bieslo   Bieslo jeugdtoernooien toernooi@bieslo.nl
12-06-22 MO13 VV Bieslo 8x8 Bieslo jeugdtoernooien toernooi@bieslo.nl
17-06-22 Senioren VV Arnemuiden Vrijdagavond 7x7 Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/35-45?toernooi=464029
17-06-22 35+ VV Arnemuiden Vrijdagavond 7x7 Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/35-45?toernooi=464029
17-06-22 45+ VV Arnemuiden Vrijdagavond 7x7 Erremuu-cup https://hartvoorerremuucup.nl/aanmelden/35-45?toernooi=464029
18-06-22 JO10 Unitas '30 Etten-Leur 3/4 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl
18-06-22 JO11 Unitas '30 Etten-Leur hoofd t/m 3 klasse Unitas '30 Etten-Leur Toernooi@unitas30.nl
18-06-22 JO11 DVSU hoofd/2/4 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl
18-06-22 JO13 DVSU hoofd/3/4 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl
18-06-22 JO14 DVSU 2/4 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl
18-06-22 JO15 DVSU 1/4 klasse Jeugdtoernooi toernooien@dvsu.nl
18-06-22 JO13 CVVO - Lemmer divisie 1,2 hoofdklasse Douwe Boomsma toernooi aanmelding@douweboomsmatoernooi.nl
18-06-22 JO13 FC De Bilt hoofd, 1, 3 FC de Bilt Voetbaltoernooi toernooi@fcdebilt.nl
18-06-22 JO14 FC De Bilt 2,3,4 klasse FC de Bilt Voetbaltoernooi toernooi@fcdebilt.nl
18-06-22 JO15 FC De Bilt hoofd, 1, 3 FC de Bilt Voetbaltoernooi toernooi@fcdebilt.nl
18-06-22 JO8 vv SVBO, Emmen   Jeugdtoernooi https://www.tournify.nl/live/svbo2022/
18-06-22 JO9 vv SVBO, Emmen   Jeugdtoernooi https://www.tournify.nl/live/svbo2022/
18-06-22 JO10 vv SVBO, Emmen   Jeugdtoernooi https://www.tournify.nl/live/svbo2022/
18-06-22 JO11 vv SVBO, Emmen   Jeugdtoernooi https://www.tournify.nl/live/svbo2022/
18-06-22 JO8 vv Kamerik 4e klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooien@vvkamerik.nl
18-06-22 JO9 vv Kamerik 2,3 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooien@vvkamerik.nl
18-06-22 JO10 vv Kamerik 3 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooien@vvkamerik.nl
18-06-22 JO11 vv Kamerik 4 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooien@vvkamerik.nl
18-06-22 JO12 vv Kamerik 3 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooien@vvkamerik.nl
18-06-22 JO13 vv Kamerik 3 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooien@vvkamerik.nl
18-06-22 JO15 vv Kamerik 4 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooien@vvkamerik.nl
18-06-22 JO16 vv Kamerik 2 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooien@vvkamerik.nl
18-06-22 JO19 vv Kamerik 4 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooien@vvkamerik.nl
18-06-22 JO8 VV Dilettant, Krimpen ad Lek 3 klasse Knook Infra Dilettant cup toernooi.dilettant@gmail.com
18-06-22 JO10 VV Dilettant, Krimpen ad Lek 3 klasse Knook Infra Dilettant cup toernooi.dilettant@gmail.com
18-06-22 JO11 VV Dilettant, Krimpen ad Lek 3 klasse Knook Infra Dilettant cup toernooi.dilettant@gmail.com
18-06-22 MO9 VV Dilettant, Krimpen ad Lek 5,6 klasse Knook Infra Dilettant cup toernooi.dilettant@gmail.com
18-06-22 MO13 VV Dilettant, Krimpen ad Lek 8-tallen Knook Infra Dilettant cup toernooi.dilettant@gmail.com
18-06-22 MO15 VV Dilettant, Krimpen ad Lek 2 klasse Knook Infra Dilettant cup toernooi.dilettant@gmail.com
18-06-22 JO8 SC Muiderberg   Zandhazen toernooi https://www.scmuiderberg.nl/zandhazen/
18-06-22 JO9 SC Muiderberg   Zandhazen toernooi https://www.scmuiderberg.nl/zandhazen/
18-06-22 JO10 SC Muiderberg   Zandhazen toernooi https://www.scmuiderberg.nl/zandhazen/
18-06-22 JO11 SC Muiderberg   Zandhazen toernooi https://www.scmuiderberg.nl/zandhazen/
18-06-22 JO12 SC Muiderberg   Zandhazen toernooi https://www.scmuiderberg.nl/zandhazen/
18-06-22 JO13 SC Muiderberg   Zandhazen toernooi https://www.scmuiderberg.nl/zandhazen/
19-06-22 JO17 VV Dilettant, Krimpen ad Lek 2, 4 klasse Knook Infra Dilettant cup toernooi.dilettant@gmail.com
19-06-22 JO14 SC Muiderberg   Zandhazen toernooi https://www.scmuiderberg.nl/zandhazen/
19-06-22 JO15 SC Muiderberg   Zandhazen toernooi https://www.scmuiderberg.nl/zandhazen/
19-06-22 JO16 SC Muiderberg   Zandhazen toernooi https://www.scmuiderberg.nl/zandhazen/
19-06-22 JO17 SC Muiderberg   Zandhazen toernooi https://www.scmuiderberg.nl/zandhazen/
19-06-22 JO19 SC Muiderberg   Zandhazen toernooi https://www.scmuiderberg.nl/zandhazen/
25-06-22 JO8 SV Nieuw Utrecht 3/4 klasse SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl
25-06-22 JO9 SV Nieuw Utrecht 3/4 klasse SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl
25-06-22 JO10 SV Nieuw Utrecht 1/2 klasse SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl
25-06-22 JO11 SV Nieuw Utrecht 1/2 klasse SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl
25-06-22 JO13 SV Nieuw Utrecht 3/4 klasse SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl
25-06-22 JO13 Unitas '30 Etten-Leur 1/2 divisie JO13 toernooi Toernooi@unitas30.nl
25-06-22 JO8 VV Nederhorst 2 tot 7 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooi@vvnederhorst.org
25-06-22 JO9 VV Nederhorst 2 tot 4 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooi@vvnederhorst.org
25-06-22 JO10 VV Nederhorst 2 tot 4 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooi@vvnederhorst.org
25-06-22 MO11 VV Nederhorst 2 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooi@vvnederhorst.org
25-06-22 JO11 VV Nederhorst 4 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooi@vvnederhorst.org
25-06-22 MO13 VV Nederhorst 2/3 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooi@vvnederhorst.org
25-06-22 MO15 VV Nederhorst 2/3klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooi@vvnederhorst.org
25-06-22 JO13 VV Nederhorst 1 tot 4 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooi@vvnederhorst.org
25-06-22 JO14 VV Nederhorst 3 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooi@vvnederhorst.org
25-06-22 JO16 VV Nederhorst 2 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooi@vvnederhorst.org
25-06-22 MO17 VV Nederhorst 7 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooi@vvnederhorst.org
25-06-22 JO18 VV Nederhorst 1/2 klasse Jeugdtoernooi jeugdtoernooi@vvnederhorst.org
25-06-22 JO10 vv de Meern   Jeugdtoernooi toernooicommissiejeugd@vvdemeern.nl
25-06-22 JO11 vv de Meern   Jeugdtoernooi toernooicommissiejeugd@vvdemeern.nl
25-06-22 MO13 vv de Meern   Jeugdtoernooi toernooicommissiejeugd@vvdemeern.nl
26-06-22 JO12 SV Nieuw Utrecht 1/2/3/4 klasse SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl
26-06-22 JO14 SV Nieuw Utrecht 2/3 klasse SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl
26-06-22 JO17 SV Nieuw Utrecht 2/3 klasse SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl
26-06-22   SV Nieuw Utrecht   SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl
26-06-22   SV Nieuw Utrecht   SV Nieuw Utrecht Jeugdtoernooi toernooien@svnieuwutrecht.nl
26-06-22 JO8 vv de Meern   Jeugdtoernooi toernooicommissiejeugd@vvdemeern.nl
26-06-22 JO9 vv de Meern   Jeugdtoernooi toernooicommissiejeugd@vvdemeern.nl
26-06-22 JO12 vv de Meern   Jeugdtoernooi toernooicommissiejeugd@vvdemeern.nl
26-06-22 JO13 vv de Meern   Jeugdtoernooi toernooicommissiejeugd@vvdemeern.nl
2-07-22 JO8 VV Brederodes (Vianen)   Harry van Abkoude jeugdtoernooi https://tournify.nl/live/brederodes2022
2-07-22 JO9 VV Brederodes (Vianen)   Harry van Abkoude jeugdtoernooi https://tournify.nl/live/brederodes2022
2-07-22 JO10 VV Brederodes (Vianen)   Harry van Abkoude jeugdtoernooi https://tournify.nl/live/brederodes2022
2-07-22 JO11 VV Brederodes (Vianen)   Harry van Abkoude jeugdtoernooi https://tournify.nl/live/brederodes2022
2-07-22 JO12 VV Brederodes (Vianen)   Harry van Abkoude jeugdtoernooi https://tournify.nl/live/brederodes2022
27-08-22 JO8 FC Driebergen   Hans van Vugt toernooi https://www.fcdriebergen.nl/aanmelden/
27-08-22 JO9 FC Driebergen   Hans van Vugt toernooi https://www.fcdriebergen.nl/aanmelden/
27-08-22 MO10 FC Driebergen   Hans van Vugt toernooi https://www.fcdriebergen.nl/aanmelden/
27-08-22 JO11 FC Driebergen   Hans van Vugt toernooi https://www.fcdriebergen.nl/aanmelden/
27-08-22 JO12 FC Driebergen   Hans van Vugt toernooi https://www.fcdriebergen.nl/aanmelden/
28-08-22 MO13 FC Driebergen   Hans van Vugt toernooi https://www.fcdriebergen.nl/aanmelden/
28-08-22 MO15 FC Driebergen   Hans van Vugt toernooi https://www.fcdriebergen.nl/aanmelden/
28-08-22 JO13 FC Driebergen   Hans van Vugt toernooi https://www.fcdriebergen.nl/aanmelden/
28-08-22 JO14 FC Driebergen   Hans van Vugt toernooi https://www.fcdriebergen.nl/aanmelden/
28-08-22 JO15 FC Driebergen   Hans van Vugt toernooi https://www.fcdriebergen.nl/aanmelden/
28-08-22 JO16 FC Driebergen   Hans van Vugt toernooi https://www.fcdriebergen.nl/aanmelden/
11-12 juni JO11 FC Almere zie website voor de dag Zomertoernooi https://zenotoernooi.nl/2022/fca_zomer/inschrijven
11-12 juni JO8 FC Almere zie website voor de dag Zomertoernooi https://zenotoernooi.nl/2022/fca_zomer/inschrijven
11-12 juni JO9 FC Almere zie website voor de dag Zomertoernooi https://zenotoernooi.nl/2022/fca_zomer/inschrijven
11-12 juni JO10 FC Almere zie website voor de dag Zomertoernooi https://zenotoernooi.nl/2022/fca_zomer/inschrijven
11-12 juni JO12 FC Almere zie website voor de dag Zomertoernooi https://zenotoernooi.nl/2022/fca_zomer/inschrijven
11-12 juni JO13 FC Almere zie website voor de dag Zomertoernooi https://zenotoernooi.nl/2022/fca_zomer/inschrijven
11-12 juni JO14 FC Almere zie website voor de dag Zomertoernooi https://zenotoernooi.nl/2022/fca_zomer/inschrijven
11-12 juni JO15 FC Almere zie website voor de dag Zomertoernooi https://zenotoernooi.nl/2022/fca_zomer/inschrijven
11-12 juni JO16 FC Almere zie website voor de dag Zomertoernooi https://zenotoernooi.nl/2022/fca_zomer/inschrijven
11-12 juni JO17 FC Almere zie website voor de dag Zomertoernooi https://zenotoernooi.nl/2022/fca_zomer/inschrijven
11-12 juni JO19 FC Almere zie website voor de dag Zomertoernooi https://zenotoernooi.nl/2022/fca_zomer/inschrijven
11-12 juni MO10 FC Almere zie website voor de dag Zomertoernooi https://zenotoernooi.nl/2022/fca_zomer/inschrijven
11-12 juni MO13 FC Almere zie website voor de dag Zomertoernooi https://zenotoernooi.nl/2022/fca_zomer/inschrijven
11-12 juni MO15 FC Almere zie website voor de dag Zomertoernooi https://zenotoernooi.nl/2022/fca_zomer/inschrijven
11-12 juni MO17 FC Almere zie website voor de dag Zomertoernooi https://zenotoernooi.nl/2022/fca_zomer/inschrijven
11-12 juni MO19 FC Almere zie website voor de dag Zomertoernooi https://zenotoernooi.nl/2022/fca_zomer/inschrijven
1-2 juli Senioren GSVV The Knickerbockers - Groningen Studententeams Internationaal toernooi https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3cmbVxaXiLrpc9Z1tNH9wmqNK1ZwhTVJ6Agj3gK_NBDqeOQ/viewform
18-19 juni JO13 VV Wildervank weekend Jeugdtoernooi jeugdtoernooivvwildervank@gmail.com
18-19 juni JO15 VV Wildervank weekend Jeugdtoernooi jeugdtoernooivvwildervank@gmail.com
24 t/m 26 juni JO19 SVBO jeugd Emmen meerdaags SVBO Voetbalfeest https://www.vvsvbo.nl/svbo-voetbalfeest
24 t/m 26 juni JO18 SVBO jeugd Emmen meerdaags SVBO Voetbalfeest https://www.vvsvbo.nl/svbo-voetbalfeest
24 t/m 26 juni JO17 SVBO jeugd Emmen meerdaags SVBO Voetbalfeest https://www.vvsvbo.nl/svbo-voetbalfeest
24 t/m 26 juni JO16 SVBO jeugd Emmen meerdaags SVBO Voetbalfeest https://www.vvsvbo.nl/svbo-voetbalfeest
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!