Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingen

Het is ieder seizoen weer een hele puzzel om het trainingsschema te vullen. Sinds seizoen 21/22 kunnen we voor trainingen ook gebruik maken van het kunstgrasveld op Sportpark Koningsweg (VSC), waardoor de senioren meer trainingsruimte hebben gekregen. Hier vind je het meest recente trainingsschema (seizoen 22-23). Hieronder vind je eveneens de planning per dag waarbij je kunt filteren per team.

LET OP: Het onderstaande overzicht van trainingen per dag is nog niet geactuliseerd, hier zijn wij druk mee bezig maar dit moet op dit moment nog handmatig. Bovenstaand trainingsschema is dus het correcte schema! 

Uitgangspunten bij de indeling
Senioren:

  • Om verwarring te voorkomen gebruiken we de namen van opgegeven teamleiders ipv teamnummers.
  • Alle teams kunnen 1,5 uur trainen, maar de teams starten of eindigen op een kwart veld.
  • Kampong 1 en 2 en O23-1 trainen 2 x 2 uur
  • Vrouwen 1 traint 2 x 1,5 uur

Jeugd:
  • Selectieteams JO13 – JO19 trainen 2 x 1,5 uur
  • Selectieteams JO11 – JO12 trainen 1 x 1 uur en 1 x 1,5 uur
  • Alle breedteteams vanaf JO11 kunnen 2 x 1 uur of 1 x 1,5 uur trainen.
  • Alle JO8 – JO10 doen mee met de circuittraining op woensdagmiddag. Daarnaast kunnen zij per lichting nog 1 uur trainen voor selectie.
  • De meidenteams vanaf O14 trainen 1 x 1 uur en 1 x 1,5 uur.

Benjamins:
De benjamins trainen op zaterdag op Domeinen. Zie de benjaminspagina voor alle info.

Voor teams die trainen op sportpark Koningsweg (VSC) regelen we ter plekke opslag.

Afgelasting training
Soms kan het zijn dat door weersomstandigheden een training moeten worden afgelast. Kijk hier voor alle info over afgelastingen. Op de homepage vind je altijd de actuele afgelastingen van trainingen en wedstrijden.

Materialen training
Elk team (buiten de circuittraining) beschikt standaard over ballen, hesjes en hoedjes. Deze zitten voor de selectieteams per team in lockers in de spelerstunnel van het clubgebouw en voor de breedteteams jeugd en senioren in een kliko onder de tribune. De kliko’s van de benjamins staan op Domeinen in de loods van cricket. Materialen, kliko’s en lockers worden geregeld via manager@kampongvoetbal.nl.

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Kampong JO9-1 17.00 - 18.00 Anoniem
  • 1A
  • -
Kampong JO9-2 17.00 - 18.00 Anoniem
  • A
  • -
Kampong JO9-3 17.00 - 18.00 Kees Hummelink
  • 1A
  • -
Kampong JO9-4 17.00 - 18.00 Peter Gerbrands
  • 1A
  • -
Kampong JO11-1 17.30 - 19.00 Bas Oldenhuis, Anoniem
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO11-2 17.30 - 19.00 Steven de Graaf, Anoniem
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO11-3 17.30 - 19.00 Virgil Jhanjan
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO14-1 17.30 - 19.00 Herman Boerboom, Raf Arends, Emiel Kolkhuis Tanke
  • A
  • -
Kampong JO14-2 17.30 - 19.00 Meza Kabanyane, Anoniem
  • B
  • -
Kampong JO10-1 18.00 - 19.00 Anoniem
  • 1B
  • -
Kampong JO10-2 18.00 - 19.00 Didem Ertana
  • 1B
  • -
Kampong JO10-3 18.00 - 19.00 Martin Harterink
  • 1B
  • -
Kampong JO10-4 18.00 - 19.00 Anoniem
  • 1B
  • -
Kampong JO13-3 18.00 - 19.00 Jacqueline Scholing, Ragna Schapendonk
  • A
  • -
Kampong JO15-3 18.30 - 19.30 Reinier Brul, Jelle Effting
  • VSC A
  • -
Kampong JO15-4 18.30 - 19.30
  • VSC B
  • -
Kampong JO17-4 18.30 - 19.30 Mathieu Elshout, Luc Hoogenstein
  • VSC A
  • -
Kampong JO16-2 19.00 - 20.00 Peter ter Horst, Sem van den Tempel
  • A
  • -
Kampong JO16-5 19.00 - 20.00 Jurjen Mos
  • B
  • -
Kampong JO16-1 19.00 - 20.30 Bernard Pol
  • B
  • -
Kampong JO17-1 19.00 - 20.30 Lars van Hoeve
  • 1B
  • -
Kampong JO17-2 19.00 - 20.30 Ryan Gomes, Sebas Wolfensberger
  • A
  • -
Kampong JO18-1 19.00 - 20.30 Pieter van der Ven
  • 1A
  • -
Kampong JO19-3 20.00 - 21.00 Samuel Garnette
  • A
  • -
Kampong O23-4 20.00 - 21.30
  • VSC
  • -
Kampong VR30+1 20.00 - 21.30 Ragna Schapendonk
  • Veld 2
  • -
Kampong VR30+2 20.00 - 21.30
  • Veld 2
  • -
Kampong JO19-2 20.15 - 21.15
  • 1A
  • -
Kampong JO19-4 20.30 - 21.30
  • 1A
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Kampong JO13-4 17.00 - 18.00 Merijn Stouten, Lukas ten Berge
  • 1A
  • -
Kampong JO13-6 17.00 - 18.00 Anoniem
  • 1A
  • -
Kampong JO12-1 17.00 - 18.30 Frank Cornelissen, Dennis Schoonhoven
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO12-2 17.00 - 18.30 Frank Cornelissen, Dennis Schoonhoven
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO12-3 17.00 - 18.30 Sacha Tippel
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO13-5 17.30 - 18.30 Noureddine Chtatou, Marten Jeths, Lodewijk Loos
  • A
  • -
Kampong JO13-1 17.30 - 19.00 Marc Visser, Sam Smeets
  • A
  • -
Kampong JO13-2 17.30 - 19.00 Stef van der Laan, Bernardo Nunez Velasco
  • B
  • -
Kampong JO14-3 18.00 - 19.00 Arthur de Nerée tot Babberich
  • VSC A
  • -
Kampong JO14-6 18.00 - 19.00
  • VSC B
  • -
Kampong MO13-1 18.00 - 19.00 Joost Fanoy
  • B
  • -
Kampong JO15-1 18.00 - 19.30 Merijn Muskens
  • 1A
  • -
Kampong JO15-2 18.00 - 19.30 Terrance Finki, Jamal Wekenborg
  • 1B
  • -
Kampong JO15-6 18.30 - 19.30 Paul van der Veen
  • A
  • -
Kampong MO15-1 18.30 - 20.00
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO15-5 19.00 - 20.00 Kees Adema
  • B
  • -
Kampong MO17-1 19.00 - 20.30 Michel Okkerman, Pieter Kroese
  • A
  • -
Kampong JO19-1 19.15 - 20.15 Theo van der Meer
  • 1A
  • -
Kampong JO16-3 19.30 - 20.30 Kaspar Buitelaar
  • A
  • -
Kampong JO17-3 19.30 - 20.30 Beerend de Bie
  • 1B
  • -
Kampong 8 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 7
  • Delen veld 7A laatste 30 min met Kampong 15
Kampong 11 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 7
  • -
Kampong 14 (zon) 20.00 - 21.30
  • VSC
  • -
Kampong VR1 (zon) 20.00 - 21.30
  • VSC
  • -
Kampong 1 (zon) 20.30 - 22.00 Frank Bruijnis
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong 2 (zon) 20.30 - 22.00 Mohamed Akharouid
  • Veld 2
  • -
Kampong O23-1 20.30 - 22.00 Colin Broers, Niek Nooijen
  • Veld 2
  • -
Kampong 15 (zon) 21.00 - 22.30
  • Veld 7
  • Delen veld 7A eerste 30 min met Kampong 8

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Kampong JO11-4 16.15 - 17.15 Aris Molenaar
  • Veld 7
  • -
Kampong JO11-5 16.15 - 17.15 Anup Raghoebarsing, Arthur Malmberg, Tessa Westendorp
  • Veld 7
  • -
Kampong JO11-6 16.15 - 17.15 Migchiel Boomsma, Hans Gunter
  • Veld 7
  • -
Kampong JO8-1 17.00 - 17.45
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO8-2 17.00 - 17.45
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO8-3 17.00 - 17.45
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO8-4 17.00 - 17.45
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO8-5 17.00 - 17.45
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO8-6 17.00 - 17.45
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO8-7 17.00 - 17.45
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO8-8 17.00 - 17.45
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO8-9 17.00 - 17.45
  • 1A
  • -
Kampong JO9-1 17.00 - 17.45
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO9-2 17.00 - 17.45
  • A
  • Circuittraining
Kampong JO9-3 17.00 - 17.45
  • A
  • Circuittraining
Kampong JO9-4 17.00 - 17.45
  • A
  • Circuittraining
Kampong JO9-5 17.00 - 17.45
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO9-6 17.00 - 17.45
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO9-7 17.00 - 17.45
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO9-8 17.00 - 17.45
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO9-9 17.00 - 17.45
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO9-10 17.00 - 17.45
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO10-1 17.00 - 18.00
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO10-2 17.00 - 18.00
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO10-3 17.00 - 18.00
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO10-4 17.00 - 18.00
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO10-5 17.00 - 18.00
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO10-6 17.00 - 18.00
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO10-7 17.00 - 18.00
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO10-8 17.00 - 18.00
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO10-9 17.00 - 18.00
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO10-10 17.00 - 18.00
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO12-4 17.15 - 18.15 Bertrand Kleizen, Nick Regan
  • Veld 7
  • -
Kampong JO12-5 17.15 - 18.15
  • Veld 7
  • -
Kampong JO12-6 17.15 - 18.15 Niels Bosma
  • Veld 7
  • -
Kampong JO12-7JM 17.15 - 18.15 Bas Hendriksen, Robert Kouijzer
  • Veld 7
  • -
Kampong JO14-4 17.30 - 18.30 Kees van den Berg, Theo Fokkinga, Erik Mooij
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO14-5 17.30 - 18.30 Michiel Marcelis, Roy Stege
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO15-3 18.00 - 19.00 Reinier Brul, Jelle Effting
  • VSC B
  • -
Kampong JO14-1 18.00 - 19.30 Herman Boerboom, Raf Arends, Emiel Kolkhuis Tanke
  • A
  • -
Kampong JO14-2 18.00 - 19.30 Meza Kabanyane, Anoniem
  • B
  • -
Kampong JO16-1 18.15 - 19.45 Bernard Pol
  • B
  • -
Kampong JO17-2 18.15 - 19.45 Ryan Gomes, Sebas Wolfensberger
  • A
  • -
Kampong JO16-4 18.30 - 19.30 Rob Besjes
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO17-4 18.30 - 19.30 Mathieu Elshout, Luc Hoogenstein
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO16-2 19.00 - 20.00 Peter ter Horst, Sem van den Tempel
  • VSC A
  • -
Kampong O23-2 19.00 - 20.30
  • VSC
  • Delen veld VSC-A laatste 30 min met Kampong 17
Kampong 35+1 19.30 - 21.00
  • Veld 2
  • Delen veld 2A met Kampong 18 en laatste half uur met Kampong 12
Kampong 18 (zon) 19.30 - 21.00
  • Veld 2
  • Delen veld 2A met 35+ en laatste 30 min met Kampong 12
Kampong 19 (zon) 19.30 - 21.00
  • Veld 2
  • Delen veld 2B de laatste 30 min met de Klassieke Veteranen
Kampong JO19-4 20.00 - 21.00
  • Trainingsveld
  • -
Kampong 5 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Delen veld 1A laatste 30 min met O23-3
Kampong 7 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 7
  • -
Kampong 9 (zon) 20.00 - 21.30
  • VSC
  • -
Kampong 13 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 7
  • Delen veld 7A laatste 30 min met Kampong 21
Kampong 16 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Delen veld 1b de laatste 30 min met OnlyFun
Kampong 12 (zon) 20.30 - 22.00 Ryan Gomes
  • Veld 2
  • Delen veld 2A eerste 30 min met Kampong 18 en 35+
Kampong JO19-5 20.45 - 22.15
  • B
  • -
Kampong 21 (zon) 21.00 - 22.30
  • Veld 7
  • Delen veld 7A eerste 30 min met Kampong 13
Kampong O23-3 21.00 - 22.30
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Delen veld 1A eerste 30 min met Kampong 5

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Kampong JO11-1 16.30 - 17.30 Bas Oldenhuis, Anoniem
  • Veld 2
  • -
Kampong JO11-2 16.30 - 17.30 Steven de Graaf, Anoniem
  • Veld 2
  • -
Kampong JO11-3 16.30 - 17.30 Virgil Jhanjan
  • Veld 2
  • -
Kampong JO10-5 17.00 - 18.00 Martijn van Rijn
  • B
  • -
Kampong JO10-6 17.00 - 18.00 Bas Kroon, Robbert Dokter
  • B
  • -
Kampong JO10-7 17.00 - 18.00 Ragnar Broekhoven
  • B
  • -
Kampong JO10-8 17.00 - 18.00 Carla Velthuizen
  • B
  • -
Kampong JO10-9 17.00 - 18.00 Arco Zaanen, Lambert Beekhuis
  • B
  • -
Kampong JO10-10 17.00 - 18.00 Mido Ahmed, Andre Everts
  • B
  • -
Kampong JO12-1 17.00 - 18.00 Frank Cornelissen, Dennis Schoonhoven
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong JO12-2 17.00 - 18.00 Frank Cornelissen, Dennis Schoonhoven
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong JO12-3 17.00 - 18.00 Sacha Tippel
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong MO13-1 17.30 - 18.30 Joost Fanoy
  • A
  • -
Kampong JO13-1 17.30 - 19.00 Marc Visser, Sam Smeets
  • A
  • -
Kampong JO13-2 17.30 - 19.00 Stef van der Laan, Bernardo Nunez Velasco
  • B
  • -
Kampong JO14-3 18.00 - 19.00 Arthur de Nerée tot Babberich
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO15-4 18.00 - 19.00
  • 1A
  • -
Kampong JO16-5 18.00 - 19.00 Jurjen Mos
  • Trainingsveld
  • -
Kampong MO15-1 18.00 - 19.00
  • 1B
  • -
Kampong MO17-1 18.00 - 19.00 Michel Okkerman, Pieter Kroese
  • VSC A
  • -
Kampong JO15-1 18.00 - 19.30 Merijn Muskens
  • B
  • -
Kampong JO15-2 18.30 - 20.00 Terrance Finki, Jamal Wekenborg
  • A
  • -
Kampong JO15-5 19.00 - 20.00 Kees Adema
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO17-3 19.00 - 20.00 Beerend de Bie
  • Trainingsveld
  • -
Kampong 10 (zon) 19.00 - 20.30
  • VSC
  • Delen veld VSC-B laatste 30 min met Kampong Vrouwen 1
Kampong JO17-1 19.00 - 20.30 Lars van Hoeve
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong JO18-1 19.00 - 20.30 Pieter van der Ven
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong O23-1 19.00 - 20.30 Colin Broers, Niek Nooijen
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong JO19-1 19.15 - 20.15 Theo van der Meer
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO19-3 20.00 - 21.00 Samuel Garnette
  • Trainingsveld
  • -
Kampong 4 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 7
  • Delen veld 7A laatste 30 min met Kampong 20
Kampong 6 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 7
  • -
Kampong 17 (zon) 20.00 - 21.30
  • VSC
  • Delen veld VSC-A eerste 30 min met O23-2
Kampong VR1 (zon) 20.00 - 21.30
  • VSC
  • Delen veld VSC-B eerste 30 min met Kampong 10
Kampong 1 (zon) 20.30 - 22.00 Frank Bruijnis
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong 2 (zon) 20.30 - 22.00 Mohamed Akharouid
  • Veld 2
  • -
Kampong 3 (zon) 20.30 - 22.00 Diederik Hageraats, Wieger van der Ven
  • Veld 2
  • -
Kampong 20 (zon) 21.00 - 22.30
  • Veld 7
  • Delen veld 7A de eerste 30 min met Kampong 4

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Kampong JO12-7JM 16.00 - 17.00 Bas Hendriksen, Robert Kouijzer
  • A
  • -
Kampong JO11-4 17.00 - 18.00 Aris Molenaar
  • Veld 7
  • -
Kampong JO11-5 17.00 - 18.00 Anup Raghoebarsing, Arthur Malmberg, Tessa Westendorp
  • Veld 7
  • -
Kampong JO11-6 17.00 - 18.00 Migchiel Boomsma, Hans Gunter
  • Veld 7
  • -
Kampong JO13-3 17.00 - 18.00 Jacqueline Scholing, Ragna Schapendonk
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong JO13-4 17.00 - 18.00 Merijn Stouten, Lukas ten Berge
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong JO13-5 17.00 - 18.00 Noureddine Chtatou, Marten Jeths, Lodewijk Loos
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong JO13-6 17.00 - 18.00 Anoniem
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong JO12-4 18.00 - 19.00 Bertrand Kleizen, Nick Regan
  • A
  • -
Kampong JO14-4 18.00 - 19.00 Kees van den Berg, Theo Fokkinga, Erik Mooij
  • 1B
  • -
Kampong JO14-5 18.00 - 19.00 Michiel Marcelis, Roy Stege
  • B
  • -
Kampong JO14-6 18.00 - 19.00
  • B
  • -
Kampong JO16-3 19.00 - 20.00 Kaspar Buitelaar
  • A
  • -
Kampong VR30+1 20.00 - 21.30 Ragna Schapendonk
  • Veld 2
  • -
Kampong VR30+2 20.00 - 21.30
  • Veld 2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!