Trainingen - Kampong Voetbal

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingen

Het is ieder seizoen weer een hele puzzel om het trainingsschema te vullen. Sinds seizoen 21/22 kunnen we voor trainingen ook gebruik maken van het kunstgrasveld op Sportpark Koningsweg (VSC), waardoor de senioren meer trainingsruimte hebben gekregen. Hier vind je het meest recente trainingsschema (seizoen 22-23). Hieronder vind je eveneens de planning per dag waarbij je kunt filteren per team.


Uitgangspunten bij de indeling
Senioren:

  • Om verwarring te voorkomen gebruiken we de namen van opgegeven teamleiders ipv teamnummers.
  • Alle teams kunnen 1,5 uur trainen, maar de teams starten of eindigen op een kwart veld.
  • Kampong 1 en 2 en O23-1 trainen 2 x 2 uur
  • Vrouwen 1 traint 2 x 1,5 uur

Jeugd:
  • Selectieteams JO13 – JO19 trainen 2 x 1,5 uur
  • Selectieteams JO11 – JO12 trainen 1 x 1 uur en 1 x 1,5 uur
  • Alle breedteteams vanaf JO11 kunnen 2 x 1 uur of 1 x 1,5 uur trainen.
  • Alle JO8 – JO10 doen mee met de circuittraining op woensdagmiddag. Daarnaast kunnen zij per lichting nog 1 uur trainen voor selectie.
  • De meidenteams vanaf O14 trainen 1 x 1 uur en 1 x 1,5 uur.

Benjamins:
De benjamins trainen op zaterdag op Domeinen. Zie de benjaminspagina voor alle info.

Voor teams die trainen op sportpark Koningsweg (VSC) regelen we ter plekke opslag.

Afgelasting training
Soms kan het zijn dat door weersomstandigheden een training moeten worden afgelast. Kijk hier voor alle info over afgelastingen. Op de homepage vind je altijd de actuele afgelastingen van trainingen en wedstrijden.

Materialen training
Elk team (buiten de circuittraining) beschikt standaard over ballen, hesjes en hoedjes. Deze zitten voor de selectieteams per team in lockers in de spelerstunnel van het clubgebouw en voor de breedteteams jeugd en senioren in een kliko onder de tribune. De kliko’s van de benjamins staan op Domeinen in de loods van cricket. Materialen, kliko’s en lockers worden geregeld via manager@kampongvoetbal.nl.

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Kampong JO11-4 16.30 - 17.30 Romain Boddaert, Andre Everts
  • Veld 7
  • -
Kampong JO11-5 16.30 - 17.30 Nienke Bosma-Stoer, Johan Groeneveld, Rene Luiten
  • Veld 7
  • -
Kampong JO11-6 16.30 - 17.30 Carla Velthuizen, Harald Jong, Peter Kohnken
  • Veld 7
  • -
Kampong JO11-7 16.30 - 17.30 Ragnar Broekhoven, Frans van der Beek
  • Veld 7
  • -
Kampong JO11-8 16.30 - 17.30 Robbert Dokter, Roeland van Westerop
  • Veld 7
  • -
Kampong MO11-1 16.30 - 17.30 Thijs Koelink, Ivar Kanters
  • Veld 7
  • -
Kampong JO9-1 17.00 - 18.00 Hugo Bronk, Jesse van Hunnik
  • 1A
  • -
Kampong JO9-2 17.00 - 18.00 Hugo Bronk, Jesse van Hunnik
  • 1A
  • -
Kampong JO9-3 17.00 - 18.00 Teun Dekker, Mark Rijsewijk
  • 1A
  • -
Kampong JO9-4 17.00 - 18.00 Martijn Meiberg, Axel Noort
  • 1A
  • -
Kampong JO11-1 17.30 - 19.00 Mees Drost, Nicholas Verkooijen, Anoniem, Wijnand Kippersluis
  • Veld 7
  • -
Kampong JO11-2 17.30 - 19.00 Nicholas Verkooijen, Mees Drost, Wijnand Kippersluis, Anoniem
  • Veld 7
  • -
Kampong JO11-3 17.30 - 19.00 Niels Veldhuis, Sebastiaan Platvoet, Martin Harterink
  • Veld 7
  • -
Kampong JO12-1 17.30 - 19.00 Anoniem, Anoniem, Anoniem
  • Veld 2
  • -
Kampong JO12-2 17.30 - 19.00 Anoniem, Olivier Guffens, Anoniem, Anoniem
  • Veld 2
  • -
Kampong JO12-3 17.30 - 19.00 Sam de Munnik
  • Veld 2
  • -
Kampong JO10-1 18.00 - 19.00 Anoniem, Anoniem, Anoniem
  • 1A
  • -
Kampong JO10-2 18.00 - 19.00 Anoniem, Anoniem, Anoniem
  • 1A
  • -
Kampong JO10-3 18.00 - 19.00 Kees Hummelink, Constantijn Baaijens
  • 1A
  • -
Kampong JO10-4 18.00 - 19.00 Eduard Blanken, Peter Gerbrands
  • 1A
  • -
Kampong JO13-3 18.00 - 19.00 Jacqueline Scholing, Ragna Schapendonk
  • 7A
  • -
Kampong MO13-1 18.00 - 19.30 Bouke Vellinga, Joseph Wilde Ramsing
  • VSC
  • -
Kampong JO16-2 18.30 - 20.00 Terrance Finki, Jamal Wekenborg
  • 7B
  • -
Kampong JO14-5 19.00 - 20.00 Marten Jeths, Noureddine Chtatou
  • VSC B
  • -
Kampong JO17-2 19.00 - 20.00 Sem van den Tempel, Peter ter Horst
  • 2A
  • -
Kampong JO17-1 19.00 - 20.30 Bernard Pol, Job Draaijers, Sanne van den Tempel
  • 1B
  • -
Kampong JO18-1 19.00 - 20.30 Efrem Shiferaw, Lars van Hoeve, Pieter van der Ven
  • 1A
  • -
Kampong MO17-1 19.30 - 21.00 Pieter Kroese, Wilfried Zeimen, Hubert Bogerd, Melvin van Rookhuizen, Michel Okkerman, Koen Oosterom, Huub Peeters
  • VSC
  • -
Kampong MO20-1 19.30 - 21.00 Robin Colard, Reinier Brul
  • VSC
  • -
Kampong JO16-5 20.00 - 21.00
  • 7B
  • -
Kampong JO19-3 20.00 - 21.00 Luc Hoogenstein
  • 2B
  • -
Kampong JO19-5 20.00 - 21.00 Bart Swier
  • 7A
  • -
Kampong O23-4 20.00 - 21.30
  • VSC
  • -
Kampong VR30+1 20.00 - 21.30 Ragna Schapendonk
  • Veld 2
  • -
Kampong VR30+2 20.00 - 21.30
  • Veld 2
  • -
Kampong JO19-2 20.30 - 21.30 Furkan Yildiz, Eray Bulbul
  • 1A
  • -
Kampong JO19-4 21.00 - 22.00 Mark Dielessen, Robbie van Dijk
  • 1A
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Kampong JO13-6 17.00 - 18.00 Anoniem
  • 1A
  • -
Kampong JO16-6 17.00 - 18.00 Paul van der Veen, Virgil Jhanjan
  • 1B
  • -
Kampong JO13-5 17.30 - 18.30 Noureddine Chtatou, Marten Jeths, Lodewijk Loos
  • 2A
  • -
Kampong JO13-1 17.30 - 19.00 Marc Visser, Sam Smeets
  • 7A
  • -
Kampong JO13-2 17.30 - 19.00 Stef van der Laan, Bernardo Nunez Velasco
  • 7B
  • -
Kampong JO14-1 17.30 - 19.00 Herman Boerboom, Emiel Kolkhuis Tanke, Raf Arends
  • 2A
  • -
Kampong JO14-2 17.30 - 19.00 Steven de Graaf, Bas Oldenhuis
  • 2B
  • -
Kampong JO14-4 18.00 - 19.00 Merijn Stouten
  • VSC A
  • -
Kampong JO15-3 18.00 - 19.00 Maurits Hendriks, Daniel van den Berg
  • VSC B
  • -
Kampong JO15-5 18.00 - 19.00 Arthur de Nerée tot Babberich
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO15-1 18.00 - 19.30 Bertho van Lith, Ouren Nikkels
  • 1A
  • -
Kampong JO15-2 18.00 - 19.30 Job Draaijers, Dennis Schoonhoven
  • 1B
  • -
Kampong JO16-1 18.30 - 20.00 Merijn Muskens, Maurits Gersen, Johannes Noothoven van Goor
  • 7A
  • -
Kampong MO17-1 19.00 - 20.00 Huub Peeters, Koen Oosterom, Michel Okkerman, Melvin van Rookhuizen, Hubert Bogerd, Wilfried Zeimen, Pieter Kroese
  • VSC
  • -
Kampong JO17-3 19.00 - 20.30 Patrick Brooijmans, Kaspar Buitelaar, Melchior de Vries
  • Trainingsveld
  • -
Kampong MO15-1 19.00 - 20.30 Joep Verhoeven, Timothy Lawrence
  • Veld 2
  • -
Kampong MO15-2 19.00 - 20.30 Gijs van Osselen, Dennis Mocking
  • Veld 2
  • -
Kampong MO15-3 19.00 - 20.30 Saskia Driesen-Doosje, Frank Driesen, Annemiek Temming
  • Veld 2
  • -
Kampong JO16-3 19.30 - 20.15 Joël Schutz
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO15-4 19.30 - 20.30 Theo Fokkinga, Anoniem, Erik Mooij
  • 1B
  • -
Kampong JO19-1 19.30 - 20.30 Zeger van den Broek
  • 1A
  • -
Kampong 8 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 7
  • Delen veld 7A laatste 30 min met Kampong 15
Kampong 11 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 7
  • -
Kampong 14 (zon) 20.00 - 21.30
  • VSC
  • -
Kampong VR1 (zon) 20.00 - 21.30
  • VSC
  • -
Kampong 1 (zon) 20.30 - 22.00 Frank Bruijnis
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong 2 (zon) 20.30 - 22.00 Mohamed Akharouid
  • Veld 2
  • -
Kampong O23-1 20.30 - 22.00 Colin Broers, Riza Bican
  • Veld 2
  • -
Kampong 15 (zon) 21.00 - 22.30
  • Veld 7
  • Delen veld 7A eerste 30 min met Kampong 8

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Kampong JO9-1 15.30 - 16.30
  • 2A
  • Circuittraining
Kampong JO9-2 15.30 - 16.30
  • 2A
  • Circuittraining
Kampong JO10-1 15.30 - 16.30
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO10-2 15.30 - 16.30
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO10-3 15.30 - 16.30
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO10-4 15.30 - 16.30
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO10-5 15.30 - 16.30
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO10-6 15.30 - 16.30
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO10-7 15.30 - 16.30
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO10-8 15.30 - 16.30
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO10-9 15.30 - 16.30
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO10-10 15.30 - 16.30
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO11-4 16.00 - 17.00 Romain Boddaert, Andre Everts
  • Veld 7
  • -
Kampong JO11-5 16.00 - 17.00 Nienke Bosma-Stoer, Johan Groeneveld, Rene Luiten
  • Veld 7
  • -
Kampong JO11-6 16.00 - 17.00 Carla Velthuizen, Harald Jong, Peter Kohnken
  • Veld 7
  • -
Kampong JO11-7 16.00 - 17.00 Ragnar Broekhoven, Frans van der Beek
  • Veld 7
  • -
Kampong JO11-8 16.00 - 17.00 Robbert Dokter, Roeland van Westerop
  • Veld 7
  • -
Kampong MO11-1 16.00 - 17.00 Thijs Koelink, Ivar Kanters
  • Veld 7
  • -
Kampong JO9-8 17.00 - 17.45
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO9-9 17.00 - 17.45
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO8-1 17.00 - 18.00 Cisko Schepers, Ardaan Spruijt
  • 1A
  • Circuittraining
Kampong JO8-2 17.00 - 18.00 Mohamed Mhamdi, Peter van Liempt
  • 1A
  • Circuittraining
Kampong JO8-3 17.00 - 18.00
  • 1A
  • Circuittraining
Kampong JO8-4 17.00 - 18.00
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO8-5 17.00 - 18.00 David Ikkersheim
  • 1A
  • Circuittraining
Kampong JO8-6 17.00 - 18.00
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Circuittraining
Kampong JO8-7 17.00 - 18.00
  • 1A
  • Circuittraining
Kampong JO8-8 17.00 - 18.00
  • 1A
  • Circuittraining
Kampong JO8-9 17.00 - 18.00 Bart Peute
  • 1A
  • -
Kampong JO9-3 17.00 - 18.00
  • 2A
  • Circuittraining
Kampong JO9-4 17.00 - 18.00
  • 2A
  • Circuittraining
Kampong JO9-5 17.00 - 18.00 Vincent Gruppen, Joost Brandsema
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO9-6 17.00 - 18.00 Eric van de Giessen
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO9-7 17.00 - 18.00 Diederik van Bussel, Erik Bulk, Roderick van den Bergh
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO9-10 17.00 - 18.00 Jasper Bouman, Johannes Rustenburg
  • Veld 2
  • Circuittraining
Kampong JO12-4 17.00 - 18.00 Marco Ramaekers, Aris Molenaar
  • Veld 7
  • -
Kampong JO12-5 17.00 - 18.00 Tessa Westendorp, Arthur Malmberg, Anup Raghoebarsing
  • Veld 7
  • -
Kampong JO12-6 17.00 - 18.00 Migchiel Boomsma, Dennis Mocking, Hans Gunter
  • Veld 7
  • -
Kampong JO12-7JM 17.00 - 18.00 Sandra Hobbelt
  • Veld 7
  • -
Kampong JO11-3 17.30 - 18.30 Niels Veldhuis, Sebastiaan Platvoet, Martin Harterink
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO12-1 18.00 - 19.00 Anoniem, Anoniem, Anoniem
  • Veld 7
  • -
Kampong JO12-2 18.00 - 19.00 Anoniem, Olivier Guffens, Anoniem, Anoniem
  • Veld 7
  • -
Kampong JO12-3 18.00 - 19.00 Sam de Munnik
  • Veld 7
  • -
Kampong JO13-4 18.00 - 19.00 Merijn Stouten
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO16-4 18.00 - 19.00 Eddie Hokke
  • VSC A
  • -
Kampong JO14-3 18.15 - 19.15 Ragna Schapendonk, Jacqueline Scholing
  • 2B
  • -
Kampong JO17-2 18.30 - 19.30 Sem van den Tempel, Peter ter Horst
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO14-6 18.30 - 20.00 Samuel Garnette, Niels ter Kuile, Remko Mast, Jeroen Eikelenboom
  • VSC A
  • -
Kampong JO17-4 18.30 - 20.00 Rob Besjes
  • VSC B
  • -
Kampong JO15-6 19.00 - 20.00 Roy Stege, Tim Claassen
  • 7B
  • -
Kampong JO19-3 19.00 - 20.00 Luc Hoogenstein
  • Trainingsveld
  • -
Kampong 35+1 19.30 - 21.00
  • Veld 2
  • Delen veld 2A met Kampong 18 en laatste half uur met Kampong 12
Kampong 18 (zon) 19.30 - 21.00
  • Veld 2
  • Delen veld 2A met 35+ en laatste 30 min met Kampong 12
Kampong 19 (zon) 19.30 - 21.00
  • Veld 2
  • Delen veld 2B de laatste 30 min met de Klassieke Veteranen
Kampong JO19-2 20.00 - 21.00 Eray Bulbul, Furkan Yildiz
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO19-4 20.00 - 21.00 Mark Dielessen, Robbie van Dijk
  • Trainingsveld
  • -
Kampong 5 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Delen veld 1A laatste 30 min met O23-3
Kampong 7 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 7
  • -
Kampong 9 (zon) 20.00 - 21.30
  • VSC
  • -
Kampong 13 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 7
  • Delen veld 7A laatste 30 min met Kampong 21
Kampong 16 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Delen veld 1b de laatste 30 min met OnlyFun
Kampong 12 (zon) 20.30 - 22.00 Ryan Gomes
  • Veld 2
  • Delen veld 2A eerste 30 min met Kampong 18 en 35+
Kampong 21 (zon) 21.00 - 22.30
  • Veld 7
  • Delen veld 7A eerste 30 min met Kampong 13
Kampong O23-3 21.00 - 22.30
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • Delen veld 1A eerste 30 min met Kampong 5

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Kampong JO11-1 16.30 - 17.30 Mees Drost, Nicholas Verkooijen, Anoniem, Wijnand Kippersluis
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong JO11-2 16.30 - 17.30 Nicholas Verkooijen, Mees Drost, Anoniem, Wijnand Kippersluis
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong MO13-1 17.30 - 18.30 Joseph Wilde Ramsing, Bouke Vellinga
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO13-1 17.30 - 19.00 Marc Visser, Sam Smeets
  • 2A
  • -
Kampong JO13-2 17.30 - 19.00 Stef van der Laan, Bernardo Nunez Velasco
  • 2B
  • -
Kampong JO14-1 17.30 - 19.00 Herman Boerboom, Emiel Kolkhuis Tanke, Raf Arends
  • 1A
  • -
Kampong JO14-2 17.30 - 19.00 Bas Oldenhuis, Steven de Graaf
  • 1B
  • -
Kampong JO15-1 17.30 - 19.00 Bertho van Lith, Ouren Nikkels
  • 2A
  • -
Kampong JO15-2 17.30 - 19.00 Job Draaijers, Dennis Schoonhoven
  • 2B
  • -
Kampong JO15-5 18.00 - 19.00 Arthur de Nerée tot Babberich
  • VSC B
  • -
Kampong MO15-1 18.00 - 19.00 Joep Verhoeven, Timothy Lawrence
  • Trainingsveld
  • -
Kampong MO15-2 18.00 - 19.00 Gijs van Osselen, Dennis Mocking
  • VSC
  • -
Kampong MO20-1 18.30 - 19.30 Robin Colard, Reinier Brul
  • Trainingsveld
  • -
Kampong JO16-1 18.30 - 20.00 Merijn Muskens, Maurits Gersen, Johannes Noothoven van Goor
  • 7A
  • -
Kampong JO16-2 18.30 - 20.00 Terrance Finki, Jamal Wekenborg
  • 7B
  • -
Kampong MO15-3 19.00 - 20.00 Saskia Driesen-Doosje, Frank Driesen, Annemiek Temming
  • Trainingsveld
  • -
Kampong 10 (zon) 19.00 - 20.30
  • VSC
  • Delen veld VSC-B laatste 30 min met Kampong Vrouwen 1
Kampong JO17-1 19.00 - 20.30 Bernard Pol, Job Draaijers, Sanne van den Tempel
  • 2A
  • -
Kampong JO18-1 19.00 - 20.30 Efrem Shiferaw, Lars van Hoeve, Pieter van der Ven
  • 1B
  • -
Kampong O23-1 19.00 - 20.30 Colin Broers, Riza Bican
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong O23-2 19.00 - 20.30
  • Delen veld VSC-A laatste 30 min met Kampong 17
Kampong JO19-1 19.30 - 20.30 Zeger van den Broek
  • Trainingsveld
  • -
Kampong 6 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 7
  • -
Kampong 17 (zon) 20.00 - 21.30
  • VSC
  • Delen veld VSC-A eerste 30 min met O23-2
Kampong VR1 (zon) 20.00 - 21.30
  • VSC
  • Delen veld VSC-B eerste 30 min met Kampong 10
Kampong 1 (zon) 20.30 - 22.00 Frank Bruijnis
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong 2 (zon) 20.30 - 22.00 Mohamed Akharouid
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong 3 (zon) 20.30 - 22.00 Diederik Hageraats, Wieger van der Ven
  • Veld 2
  • -
Kampong 4 (zon) 20.30 - 22.00
  • Veld 2
  • Delen veld 7A laatste 30 min met Kampong 20
Kampong 20 (zon) 21.00 - 22.30
  • Veld 7
  • Delen veld 7A de eerste 30 min met Kampong 4

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Kampong JO12-4 17.00 - 18.00 Marco Ramaekers, Aris Molenaar
  • Veld 7
  • -
Kampong JO12-5 17.00 - 18.00 Tessa Westendorp, Anup Raghoebarsing, Arthur Malmberg
  • Veld 7
  • -
Kampong JO12-6 17.00 - 18.00 Migchiel Boomsma, Dennis Mocking, Hans Gunter
  • Veld 7
  • -
Kampong JO12-7JM 17.00 - 18.00 Sandra Hobbelt
  • Veld 7
  • -
Kampong JO13-3 17.00 - 18.00 Jacqueline Scholing, Ragna Schapendonk
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong JO13-4 17.00 - 18.00 Merijn Stouten
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong JO13-5 17.00 - 18.00 Noureddine Chtatou, Marten Jeths, Lodewijk Loos
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong JO13-6 17.00 - 18.00 Anoniem
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong JO14-3 18.00 - 19.00 Ragna Schapendonk, Jacqueline Scholing
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong JO14-4 18.00 - 19.00 Merijn Stouten
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong JO14-5 18.00 - 19.00 Noureddine Chtatou, Marten Jeths
  • Veld 1 (hoofdveld)
  • -
Kampong JO15-3 18.00 - 19.00 Daniel van den Berg, Maurits Hendriks
  • 7A
  • -
Kampong JO15-4 18.00 - 19.00 Theo Fokkinga, Anoniem, Erik Mooij
  • 2B
  • -
Kampong JO15-6 18.00 - 19.00 Roy Stege, Tim Claassen
  • 2A
  • -
Kampong JO16-4 18.00 - 19.00 Eddie Hokke
  • 7B
  • -
Kampong VR30+1 20.00 - 21.30 Ragna Schapendonk
  • Veld 2
  • -
Kampong VR30+2 20.00 - 21.30
  • Veld 2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!